Skoči na vsebino

Forum 21


cyc

Priporočene objave

@ Ice: močno obžalujem, da se je tvojemu dedku zgodila taka svinjarija. S čisto človeškega vidika. Ker sam nimam pri tem nič. Ne jaz ne kdo od mojih prednikov. To, da so mu svinjarijo zakuhali rdeče niansirani moralni kripelni, je pač samo naključje. Tvoj dedek je očitno imel nekaj, kar se je nekomu drugemu zdelo vredno kraje. To pa je, IMHO, vprašanje morale, ne politične obarvanosti. Prav lahko bi se zgodilo, da bi tam okoli leta 45 pijani kretničar poslal vlak slovenske zgodovine tudi na drugi tir. In potem bi bili morda tvoji starši prisiljeni iskati zatočišče v Rusiji. Ker, vsaj kakor jaz vidim zadeve, moralnih kripelnov tudi na drugi strani ne manjka.

vis, v tem zajcu grmi tic. tako, kot vsi "kontinuirano" po letu 1945 indoktrinirani (ker sem sam uspesno opravil nekaj letnikov sole v takratni yu, sem se tudi sam stel mednje) se velika vecina se vedno spomne samo talepih in tadobrih cajtov komunizma v jugoslaviji. tisto, kar se je dogajalo ne tako malemu stevilu sonarodnjakov se enostavno odpise kot delo neke manjsine v takratnem sistemu. hja, ce postavim paralelo z nemcijo med 1933-45, tudi tam je bila "samo manjsina", a vseeno vsi se danes udrihajo po nemciji. "zmagovalec pise zgodovino" ali kako ze.

sistem tvorijo ljudje in ne neke brezoblicne mase aninimnih alkoholikov. in pardon, vendar kot tako ali drugace aktivni subjekti tega sistema bi se lahko najprej prijeli za lasten nos in si ga obrisali. vse to sprenevedanje okoli politicne "korekture" (katere vsaj za moje pojme ni) je nabrisavanje samega sebe brez lubrikantov.

@ damian: da, placujem davke na premozenje v sloveniji. ker sami, kot izgleda, niste v stanju prelomiti z "kontinuiteto" pseudo-koministicne vladavine mora ocitno nekdo z vec distance vsaj zaceti brcati v tej smeri. sentimentalna navezanost na ljubljenega vodjo in njegovo kliko se poraja kot misel.

in ne, sam se ne cutim poklicanega storiti kaj takega, ker me konec koncev en kurc briga. sam sem si postlal in si se postiljam. samo poslusati vase godrnjanje kako so vsi drugi krivi za stanje v sloveniji je ze smesno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se velika vecina se vedno spomne samo talepih in tadobrih cajtov...

...samo poslusati vase godrnjanje kako so vsi drugi krivi za stanje v sloveniji je ze smesno.

Padrino, močno upam, da me pomotoma ne prištevaš med nekritične osebke, ki se (hote) spominjajo samo lepih trenutkov nekega obdobja. In ki vedno krivi nekoga drugega za stanje kjerkoli-pač-že. In upam tudi, da si nisem take uvrstitve prislužil sam s kakim posebno šlampastim postom.

Je pa res, da je brskanje po grobiščih opravilo, ki ga z veseljem prepuščam mrhovinarjem, nekrofilom in dr. Frankensteinu.

Ker mrhovinarji se s trupli flegma hranijo.

Nekrofile je pač toliko strah živih ljudi, da se jim dvigne samo ob mrličih.

Edini, ki je iz rezervnih delov, napraskanih po pokopališčih kaj ustvaril, je bil dr. Frankenstein. Pa še on je ustvaril monstruma.

Pa bognedaj, da bi namigoval, da si ti ali kdorkoli od v debato vpletenih član katerekoli zgoraj navedene kategorije.

In če bi bilo komurkoli, kateregakoli prepričanja v posebno veselje, sem si vedno pripravljen ogrniti črno pelerino, okoli vratu zavezati dolg šal rdeče (ali kake druge) barve in sredi Kongresnega trga skupaj z njim rjoveti:

NOLI TACERE!

Vendar se mora dotični zavedati, da moj "noli tacere" ne pomeni nujno istega kot njegov.

