Skoči na vsebino

Ali je lahko penis prevelik?


:::PENIS:::

Priporočene objave

sej, si more tavelik penis pač kakšn "globok in širok vodnjak" najdt, pa je vse super :)

Vsak meč ima ustrezno nožnico ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa druga dilema:

A je penis lohk preveč tanek pri korenu, pa se med seksom odtrga? :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa druga dilema:

A je penis lohk preveč tanek pri korenu, pa se med seksom odtrga?  :afro1:

Lahko, če bi ga z olfo okol korena zarezal. :devil: :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa druga dilema:

A je penis lohk preveč tanek pri korenu, pa se med seksom odtrga?  :afro1:

Lohk. Zlasti če švungšajba ni dobro scentrirana. Ampaq ni da bi člowk potem obupal. Lohk se vpiše v Wiener Sängerknaben in naredi kariero. B)

Podobna rešitev pride v poštev tudi, če nenadoma ugotoviš, da vagina dentata vendarle ni samo mit... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč davno..........lahko bi se izrazil v stilu gospodarja prstanov......v starem svetu........je prikupen deklič zavpil:

JOOOOJJJJJJJJJJJJJ....to bi rat zrinil vame????!!!!!

Niak se ne boj deklič....snami očala....imaš preveliko dioptrijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, pomoje je brezveze pretirano tuhtat o gabaritih tička. Dokler ti dečva za šalterjem semenske banke mrtvo hladno ne prijavi, da drobiža ne sprejemajo, je vsa stvar v mejah normale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Različni gabariti tičev vedno prav pridejo, zato ni govora o prevelikem tiču. Je treba samo "uporabnico" le-tega zamenjat, če se ne strinja z gabaritom. :love1:

....... v nočni omarici se pa skrivajo 3x večji od mesnatih, pa so vse brez pripomb ! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimamo ?

a ni v LJ neki takega :hmm:

Ne bi vedela.... jaz sem bila stalno prepričana, da nimamo, glede na to, da je prepovedana umetna oploditev samskih žensk......... aja, razen če je za pare.. ne vem, res ne vem :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi vedela.... jaz sem bila stalno prepričana, da nimamo, glede na to, da je prepovedana umetna oploditev samskih žensk......... aja, razen če je za pare.. ne vem, res ne vem  :hmm:  :hmm:  :hmm:

Smo mal :topic:

Je pri nas možno darovanje spolnih celic lezbijkam?

Darovanje je v Sloveniji dovoljeno samo poročenim parom ali parom v zunajzakonski zvezi.

Daruj.com

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Različni gabariti tičev vedno prav pridejo, zato ni govora o prevelikem tiču. Je treba samo "uporabnico" le-tega zamenjat, če se ne strinja z gabaritom. :love1:

....... v nočni omarici se pa skrivajo 3x večji od mesnatih, pa so vse brez pripomb ! :slap:

ja matic..... sej četudi ima moški prevelikega, če ima občutek in ga ne zabija do konca ni panike....... (če govorimo o dolžini in ne širini), če pa nima občutka, potem imam pa raje "plastične oz. silikonske", katere si z občutkom "krajšam čas".......

če pa je predebel, potem je pa jeba tako ali drugače.. oz. je sploh ni :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja matic..... sej četudi ima moški prevelikega, če ima občutek in ga ne zabija do konca ni panike....... (če govorimo o dolžini in ne širini), če pa nima občutka, potem imam pa raje "plastične oz. silikonske", katere si z občutkom "krajšam čas".......

če pa je predebel, potem je pa jeba tako ali drugače.. oz. je sploh ni  :BUA:

Bravo PUPA. Tako nekako sem hotel povedati, samo ti si iz lastnih izkušenj povedala, kar je še boljše, a ne? :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo mal  :topic:

Je pri nas možno darovanje spolnih celic lezbijkam?

Darovanje je v Sloveniji dovoljeno samo poročenim parom ali parom v zunajzakonski zvezi.

Daruj.com

joooojjj jjooooojjjj..... zdele pa si mi dvignil pristisk!!!!!

z kurčevim referendumom ste tudi meni (katera nisem lezbijka) prepovedali umetno oploditev, če bi se zanjo odločila in ne bi imela partnerja.

zdej pa ne bom več o tem govorila, ker je totalno :topic: , pa še o tem smo že imeli veliko debat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joooojjj jjooooojjjj..... zdele pa si mi dvignil pristisk!!!!!

z kurčevim referendumom ste tudi meni (katera nisem lezbijka) prepovedali umetno oploditev, če bi se zanjo odločila in ne bi imela partnerja.

zdej pa ne bom več o tem govorila, ker je totalno  :topic: , pa še o tem smo že imeli veliko debat!

Čaki mal ne se zdej ti name razburjat jaz sem sam prilepil kar sem na tej strani najdu .NIKAKOR PA NISEM REKEL DA SI LEZBIKA. :004

No in če nisi lahko otroka naredič drugače ne z umetno oploditvijo ,naprimer kot je naredila Madona se mi zdi.

Tip ji je naredil otroka še prej pa podpisal da kao ne bo zahteval da se vpiše da je on oče na kratko da se odpove otroku.

No in če smo že :topic: sitrinjam se s tem da naj lezbike in pedri nebi imeli otrok !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

Težave zaradi prevelike moškosti

Njegov penis je predolg in predebel

Zanimivosti, 21. april 2005 06:59

Beograd - RTV Slo

Zmanjšati mu bodo morali obseg in dolžino organa.

25-letni Srb iz Šumadije bo moral na nenavadno operacijo - na zmanjšanje

penisa, saj je njegova moškost prevelika.

Mladenič ima namreč penis, ki je dolg 26 centimetrov, njegov obseg pa meri

dobrih 22 centimetrov. Kot poročajo srbski časniki, vsakokrat, ko mladenič

dobi erekcijo, se v njegov penis nateče liter krvi, zaradi česar 25-letnik

omedli.

Zdravnik Savo Bojanić je povedal, da je to prvi takšen primer v zgodovini

srbske medicine. Dodal je, da je podoben primer sicer videl na Danskem.

Zdravnik Bojanić, ki bo nesrečnika operiral, je doslej videl le en podoben

primer.

Povedal je: "Takšen primer sem imel možnost videti na nekem seminarju na

Danskem. Takrat sem imel priložnost srečati črnca, ki je - ubogi revež -

vsakokrat, ko je imel erekcijo, padel v nezavest. Sicer so k meni prihajali

fantje s podobnimi težavami, a tako hudega oziroma izrazitega primera doslej

še nisem imel."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!