Skoči na vsebino

Zdravstveni nasveti


Ninč

Priporočene objave

Predlagam da probaš, seveda pa bi moral za podrobnejšo terapijo preučiti tvoje spalne navade,

a ti bi raje vidu da punca v pižami spi al kaj.... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še zdravilo: šnops+voda+sladkor...skuhaš..spiješ..pol pa kar je, je! .)

edino, kar res pomaga. sprobano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razne medice,šnopsi,borovničke...so dost učinkoviti.mal se ga nažgeš,pol greš pa spat in zutrej zna bit OK

drgač pa litri in litri toplega čaja z medom in limono...sicer cel dan ščiješ ko nor,ampak gre vse ven :P

savna tud dela čudeže,če seveda nisi preveč bolna-pol tega ne priporočam.fajn se pregret,pol pa če se da ven na sneg mal povaljat in nazaj not počivat.to 3x ponoviš,greš pod tuš in pol med kovtre...mega B)

pomagajo razne 'vitaminske bombe'-naravni sokovi iz limon,pomaranč,grenivk,kivijev,jabolk...

pomaga domač jabolčni kis..

inhaliranje...

veliko uspeha in lepe nage sanje še na mnoga leta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he ja hitro in učinkovito:

Sem glih zdejle v eni učinkoviti situaciji....... Danes se me je lotila gripa, prehlad, angina jest ne vem kaj ker je vse nekak približno isto, skratka popoldne sem se odločil da bi bilo pametno vzet kako zdravilo in sem tudi ga in to Sumamed čez ene štiri ure pa sem vzel še enega in se lepo odpravil spat.

Ko me zagrabi na WC po poti nazaj v posteljo omenim da sem vzel še en taplav tablet nakar se zgodi cela panika ker naj bi baje vzel tablet le na 24 ur pa da se bom zastrupil in ne vem kaj še vse..........

Ukrepi......... zdejle sedim za računalnikom ker pravijo da ne smem it spat, napajajo me z mlekom tako da ko vidim prvo kravo jo lastnoročno zadavim kajti po enmu litru se mi že rahlo gabi, naslednji ukrep naj bi bil Donat in oglje...........skratka ko omenim da so babe samo malo preveč panične in da ni frke,kajti nisem ravno švoh in si upam takoj še en tablet pojest, jih slišim da če sem blesav in tako naprej.

Pizda pa nisem kriv če ne poznam zdravil, sem mislu da je zadeva ala Coldrex pa da rabiš celo škatlo pojest preden se kaj pozna.

Jaz pa se počutim NARAVNOST ODLIČNO, vsi simptomi so izginili in sem kot nov.

Zdravljenje uspešno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenske Novice, 8.4.2004

Spet tragična smrt med narkomani

Današnja noč je zopet zahtevala žrtev. 'Leteči' (pravega imena nam niso hoteli izdati) se je baje predoziral z mamili in nas prezgodaj zapustil......bla bla bla

kr neki :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sumamed--antibiotik širokega spektra, narejen za vojne razmere. Potolče vse bakterije in terapija traja 1 dan --na 6 ur en komad. Ne jejte jih kot tic tac bombonov, ker mogoče ga boste potrebovali in vam zaradi navajenosti nanj ne bo prijel---poletje se bliža in triper se zdravi s Sumamedom.

Po pravilih naj ne bi imel ,,šok terapije,, več kot dvakrat na leto in potem vsaj leto in pol nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sumamed--antibiotik širokega spektra, narejen za vojne razmere. Potolče vse bakterije in terapija traja 1 dan --na 6 ur en komad. Ne jejte jih kot tic tac bombonov, ker mogoče ga boste potrebovali in vam zaradi navajenosti nanj ne bo prijel---poletje se bliža in triper se zdravi s Sumamedom.

Po pravilih naj ne bi imel ,,šok terapije,, več kot dvakrat na leto in potem vsaj leto in pol nič.

Sumamed se jemlje 1 tableta na 24 ur! Pa terapija traja 3 dni!

Bemti, saj mate vendar navodila zraven v škatli!!!! :angry:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

pomagajo razne 'vitaminske bombe'-naravni sokovi iz limon,pomaranč,grenivk,kivijev,jabolk...

pomaga domač jabolčni kis..

inhaliranje...