In pametno bi bilo tudi pričakovati, da bo edini rezultat tega početja začuden pogled naključnega mimoidočega, ki bo domneval, da sta na Trgu pač aterirala dva Lunatika. Kar pa niti ni tako daleč od resnice... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spostovani dottore definitivno si vse ostalo kot nekriticen. tisto o godrnjanju je bilo tako "pavsalizirajoce" misljeno (ja ja, vem spet fsi v en kos); oz. naj se pocuti ogoverjeni tisti, kateri se ogovorjenega pocuti. nekaj jih bo sigurno.

o mrhovinarjih, nekrofilih in dr. frankensteinu na zalost ne morem povedati kaj drugega, kot kar sem prebral/slisal/videl. poznam namrec nobenega od nastetih (proto)tipov.

s teboj, dragi dottore, rjoveti na kateremkoli trgu, ob katerikolil priloznosti, v kakrsnikoli opravi - ni probljema spljoh:

1. ker vam zaupam (do te mere kot sam sebi :P )

2. ker vem, da ste se bolj politicno flegmaticni od moje malenkosti. ;)

3. ker vem, da bova namesto porabila ta cas za rjovenje (kar BTW sem si pustil povedati ni dobro za glas in grlo) to-isto (grlo namrec) raje razvajala s kaksno cocto ali nektarjem raznih sadnih sadov.

4. o lunatikih (ali lunatih) pa ne bi. namrec ne vem, na kateri strani se nahajamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: naslednjic "tam v vasem koncu" bos najverjetneje to lahko storil nekje med 23. in 25. 04. 2004, v okolici kopra ali jesenic. (hint24hSMOTpress).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE, ti nikoli nisi bil na enem od takih "spiskov" :OK:

Cyc,v tvojih letih sem delal spisek deklet,ki sem jih osrečil..

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi ATMD, car si B) Podal si nadvse pomembno informacijo, ki se hkrati povsem sklada s tematiko tule :OK:

P.S.: relacijske baze se bolje obnesejo od usivega spiska :P :lol1: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi ATMD, car si B) Podal si nadvse pomembno informacijo, ki se hkrati povsem sklada s tematiko tule :OK:

P.S.: relacijske baze se bolje obnesejo od usivega spiska :P :lol1: ;)

Raje se uči od njega... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje pa kje vidte kake partizane v debati? A se spet sprenevedate?

Edin jest sm partijo pa nacije poistovetil... Mogoče vas pa to najbolj boli? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v slovenski glavi je komunisticna partija = partizani. drugo sploh ne obstaja. da vecina partizanov niso bili clani partije se je hitro "pozabilo". enopartijski sistem rulzzzzzzzz :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v slovenskih glavah je komunizem bavbav, ki nas bo strašil še stoletja.. . in bo univerzalni izgovor pri raznih paranoičnih izpadih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, ce postavim paralelo z nemcijo med 1933-45, tudi tam je bila "samo manjsina", a vseeno vsi se danes udrihajo po nemciji. "zmagovalec pise zgodovino" ali kako ze.

ja res je ... samo, da nemčija ni bila zmagovalec ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzel sem si nekaj časa in prebral vse, kar ste tukaj preko konca tedna zapisali.

Najprej vas moram moderatorsko po prstih, ker ste se preveč citirali. Je pač preveč enostavno na tisti gumbek pritisniti. :angry:

Obe strani sta si dosti povedali in si čez plot zmetali vse, kar je le šlo čez. :o

Edino, česa ne razumem prav točno, je to, da je sem not zagreznil tudi gospod tovariš Pepe. :?

Aha, na koncu.

Nimam kaj dodati.

Oboji imate prav, morda celo preveč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"pa koji ti je k....

kaj pa demokracije izrazanje?!

zahtevam referendum o moderatorjih, kateri tako kratijo mojo pravico do svobodnega izrazanja!!!!

kdo ti je v 3PM sploh dal pravico zapreti to temo?!

itd. itn."

:lol1:

(ce ne bi ti bi jaz.) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno sem hotel izrabiti moderatorsko nadmoč in preko ključavnice zapisati, da zaklepanje ni ravno najbolj demokratična od možnosti, ko je ključavnica čudežno izginila? :cry:

Samocenzura :?

Trenutek z globokim vdihom za razmislek :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno sem hotel izrabiti moderatorsko nadmoč in preko ključavnice zapisati, da zaklepanje ni ravno najbolj demokratična od možnosti, ko je ključavnica čudežno izginila? :cry:

Samocenzura :?

Trenutek z globokim vdihom za razmislek :?

Ice je vdihnil namesto mene.

ampak obenem je tudi povedal, da bi on zaklenil, če ne bi jaz ...

skratka - če hoče še kdo zapisat, da mu bivši rpedsednik ni všeč kot šef foruma ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot je sy..... ups, illa illa rekel ....povedali smo si tako ze vse. v nadaljne se lahko samo se "spluvamo" in sk..camo, da bo stala se _aromaticnejsa_.

samo izgleda dreganje v tisti ta "smelly stuff" nekterim prav pase. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!