Skoči na vsebino

Base jumping


Furioso

Priporočene objave

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA moje sanje!!!!!!!! to bo še treba enkrat naredit, samo da črni kal odprejo pa se lahko začne planiranje :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA moje sanje!!!!!!!! to bo še treba enkrat naredit, samo da črni kal odprejo pa se lahko začne planiranje :yea2:

Ma iz črnega kala bi lahko že zdaj :D ..... enim celo rata pridet v profil od mostu .... pol pa skok .... sam jst te bom reje v bližnjem barčku gledal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nedolgo nazaj sem gledal en film o tem in na koncu v odjavni spici od osem tipov, ki so nastopili v filmu,samo dva se ziva...

No risk, no fun!!!!!! :yea2:

sicer pa bi dokumentarni film o motoristih nažalost tudi verjetno imel takšno špico na koncu. "normalno" padalstvo (sky dive) je zelo varna zadeva, base jump pa dosti bolj nevaren, ampak tudi toliko boljši. vsakemu svoje, jaz morem to še enkrat naredit, začneš z mostovi, ki so najbolj varni in napreduješ do skale. ultimativno pa je, po mojih merilih, ko prvo težko skalo preplezaš in se potem z vrha dol vržeš. to je mimogrede tudi moj cilj v katerega pa bom še moral vložit kar nekaj let dela, saj bi seveda rad preživel.

se pa da te hrvate (brata pečnik, zraven so tudi slovenci) iz videa videt dostikrat tudi na naših padalskih mitingih (boogie), ki potekajo po celi slo poleti.

vsakemu saj malo zasvojenemu z adrenalinom pa priporočam saj tandem skok če ne že samostojno skakanje (za več info lahko na PM).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No risk, no fun!!!!!! :yea2:

pojdi seksat s tremi naključno izbranimi afričankami brez zaščite....(ej sej se hecam :rolleyes: )

tudi zame to ni.....je enkrat bratranec skakal banđi pa je reku da mi plača če grem še jaz...ni šans...

kdor zmore... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaa, enkrat sm gledu dokumentarc o base jumpingu - NUORO!! :kva2: :kva2: :kva2: bi sel! :devil: :wub: :naughty: sam shit je k niam padala. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Ce bi koga res zanimal ta sport in bi se povezal s base jumperji drugod, ima tukaj se enega kandidata! Ze kr neki casa iscem se kakega ki bi ga zanimal ta sport pa ni in ni kandidatov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi ful sel samo ne s skal drugac pa takoj!!!! za drugo leto sn se ze zaklel da morm prit na Triglav pa da morm skocit s padalom :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi koga res zanimal ta sport in bi se povezal s base jumperji drugod, ima tukaj se enega kandidata! Ze kr neki casa iscem se kakega ki bi ga zanimal ta sport pa ni in ni kandidatov...

če te zanima, jaz poznam ljudi ki to počnejo, mi je cilj to naredit tudi sam, ampak bom moral še malo več skokov iz letala nabrat, preden bom šel na base. več lahko na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist je drugač, tolk hitr te zadane pa tolk hitr je konc da sploh ne veš kaj te je doletel :BUA: ......parašutkanje je čisto drug občutek v čisto drugačnih pogojih.....vsaj zame prijetneje in boljše :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...alora...ala bungi jumping...sam da tle morš tud sam kaj delat....

...drugač pa fajn adrenalinsko...ma ne za mene :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se moram najprej do skoka z letala nakopat, pol pa bom lahko še kej v tej smeri razmišljala... :kva2: drugo leto, k letos je že premrzlo...

ampak se strinjam s PERVYjem... no risk no fun! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist je drugač, tolk hitr te zadane pa tolk hitr je konc da sploh ne veš kaj te je doletel :BUA:

ne ne, skok iz cca 4000 m, odpiranje na cca 800 m - cca 70 sec prostega pada :OK: :yea2: :notworthy: traja in traja in zlo dobro veš kaj se dogaja - ORGAZMIČNO!!!!!!!!!! :naughty: :OK:

ko se padalo odpre postane pa dolgčas - no razen če začneš malo akrobacije še pol ustvarjat, drugače pa čimprej dol, zložit in nazaj gor! :D

ampak za base moreš obvladat, tako da bo treba še trenirat, sploh za skale, most je še OK.

PS: ni z bungijem primerljivo, niti slučajno. tu jahko like delaš, salte, obrate. bungi je padanje, freefall je letenje :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUU to bi tud jst probu :rolleyes:

Skok v tandemu načrtujem že par let in ni 2X za rečt da ga naslednje leto res izvedem...pol bi pa rad tud kakšen tečaj naredu pa sam začel skakat če mi zapaše :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

absolutno priporočam tandem, pa tudi zelo varno je ker vas imajo v rokah res profesionalci. če koga zanima tandem ali šola naj me kontaktira na PM. drugače pa se lahko kak lep vikend spomladi zapeljemo na kakšno padalsko srečanje in si zadevo ogleda v živo pa tudi dogovori za tandem če hoče. prideš, plačaš (ceno ne vem na pamet lahko pa preverim ampak ni dosti, vsekakor vredno) in čez par min si že lahko v zraku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!