Skoči na vsebino

Ali je lahko penis prevelik?


:::PENIS:::

Priporočene objave

Sanda7, če so samo sline OK.

Če ga pa še skusiš, potem se bo površina tvojega tatuja precej povečala oz. tatu ne bo več gledal naprej v svet temveč v tla.

Mogoče se bo pa zelena svetilka zravnala.

:devil:

Popravljeno . Popravil Leon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjel ali ne sem ga učeraj ob 13h pojedla en košček,ampak čist mičken,tko da ne bo problema z visenjem .)

a si predstavljaš kaj bi se zgodilo šele če bi sanda7 nevarno sexala .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veste kaj je najbolj žalosten pri tej stvari, ki se ji po slovensko, lepo spoštljivo reče; "kurec"?

Kvečjemu TIČ ali ONE "kurec" prihaja iz "kurac", kar pa definitivno ni slovenska beseda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj mormo vse ženske tolažit moške, da njihov joystick ni premali? A je kdaj kak moški kako žensko tolažo, da ma zares dovolj velke joške?! :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj mormo vse ženske tolažit moške, da njihov joystick ni premali? A je kdaj kak moški kako žensko tolažo, da ma zares dovolj velke joške?! :huh:

JST to svoji povem najmanj petkrat na teden,prav da ma mejhne,pa da bi takoj silikon dala...

Men so kul,pa itak manjše bolj rajcajo :grim sam kaj k nč ne pomaga...

no zdej sm pa že offtopic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj mormo vse ženske tolažit moške, da njihov joystick ni premali? A je kdaj kak moški kako žensko tolažo, da ma zares dovolj velke joške?! :huh:

Pametna ženska to naredi (dela) z lahkoto... B)

Presenetljivo, ampak ja, tudi moški tolažijo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: una "moja" dama, ki asistira je pa igralka => ima neverjetno veliko plomb (upokojenka :? )

Kakšne malenkosti opaziš :OK: :lol: (poklicna deformacija mogoče) Sem šel še enkat nazaj pogledat... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne to ni sredstvo za crknit. Obratno to je za užitek.

Ni čudno, da so ženske skeptične do spolnosti, če mislijo da jih bo pobralo. :cry:

Leon :OK: :OK: :OK: :lol1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a misliš da te od preveč seksa ne more pobrat,lahko doživiš tak vrhunc da te od sreče hudič vzame :?

ampak take zverce pa nebi rada doživela v lukni

post-265-1134141984_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, je lahko preveliki...

ampak takih, ki imajo res hudo velikega je itaq malo - mislim vsaj....

baje je večja 'težava', če je (pre)majhen...

ampak fantje...dokler obstajajo formule, ki lahko pomagajo, da povečate velikost svoje 'žadaste palčke',

sploh ni panike...

sicer pa je pomembno vse kaj drugega, kot velikost vašega(našega) prijateljčka .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a misliš da te od preveč seksa ne more pobrat,lahko doživiš tak vrhunc da te od sreče hudič vzame :?

ampak take zverce pa nebi rada doživela v lukni

Verjamem.

Je nevarno, ker ima patron na koncu, ki se lahko sproži in naplodi male Terminatorje.

Sicer pa obriti izgedajo daljši. Kar svojega doma obrij, buš videla (ali pa dva dni nič - no na eno oko mogoče da)

@ leila:

"... ampak fantje...dokler obstajajo formule, ki lahko pomagajo, da povečate velikost svoje 'žadaste palčke',

sploh ni panike..."

Pa menda ne verjameš onin formulam.

Edina prava metoda, je drot okoli glavice in na drot cigla. Pustiš viset ene dva dni in se ti gotovo zdaljša (edino za onetovo barvo ne garantiram).

Popravljeno . Popravil Leon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer jaz sem z mojim,mislim partnerjevim čist zadovolna,tko da,..

no ja če bi bil pa še kak centi dalši se pa tud nebi pritoževala,predvidevam :hmm:

http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/eroti...065767_16082537.

drgač pa imate tukaj odličen prispevek kako si penis povečat,odebelit,če je zavit v levo kako ga zravnat,al pa zvit v drugo stran,skratka zanimivo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer jaz sem z mojim,mislim partnerjevim čist zadovolna,tko da,..

no ja če bi bil pa še kak centi dalši se pa tud nebi pritoževala,predvidevam :hmm:

http://24ur.com/naslovnica/ekskluziv/eroti...065767_16082537.

drgač pa imate tukaj odličen prispevek kako si penis povečat,odebelit,če je zavit v levo kako ga zravnat,al pa zvit v drugo stran,skratka zanimivo :grim

"Žal se na navedenem naslovu ne nahaja iskani dokument.

Predlagamo da preverite vpisan naslov ali uporabite možnost iskanja po naših straneh.

Hvala!

uredništvo@24ur.com "

:hmm: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!