Skoči na vsebino

Celjani združimo se!


poggy

Priporočene objave

Vem kaj je blo z sebacom ja, edino kolkr js vem od njega je blo mal drgač.. sej to sploh ni važn :) dej rajš na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) gor kake nove slikce zipa :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej maš pod moja mašina : zip 2 TRENUTN SO GLIH SLIKCE OD PRED VČERIŠNEM K JE NA PRAFAKTORJIH... ej

pa un lampret k ma nrg ja srebrnga k se je ful po zadni vozu po cel dobizdej nrg ja nazaj od policajov =)=)=) zdle je dobu pošto... ka boma spet delala ej =)

Popravljeno . Popravil _rac3r_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja, sej jih videvam vsakodnevno tud na standard čefurskih 180 runnercah :krneki: Pol pa celi trdi tam hah :lol1: Lani enkrat ko smo meli pouk sm slučajno dol čez okn gledu iz Lave, pa sam vidiš frajera brez čelade kak ga tera čez tisti travnik pred šolo, za njim pa ških na oni kravi :D

Z Ranerco se sam Bombek po Cel fura brez čelade.(Un je že itq delničar policije :whistle: )

@_rac3r_:Ka boš pa ti za enga 4-cikla kupu?Upam da ne kakih Japonskih jajc!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej res ni važn do se fura!Nevem zakaj hočeš glih yamaho 4-cikl če je BRP (Can-an) bolš.Sploh nov DS 450 X Team! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa bk kok zgleda pa ka je glavn da gre =)

to sam zato k si si tak u glavi reku da nebi meu !!!!!!! =)

kok je beda na tem forumu ,na e*u.*m*o*t*o*.*n*e*t* je jače =)

na eu moto so u večini tak sami skuteristi...

Glede tega da glavn da gre je pa fora u tem, da ti lahk tud gre skuter 120km/h sam ka ti to koristi če pa rabiš pol vsaj dolžino letališča da se ustaviš poleg tega pa še žre nenormalno ponavad...pa še s policijo maš probleme...

js sm meu gilero gsm 75 (supermoto) predelano da je ene 90 šla, pospeške pa je mela nenormalne, lahk se vsak skuter skrije, pa sej smo se skupi s tomosi vozl pa 125-kam..sam ka ko so uni začel bremzat js sm pa sam gledu kam bom mim njih nacilu, pa žru mi je 2krat tulk ko njim, vidiš pol da to ni to.. :winkiss:

Pa od viška ne boli glava! :whistle:

sm ču neki da gremo s 4-ciklom u krško :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zrihtani skuteri res pošteno letijo.. danes pelu Hebo Manston racing al kaj je že, to je midrace rang? Pa vse zaven predelano ane, pa še Roost. Kk pa to nenormalno trga :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zrihtani skuteri res pošteno letijo.. danes pelu Hebo Manston racing al kaj je že, to je midrace rang? Pa vse zaven predelano ane, pa še Roost. Kk pa to nenormalno trga :worship:

Moj sošolc bivši je mel Ranerco 50 predelano sej mogoč ga do pozna Joža.Z tistim se jz nisem upu povn gas pelat pa je šla mal prek 140.

Pol pa do reče mi gre skuter 100.Pa pri 100 skuter po luftu leti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj sošolc bivši je mel Ranerco 50 predelano sej mogoč ga do pozna Joža.Z tistim se jz nisem upu povn gas pelat pa je šla mal prek 140.

Pol pa do reče mi gre skuter 100.Pa pri 100 skuter po luftu leti.

sam krila si še gor zmontira pol pa pravš da bo res po lufto leteu? maš 2 v 1, sesauc pa še avion :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj sošolc bivši je mel Ranerco 50 predelano sej mogoč ga do pozna Joža.Z tistim se jz nisem upu povn gas pelat pa je šla mal prek 140.

Pol pa do reče mi gre skuter 100.Pa pri 100 skuter po luftu leti.

Je mal drgač Runnerca z 120 kilami pa tista Yamaha SPY z 70 kilami (če jih ma). Ker to res nenormalno trga :worship: 100 maš res takoj notr, RS-ka ko smo probal ostane tk dalč zadi da skor ne vidš več :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ogromno, mal se menimo.. to je lih tak krneki tema tak ko one XX javite se pa podobne frkarije... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

dejte raj povedat kej pametnega dost kreganja ... glede ustavljanja se da kupit tut boljše diske pa ploščice (večje diske,4 batne čeljusti...)

Drugač povejte ka kej furate pa kje se furate.... (vozite)--->> pač tak ko se vam zalušta mal it zapelat okol... kako nedeljo al pa kej ...

Popravljeno . Popravil _rac3r_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v krško na raceland prlet če maš cajt :whistle:

ja zdle če se bo utoplil lahka da bom res kak vikend uletu =) bomo vidl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte raj povedat kej pametnega dost kreganja ... glede ustavljanja se da kupit tut boljše diske pa ploščice (večje diske,4 batne čeljusti...)

Drugač povejte ka kej furate pa kje se furate.... (vozite)--->> pač tak ko se vam zalušta mal it zapelat okol... kako nedeljo al pa kej ...

js se furam po vsej širši okolici Celja, kjer se le spomnem da je fajn cesta :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala to vedn prav pride ker nikol ne vem kam se bi pelu ko sm že tak vse prevozu skor :rolleyes: pol pa takle po zemlevidu iščem kakšne ceste da bi blo zanimiv.. bom šou po tejle enkrat da vidm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!