Skoči na vsebino

Prvomajski Dubrovnik 2004


pero

Priporočene objave

Vsem svetujem, da kupite nekaj konvertibilnih mark, saj po mojih izkušnjah "bosanci" nimajo ravno ugodni konverzij euro --> k. marka.

Vsi pa vemo, da bomo v bosni spali v torek zvečer in v sredo zvečer (2 nočitvi). Same nočitve lahko (po moje) plačamo v evrih (brez večjih izgub), kar pa se bencina in hrane tiče pa nevem......

PS: komaj čakam :ph34r:

Prizor na eni izmed bosanskih črpalk:

Majstor s čime možemo da platimo??

E pa može Euri, kune, konvertibilne marke i slovenski tolari.

In potem mu plačaš z malo večjim bankovcem v eurih, možakar potegne iz žepa cel pušelj denarja in ti vrne drobiž v vseh zgoraj naštetih valutah in ko kasneje preračunaš do tolarja natančno.

Po moji praksi ni problema plačat s katerokoli valuto, sam da je denar

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Where money talks, bullshit walks B)

hehe to je tisto k te policaj u bosni uistav...let money do the telking and bullshit do the walking :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe to je tisto k te policaj u bosni uistav...let money do the telking and bullshit do the walking :afro1:

Zato je vedno fino imeti 10-20 KM (konvert.mark) v prometni, če te pa kaj sumljivo praša pa rečeš da maš zlatno rezervo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: Ammmmm....se enkrat :angry:

Banda... Jst pa moja ta lepsa polovica greva do Crne Gore....tko, da bi lahko sli skup...samo....nisem zasledil, kdaj je odhod?

LP

Gugo

:angry:

LP

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo odhod je predvidoma v torek (27.4.) okoli 8.30. Dobimo se pri Prešernovemu spomeniku. NA mejnem prehodu ()tam pri Metliki??) naj bi bili okoli 10.00 ure kjer se nam bo pridružuilo nekaj motoristov. Nato pa jo skupaj mahnemo proti Karlovcu in Banja Luki (malo višje lahko vidiš kje naj bi prvič spali)......Še kaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW družba pero resno razmišlja da bi se na pot podal s svojim "novim" kolibrijem letnik 57 (ali 67 nisme prepričan) :notworthy: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do odhoda še 3 dobre dni!!!!! :D Se mi ze kar smeje! :D (tko nekak)

Odhod je v torek 27.04.2004 ob 8:30h (zjutraj-da ne bo kakih izgovorov :D :P ) iz presernovega trga v Ljubljani (se prej spijemo en kafe tisti k bomo tam mal bol zgodi)!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW družba pero resno razmišlja da bi se na pot podal s svojim "novim" kolibrijem letnik 57 (ali 67 nisme prepričan) :notworthy: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Ti se kar zajebavej....te nam nikol pelu će bos take stresau!!!! :D :cry: :P :lol1: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic:

Ciao,by Pero :P

PS:Mare pejt raj mal prej spat dons da naus na zbirno mesto zaspal v tork! :hmm: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz BL. 30km :yea2:

A imaš mogoče točen naslov oz. vsaj ime kraja? (sošolc ma v BL del familije in gre za prvomajske dol pa je reku da sporočim kje se bomo ustavl da uleti pogledat-bo povedal kje so tabol čevapi in tapocen :beer2: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do odhoda še 3 dobre dni!!!!! :D Se mi ze kar smeje! :D (tko nekak)

Odhod je v torek 27.04.2004 ob 8:30h (zjutraj-da ne bo kakih izgovorov :D :P ) iz presernovega trga v Ljubljani (se prej spijemo en kafe tisti k bomo tam mal bol zgodi)!

Ciao,by Pero

Mi v Metliki bomo pili travarico :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imaš mogoče točen naslov oz. vsaj ime kraja? (sošolc ma v BL del familije in gre za prvomajske dol pa je reku da sporočim kje se bomo ustavl da uleti pogledat-bo povedal kje so tabol čevapi in tapocen :beer2: )

Saj sem že napisal cca 30 km iz BL. Bajto imaš nalimano malo prej imenuje se motel Lav je ob te glavni cesti ne more sfalit. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi v Metliki bomo pili travarico :lol1:

Kaka travarica, a veš kak gre un komad.... Metliška črnina kraljica je vina.... :D

Se pol dobiva midva v Metliki motoristek???? Kje bi se zmenli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je za verjet temle podatkom

http://vrijeme.bosnia.ba/index.php?gradid=9

Temperatura zjutraj -4 stopinje pa se hecajo, pa kolk je visoko Sarajevo 2500m??????? :? :? :?