-----------------------------------------

Taki zvarki - vitaminske bombe, kot jim praviš niso čisto nič drugega kot navaden pesek v oči z veliko preveč fruktoze in ostale navlake....vitaminov pa bi dobil s takimi pripravki zadost edino v primeru, da bi konzumiral zmiksane zadeve v mikserju brez kovinskega rezila (zaradi oksidacije predvsem Cja, ki je eden najpomembnejših)....in pa nekaj litrov tega/dan, kar pa pomeni cca 1000+Kcal odvečnega sranja, ki se bo rezultiralo na stegnih(bejbe) in trebuhu (tipi).....

Žalostno ampak resnično....btw tudi razne dietke s sadjem ali podobne šale so bolj tragikomično zavajanje kot pa kaj drugega...Kdor ne verjame - be my guest, v kar nekaj letih treniranja in svetovanja pri dietah še nisem srečal osebe, ki bi imela s tem načinom kvaliteten rezultat.

Pustimo to - vitamini:

Recimo - oseba, ki se rekrativno ukvarja s športom naj bi zaužila na dan cca 1g Cvitamina... to nanese "na oko" skoraj par kg zelene paprike, ki ima največ Cja med "naravnimi" substancami...

Ergo - vitaminska bomba=crap od crapa...

Raje v lekarno po 100g Cvitamina v prahu od Plive in vsak dan približno gram ali več pa je ok....prehlad se te nebo lotil. Ebola mogoče ampak tako ali tako moraš otroške bolezni prebolet.....hehehe...

Popravljeno . Popravil Anubis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kakšni antibiotiki. Spomnite se kaj so vas starci učili. En šnops, pa pod deko, pa prešvicat B) (še boje v spalni vreči x 2, op. p. - preiskušeno).

Sem zapravu za sms in ostalo :( , ko sem te čaku na netu, ti pa bolna :cry:

Če bi vedel, bi ti prišel čajčka skuhat. O:-)

LP

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo...

kako svetujes cloveku ki spi gol pri odprtem oknu pozimi in se je zaradi tega prehladil...noce jest zdravil, noce se oblect in noce zapret okna....

obesi se....tako se te ziher nic ne bo nikoli vec nic lotilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejka a ti res mislš, da punca rabi nasvet o zdravju;  po moje tiči zajec v drugem grmu.  .)

vsem je hotela povedat, da spi naga in da bi rada zajca v svojem grmu ... :) :)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsem je hotela povedat, da spi naga in da bi rada zajca v svojem grmu ... :) :)

smo vsi isti hip isto podobo pred oči dubl a :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednji nasvet...

ce ne zna povedat direkt da rabi Zajca....najboljs da se kr obesi...ker tko ne bo dalec prisla in ne bo rezultatov...

sploh po recentnih pričevanjih zalih motosvetov, ki so ugotvile da so motosvetovski Zajci res zajci...in zbezijo ob najmanjšem sumu :rolleyes:

btw..jest tud spim gola ..pa se se nisem prehladila B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da so motosvetovski Zajci res zajci...in zbezijo ob najmanjšem sumu :rolleyes:

Tejka jzst sem poročen ... in moram bejžat pred skušnjavami ... :unsure: :D

btw..jest tud spim gola ..pa se se nisem prehladila B)

blagor Mili Vanili-ju Gorilli-ju ... :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem pa vsi marsovci (mogoče pa tudi kaka marsovka :naughty: )pišemo nasvete za okrevanje, ker nas mika spraviti svojega zajca v njen grm :devil:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si smem dovolit in dodat en HROPČEVSKI komentar :hmm:

Naga žensak v postelji je enako nezanimiva,kot kuhan pršut v hladilniku........obojega ne maram!!!!!!

Če si že zaželim žensko poleg sebe,naj bo oblečena........in mi nudi zadovoljstvo,ko jo počasi in s slastjo slačim!!!!!!!!

ItaQ pa je moje mnenje irelevantno........leta pač!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa ušeč, ko takole mal kinknem ob gledanju tv in pol, ko se tako napol v spanju privijem k mojemu dragemu in začutim, da nima na sebi nič...opa, sploh se mi ne spi več. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh: :huh: :huh:

ce se naga ob odprtem oknu prehladis, je najbolj da dobis mal kondicije da se naga na motorju vozs,isti kurc :P :P

mislim halo????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!