Skoči na vsebino

samolepilna kovinska ploščica za montažo


Priporočene objave

Imam montažo za PDA/mobi/..., zadeva je magnetna, zraven pa sem dobil samo eno ploščico za nalepit (pa še to sem nalepil narobe :BUA: ). Se komu sanja, kje bi se dalo kupiti samo samolepilne kovinske ploščice.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam montažo za PDA/mobi/..., zadeva je magnetna, zraven pa sem dobil samo eno ploščico za nalepit (pa še to sem nalepil narobe :BUA: ). Se komu sanja, kje bi se dalo kupiti samo samolepilne kovinske ploščice.

če nam poveš, kje si kupil to montažo, ti mogoče lahko povemo, kje bi morda imeli tudi te ploščice ... ali jih nimajo?

in kolk stane ta montaža, pardon, "oprema za pritrditev ročnega računalnika"? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem celo Ljubljano okrog obrnil, nazadnje sem zadevo kupil v Bauhausu :lol1: se zgodi. v Big Bangu so sicer imeli eno montažo prav za PDA, sam bi moral luknjo v armaturo naredit...ni varante, v BoF so jih naročili oz. jih še bodo :hmm: , v Baumaxu so bile samo une za skupaj stisnit... preozke.

No v glavnem, zadeva je za na sprednjo šipo s priseskom za pripopat, s cca 25 cm dolgo upogljivo roko, na koncu je pa nosilec velik približno 10x5 cm srebrne barve znotraj njega pa en SVINJSKO močan magnet (sem ponesreč sam ploščico gor dal, pa sem se pa par minut zaj.. da sem jo do roba pridrsal, da je sploh dol šla). No v glavnem Zadeva je bila kupljena zato, ker se mi je pač mudilo, pa zato ker na moj pda (Asus 620bt) super paše, tako po obliki kot po barvi.

Zaf.. sem pa to, da sem ploščico prilimal prenizko na hrbtno stran PDA-ja in mi PDA ne gre več v podstavek za sinhroniziranje (za samo kabel varianto pri uvozniku še niso slišal :BUA: ), in bo morala po hitrem postopku dol. Tesa dvostranski selotejp se mi pa zdi da bo prešvoh za ploščico nazaj zalimat, no pa tud zadeva se mi zdi v "prostem času", ko ne nucam PDA-ja uporabna za mobitel in bi tudi za tja rabil še eno ploščico.

lp

Rudi

p.s.

Cena, sitnica ene 6000 SIT al 5500, ne vem točno, tam nekje.

Popravljeno . Popravil rudib
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že zrihtal, rešitev naslednja:

- super extra močan dvostranski lepilni trak

- kovinske ploščice, ki jih dobiš, če kupiš dva magnetna zapirala vrat (2-6 ploščic pravilne oblike iz rosfrei materiala).

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!