Skoči na vsebino

Celjani združimo se!


poggy

Priporočene objave

če si nesposobn :P

Sam z tabo nebi razpravlu do je nesposobn! :closedeyes:

@Climber116: Sej ji bi lahk ti mal motor posodu. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sesalci ja in??? Nekateri jih pač obozujemo... sicer pa se čudijo nekateri k jih sesalc prehiti al pa kej ... tak čist slučajn smo vidl ka dela TOMOS sm125 , pa cbr 125 smo use u celju na mariborski vidl kak to ''fejst'' gre da se z skuterji mim furamo... svaka čast fantje =)... Drugač pa nekateri smo še na skuterjih k še nismo dovolj stari za druga... ne mislim pa si 125 ke kupovat k gre isi K k moj skuter... bom raj pri 21 si neki nabavu ...

Zdej k maš pa aprilio 125 si pa car nda.. mi mamo sesalce ti pa kosilnco pa je isti K

Popravljeno . Popravil _rac3r_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sesalci ja in??? Nekateri jih pač obozujemo... sicer pa se čudijo nekateri k jih sesalc prehiti al pa kej ... tak čist slučajn smo vidl ka dela TOMOS sm125 , pa cbr 125 smo use u celju na mariborski vidl kak to ''fejst'' gre da se z skuterji mim furamo... svaka čast fantje =)... Drugač pa nekateri smo še na skuterjih k še nismo dovolj stari za druga... ne mislim pa si 125 ke kupovat k gre isi K k moj skuter... bom raj pri 21 si neki nabavu ...

Zdej k maš pa aprilio 125 si pa car nda.. mi mamo sesalce ti pa kosilnco pa je isti K

daj se pripasi še na tem stolu da te ne bo dol vrgl ko tak dirkaš. :lol1: s kirim tomosom si pa šou to tekmovat da si se mim pelu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sesalci ja in??? Nekateri jih pač obozujemo... sicer pa se čudijo nekateri k jih sesalc prehiti al pa kej ... tak čist slučajn smo vidl ka dela TOMOS sm125 , pa cbr 125 smo use u celju na mariborski vidl kak to ''fejst'' gre da se z skuterji mim furamo... svaka čast fantje =)... Drugač pa nekateri smo še na skuterjih k še nismo dovolj stari za druga... ne mislim pa si 125 ke kupovat k gre isi K k moj skuter... bom raj pri 21 si neki nabavu ...

Zdej k maš pa aprilio 125 si pa car nda.. mi mamo sesalce ti pa kosilnco pa je isti K

Nisem bil nikoli naudušenec 125-ke pa tudi zej nisem.(Razen cross-a)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolker sm vidu cela tema same smeti...

A to ste iz celja vsi... itd?

:yes: in ka si zdej ceu veseu ko si enkrat celo en motor prehitu pa da to ni biu flexer? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: in ka si zdej ceu veseu ko si enkrat celo en motor prehitu pa da to ni biu flexer? :slap:

Ti Tomazin pa tut tak za tega Tomosa govoriš koda gre po luftu! :whistle:

(Sej je ok motor sam tak pa spet ne gre! :krneki: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti Tomazin pa tut tak za tega Tomosa govoriš koda gre po luftu! :whistle:

(Sej je ok motor sam tak pa spet ne gre! :krneki: )

no pol ti pa ga ne bom dau več za pelat rajš da ne boš poleteu ;) :lol1:

itaq da ne gre nikamor če je 4t, sam na kurac mi grejo pa tti sesauci po celu, ko misljo da so najjači, ko enga prehiti čez mesto po možnosti še brez čelade pa kakršne koli opreme. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol ti pa ga ne bom dau več za pelat rajš da ne boš poleteu ;) :lol1:

itaq da ne gre nikamor če je 4t, sam na kurac mi grejo pa tti sesauci po celu, ko misljo da so najjači, ko enga prehiti čez mesto po možnosti še brez čelade pa kakršne koli opreme. :slap:

Sej zej sem na bolniški zarad kolena. :(

To je pa res da se brez glavo vozijo! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja, sej jih videvam vsakodnevno tud na standard čefurskih 180 runnercah :krneki: Pol pa celi trdi tam hah :lol1: Lani enkrat ko smo meli pouk sm slučajno dol čez okn gledu iz Lave, pa sam vidiš frajera brez čelade kak ga tera čez tisti travnik pred šolo, za njim pa ških na oni kravi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja, sej jih videvam vsakodnevno tud na standard čefurskih 180 runnercah :krneki: Pol pa celi trdi tam hah :lol1: Lani enkrat ko smo meli pouk sm slučajno dol čez okn gledu iz Lave, pa sam vidiš frajera brez čelade kak ga tera čez tisti travnik pred šolo, za njim pa ških na oni kravi :D

:lol1: tak je prav, polovit vse take!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če si kdaj vidu kako totalno razfukano pošmirglano gilero Stalker pred šolo? Od mojga sošolca... :krneki: zihr si jo vidu? Al pa kje po celju ko se po zadnjem skos drka?

Mislim ja.. zdej se en čas nebo več..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seba se je z stalkerco u štorih zaletu je šou prehitevat avtobus pa se je u drug bus zaletu pa mnda je itq biu brez čelade butl ...

Nejc ti pa pazi na jezik da te nebo kir od čefurjev u roke dobu pa ne da ti kao grozim sam povem ti kak je k jih dost poznam ... res pa da se vozijo vsi brez čelad... itd

Tomazin ti pa nehi z ttim tvojim TOMOSOM sej je uredu motor,sm ga hotu kupit sam gre pa nikamor !!!zato sm reku da bom raj poleti zdej mnda kupu neki bolj hard 350 al pa 400 atv

Popravljeno . Popravil _rac3r_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dobr še vseen je bolš od sesauca, to je vsej motor ;) ja gre pa itq nikamor ne :P

za te čefurje pa js tut upam da se vsi čimprej nek razbijejo, ko za čelado se slišal niso ka šele za kakšno drugo motoristično opremo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa bk kok zgleda pa ka je glavn da gre =) dokler nebo avta... zdle bi še rad atv kupu da mam neki za mal bol orng .... drugač pa avto pol pa tist če bo pa zelja pol po motorju pa pod 350 super moto ne grem =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj js mam tut zj tega kr mam izpit sam za 125ccm, pol naprej bomo pa vidl kake bojo kej finance.. :whistle:

sam nikol pa ne bi meu sesauca, se raj s peciklom furam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sam zato k si si tak u glavi reku da nebi meu !!!!!!! =)

kok je beda na tem forumu ,na e*u.*m*o*t*o*.*n*e*t* je jače =)

Popravljeno . Popravil _rac3r_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sam zato k si si tak u glavi reku da nebi meu !!!!!!! =)

kok je beda na tem forumu ,na e*u.*m*o*t*o*.*n*e*t* je jače =)

no prijem pogledat kok tam zgleda ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!