Pa sneg naj bi padal........ povsod po hrvaški sonce a kle naj bi padal sneg????

Nč jasno. A naj smuče s sabo vzamem??? :? :?

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne drugega vsaj cerado za motor pokrit - mogoče so pa Elefanttreffen preselil u Bosnu :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaka travarica, a veš kak gre un komad.... Metliška črnina kraljica je vina.... :D

Se pol dobiva midva v Metliki motoristek???? Kje bi se zmenli

Za bencinsko pumpo mislim, da je Merkator :yea2: bova pa črnino, če nimajo travarce :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je za verjet temle podatkom

http://vrijeme.bosnia.ba/index.php?gradid=9

Temperatura zjutraj -4 stopinje pa se hecajo, pa kolk je visoko Sarajevo 2500m??????? :? :? :?

Pa sneg naj bi padal........ povsod po hrvaški sonce a kle naj bi padal sneg????

Nč jasno. A naj smuče s sabo vzamem??? :? :?

LP

Leteči

Saj piše, da je skoraj povsod blizu 20. Zjutraj bo pa treba gate gor dat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj piše, da je skoraj povsod blizu 20. Zjutraj bo pa treba gate gor dat :hmm:

Sarajevo v torek čez dan 7 stopinj ???????? to je meni jako mraz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Weather on line (levo zgoraj klikni "east", nato pa še "BiH")

...tukaj je napoved čisto drugačna: torek delno oblačno 19°C, sreda delno jasno 22°C! :yea2:

Popravljeno . Popravil soddplah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Weather on line (levo zgoraj klikni "east", nato pa še "BiH")

...tukaj je napoved čisto drugačna: torek delno oblačno 19°C, sreda delno jasno 22°C! :yea2:

To mi deli!!!!

Jest pa že iščem po bajti une prav tadebele hlače k si v njih ko astronavt, pa paniko zgajnam k jih ne najdem.

Uffff kaj mi je odleglo :D

Skratka jest že skup znašam robo, sam še trikrat spat pa gremo :OK:

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva zavarovanje coris ze vzela tako, da midva zihr greva pa tudi ce bo ....sonce!!! :D :)

No mislim, da vreme bo in zaenkrat odhod ni prestavlen!

Ciao,by Pero&Natasa

PS1:Kak dežni kombinezon s sabo ne bos škodil!!! :D :) :hmm:

PS2:Še cca dva dni!!!! :D :P :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jez mam pa že vse razen toalete spakirano, pa danes sem še motorček mal spucal! :D Sam zdej ne vem če bom lahko tolk naložen motor sploh pokonc držal ko se bom na kakem semaforju ustavil :kva2: Matr mam 3x preveč robe sam klinc k še nimam izkušenj pa ne vem kva doma pustit :? (upam da bo prtljažnik zdržal) :unsure: Bom pa za drugič vedel :OK:

P.S.:

Sam ne se smejat ko bom kaj po kufrih iskal ker ne bom čist točno vedel kje imam :huh:

Popravljeno . Popravil soddplah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ti greš baje sam, kaj bi blo šele če bi mel žensko :D :D

Pa taki čeveljci pa drugačni, pa tisti za k bež hlačam :D

Mal heca

Pol te pa sam prikoličar reši :P

S sabo rabiš:

dolge hlače

kratke hlače

Kopalke

Kako majčko

Spodnje perilo

Brisača

Vse kar je več je navlaka

Eh midva mava en 50l kufer in tank torbo in basta, pa še za tank torbo ne vem ali naj jo vzamem al ne k če se kje ustaviš pa greš kaj pogledat jo moraš s sabo vlačit, drugač lahko na hitro noge dobi.

Sicer pa se bomo kje tak ustavljali da bomo pustli mofe kje in bomo malo noge pretegnili???? sam da vem da je ne bom preveč natovoru da ne bom pol k Donkey vleku tist s sabo.

SAM ŠE 2x SPAT :D

Lp

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!