Skoči na vsebino

Prvomajski Dubrovnik 2004


pero

Priporočene objave

Vsi zainteresirani vljudno vabljeni.

Kaksna pa imate merila, bi bili pripravljeni s seboj vzeti neznanca (namrec prav nikogar izmed vas ne poznam)? A bo voznja ves cas potekala skupno ali bodo posamezniki vozili po zelji (kar se hitrosti tice) in se bo potem vsake nekaj km skupina skupaj pocakala (namrec pot slabo poznam in tudi cez ovinke nisem med najhitrejsimi)?

Ce vas ne bi motilo mojih 21 let in dejstvo da se ne poznamo, bi se vam prav rad pridruzil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksna pa imate merila, bi bili pripravljeni s seboj vzeti neznanca (namrec prav nikogar izmed vas ne poznam)? A bo voznja ves cas potekala skupno ali bodo posamezniki vozili po zelji (kar se hitrosti tice) in se bo potem vsake nekaj km skupina skupaj pocakala (namrec pot slabo poznam in tudi cez ovinke nisem med najhitrejsimi)?

Ce vas ne bi motilo mojih 21 let in dejstvo da se ne poznamo, bi se vam prav rad pridruzil.

Načeloma ni ovir, vožnja ne bo hitra, saj smo se odločili tudi par stvari ogledat in uživat v vožnji sami. Če pa komu zapaše hitreje, se pač odpelje naprej in kasneje počaka. Moraš vedeti, da nihče od nas ne misli divjati (tudi motorji bodo otovorjeni), načeloma naj ne bi bilo nikakršnih težav.Še kaj?

Vsi, ki mislite iti se lahko dobimo v sredo v OLP (old london pub-u) okoli 20.00.

Popravljeno . Popravil marem
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma ni ovir, vožnja ne bo hitra, saj smo se odločili tudi par stvari ogledat in uživat v vožnji sami. Če pa komu zapaše hitreje, se pač odpelje naprej in kasneje počaka. Moraš vedeti, da nihče od nas ne misli divjati (tudi motorji bodo otovorjeni), načeloma naj ne bi bilo nikakršnih težav.Še kaj?

Vsi, ki mislite iti se lahko dobimo v sredo v OLP (old london pub-u) okoli 20.00.

Mene ne bo v OLP :cry:

Se čujemo na PM :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yap, those were the days, my friends :yea2: :kva2:

Were...so bili??????Kaj pa mata letos v planu?? :D :P :?

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksna pa imate merila, bi bili pripravljeni s seboj vzeti neznanca (namrec prav nikogar izmed vas ne poznam)? A bo voznja ves cas potekala skupno ali bodo posamezniki vozili po zelji (kar se hitrosti tice) in se bo potem vsake nekaj km skupina skupaj pocakala (namrec pot slabo poznam in tudi cez ovinke nisem med najhitrejsimi)?

Ce vas ne bi motilo mojih 21 let in dejstvo da se ne poznamo, bi se vam prav rad pridruzil.

Se visismo!!! :D :) :P

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pero spremeni program v delu od sarajeva dalje..

ce je treba jest prigriznite kaj, potem pa jo mahnite proti mostarju..uzivajte v jablanickem jezeru, obveszno se ustavite v jablanici, kjer lahko tudi prespite. drugace je v jablanici mesto dogajanja znamenite bitke na neretvi. na koncu jablanice na levi strani. je tudi muzje, ki pa nima vec funkcije. malo naprej, ko se cesta zacne vzpenjat je na enem prvoh ovinkov na levi strani tudi restoran zdrava voda. tam jejte. taksnih specialitet ne dobite nikjer. predlagam jagencka. oglejte si samo gostilno, ki je ena lepsih. dalje po vase.

ce mate cas zavite se v medugorje..da vidite se to cudo..pa delto neretve.

ker sem vse to videl, vem, da boste uzival.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene poznaš :rolleyes:

torej pocukaj mene (v prvem nadstropju)

Sicer pa gor ne bo nikogar ki ne bi spadal k motosvetu tako da ne moreš falit (razen kelnarja) :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene poznaš :rolleyes:

torej pocukaj mene (v prvem nadstropju)

Sicer pa gor ne bo nikogar ki ne bi spadal k motosvetu tako da ne moreš falit (razen kelnarja) :blink:

Zdaj te tudi jaz poznam :notworthy: drži se :yea2:

Pa pozdrav vsem, ki so bili v OLP-u :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"POSTAVA" za enkrat Pero&Nataša, Šoško, Pahorini&Tatjana, Max&Lucy, Zafo&Maja in Marem&D-D, zaenkrat..... Vsi zainteresirani vljudno vabljeni.

Iz BL. 30km :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz BL. 30km :yea2:

A imajo kako garažo da damo mopede notri??

Za Sarajevo zvem konec tedna kje bi bilo dobro za spanje.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imajo kako garažo da damo mopede notri??

Za Sarajevo zvem konec tedna kje bi bilo dobro za spanje.

LP

Leteči

Od zadaj imajo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tice spanja v Sarajevu imam dol znance in lahko povprasam ce lahko kaj zrihtajo (lani nas je 8 komadov kar eden od njih k sebi domov uzel, poleg tega ima doma avtopralnico in lahko ponoci motorje not zaklenemo, sam povejte pa zacnem stevilko iskat, upam da jo bom nasel)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tice spanja v Sarajevu imam dol znance in lahko povprasam ce lahko kaj zrihtajo (lani nas je 8 komadov kar eden od njih k sebi domov uzel, poleg tega ima doma avtopralnico in lahko ponoci motorje not zaklenemo, sam povejte pa zacnem stevilko iskat, upam da jo bom nasel)

Probaj, ena dodatna možnost (spanja) ne škodi.

Vsem: približno število "potnikov" je sedaj 15 (9 motorjev).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi delite!!! :D :) :P

Kok se veselim...to bo lušno!!! :yea2: :OK: :OK: :OK: :OK: :kva2: :kva2:

Ciao,by Pero

PS:Mi se ne bomo prilagajal planu ampak se bo on nam!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za!!!Probaj se rezervirat prej kar za 27-ga popoldne! :D

Ciao,by Pero

Ni problema nas že čakajo, da jim pustimo nekaj eurov. :lol1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tice spanja v Sarajevu imam dol znance in lahko povprasam ce lahko kaj zrihtajo (lani nas je 8 komadov kar eden od njih k sebi domov uzel, poleg tega ima doma avtopralnico in lahko ponoci motorje not zaklenemo, sam povejte pa zacnem stevilko iskat, upam da jo bom nasel)

Sarajevo je predaleč za spanje :hmm:

Mislim, da bo kar moj Motel Lav dober :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!