Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Slik zaenkrat še ne bo ne bo, ker je server fuč :( :wacko:

Bojo pa upam do ponedeljka :wacko: :doze:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je blo pa prov fajn gor! Velik motoristov, nek kolesar na vrhu mi je rekel, da je bil baje tud en padec :? jaz nič ne vem..

Sem videl da ste pridno slikali, tko da kar nalimite da mal vidmo kako so ratale :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res se je dogajal,videl padec ,nič hudega na glavnem ovinku ,kdo od tukaj gor

Unknown

a si bil ti z plavo R1,pa punca na SV,smo se parkat srečal,jaz z FZ6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res se je dogajal,videl padec ,nič hudega na glavnem ovinku ,kdo od tukaj gor

Unknown

a si bil ti z plavo R1,pa punca na SV,smo se parkat srečal,jaz z FZ6

Ja prov maš! :OK:

A sva midva enkrat skup do vrha vozila, ti si bil pred mano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si bil, mal si pretiraval,pred padcem te je guma opozorila na zdrs,ti pa še bolj v nagib in po gasu,smo molili da se bo izšlo,pa čimprej okrevaj z motorjem :OK:

Popravljeno . Popravil SLEPEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je bilo. Tam v živo se jih je samo ene par proglasilo za Motomarsovce, zgeda pa da nas je veliko več. Bna, čimprej poštimaj pa bo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, včeraj je bilo res pestro na Mariji. Bilo nas je kar nekaj; nekateri izmed vas ste pravi profoji, še posebej pa moj MM :wub: :worship:

Na žalost ni nastalao nič slikic, imam pa zato kar nekaj filmčkov :naughty:

Vidm pa, da ste(smo) bili sami MS-ovci gor - predlagam, da bo najbolje, da si damo kar značke z "nicki" delat :grim da se bomo naslednjič spoznali.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost ni nastalao nič slikic, imam pa zato kar nekaj filmčkov  :naughty:

no, ene štiri slike so (za tiste 10 min, ko sem bila gor)...tk, da pridejo še :grim ....da boste vedli, kaj ste delal :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...najbolje, da si damo kar značke z "nicki" delat  :grim  da se bomo naslednjič spoznali.

Značke ja, pa bonton, da vas bo nauču, da ni lepo zijala past... :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Značke ja, pa bonton, da vas bo nauču, da ni lepo zijala past...  :fight2:

tebe itaq ni noben gledu, k nisi zanimiv :grrr :whistle:

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, da sta bila včeraj 2 padca (hvalabugu nč resnga ).

No tud men je dvakrat prav spidvejsko odneslo tazadno. D205 ima svoje omejitve, pa tud cesta morda ni čist taprava.

Sicer pa prevelka gužva :BUA: . Motosvet vse pokvaril, do lani je bilo še super. No sej letos me pa zato tud ni gor glih velik. Jebiga imam rajš mir, množice me pa dekoncentrirajo :) .

LP

p.s.: FOLK!!! MA NE MI NO NA SRED CESTE OBRAČAT, DE NOU KIR NA POL ŠOU!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mogoče s kolegi po dolgem času spet obiščemo Marijo :grim ,...pa me zanima kakšno je stanje ceste,.. kako je kej s peskom, pa neki sm slišu da je mal mokra na odsekih... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, včeraj je bilo res pestro na Mariji. Bilo nas je kar nekaj; nekateri izmed vas ste pravi profoji, še posebej pa moj MM  :wub:  :worship:

Na žalost ni nastalao nič slikic, imam pa zato kar nekaj filmčkov  :naughty:

Vidm pa, da ste(smo) bili sami MS-ovci gor - predlagam, da bo najbolje, da si damo kar značke z "nicki" delat  :grim  da se bomo naslednjič spoznali.

lp

pa se da kje te filmčke vidt :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se da kje te filmčke vidt  :?

Čez en teden v Koloseju Ljubljana, čez dva tedna štartajo v Kolosejih Maribor, Koper in Celje, prav tako pa v Planet tuš Celje. V lokalna kina pa seveda pridejo s standardno zamudo. Za kinoteko pa newem. :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!