Skoči na vsebino

Ali je lahko penis prevelik?


:::PENIS:::

Priporočene objave

Mah, meni vse to zgleda ponaredek, fotomontaža, aditiv, kakorkoli, oni nikoli ne pokaže celega, rastišče skriva, "korenine" pa ravnotako niso vidne :D Ker vemo, da se tič ob "dani situaciji" napolni s krvjo, bi mogo tip bit že napol komatozn glede na njegovega "otepača". :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ka pa, ce ti ga na suh u rt zabije ...

Vse je pač odvisno od tega, na kateri strani lulčka se anketirani nahaja. Kot je že pred časom ugotovil oče Mileve Marić, ki je zetu dejal:

"Dragi moj Albert, vse je relativno..."

Važno je pa tudi, v kakšne svrhe si se namenil lulčka uporabljat. Za iskanje nafte naprimer je celo dvometrski odločno prekratek. Za običajne posteljne traparije so pa tudi naši standardni četrtmetrski čisto priročni. Vsaj zaenkrat še nisem slišal bistvenih pripomb. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em, mislim, da je to povprečna dolžina otepača, ne pa materničnega vratu (to je samo en del vagine). Torej, "ona" je lahko goboka v povprečju med 8-12cm. Or so they said on the Discovery channel :D Glede butanja se strinjam :)

kako diletantsko (ne) znanje anatomije!

1. (@Vale) Ali pride penis do materničnega vratu (ki je na koncu/začetku vagine, kak vzameš), je odvisno od dolžine vagine in ne od dolžine maternega vratu.

2. (@Tomozuki) Maternični vrat (cervix) ni del nožnice (vagine), ampak maternice (uterisa)!

Urbi

p.s.: ka češ, to me zanima! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. (@Tomozuki) Maternični vrat (cervix) ni del nožnice (vagine), ampak maternice (uterisa)!

Urbi

khmmmmm :hmm: a ni uterus O:-) , no sicer resda nisem biolog sploh ( ne po izobrazbi ne po srcu).... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khmmmmm :hmm: a ni uterus  O:-) , no sicer resda nisem biolog sploh ( ne po izobrazbi ne po srcu).... O:-)

ja, ja, uterus, valda! :angry: Sem se v naglici mau zatipku... :rolleyes:

Thnx :004

aja, pa valda je maternični in ne materni vrat (sm se tut zatipku...)

Popravljeno . Popravil urbi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mladi raziskovalci?

..in svetovni splet nam nudi tone in tone izobraževalnega materiala, nam nadebudnim amaterskim samoukom?! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

v povprečju je penis dolg 14 cm v stanju erekcije. za zadovoljitev ženske pa ga je dovolj že 5 cm. saj so vse občutljive točke okrog genitalji.

velikost penisa v normalnem stanju pa je v sorazmerju s telesno višino , težo itd... tako da miti o velikosti nog in nosu ipd. ne držijo :lol1: :kva2:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hm...ko so neko ameriško feministko vprašali to o čemur razpravljate v nedogled, torej o velikosti penisa, je preprosto odvrnila: tega ravno ne vem ampak rada fukam s polno pizdo.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer še nism naletela na predolgega... ampak sklepam da je lahko, če gre v neke ekstremne dolžine - tja do 35cm (kolkor se mi zdi je rekord :?)

minimum predolgega pa valda od osebe do osebe... :)

ma ne vem... se javim če bom pridobila kako tako izkušnjo :naughty:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cimr vidu naslov, reku: "JA"  :)

:hmm: :hmm: :hmm:

Tole mi nekak ne znese :hmm: :hmm: :hmm:

A ga je bolel :hmm: :hmm: :hmm: :huh: ......cimra namreč :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!