Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

danes marička limala kot že dolgo ne, pa še plaviih ni blo, razen na koncu so se mim prpelal pol so pa spodaj pri kmetiji štopal tiste, ki so šli gor, uglavnem, za letos je blo dovolj, se vidimo drug let, marija pa zdrava ostani!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes marička limala kot že dolgo ne, pa še plaviih ni blo, razen na koncu so se mim prpelal pol so pa spodaj pri kmetiji štopal tiste, ki so šli gor, uglavnem, za letos je blo dovolj, se vidimo drug let, marija pa zdrava ostani!

Pa bodi lepo pozdravljen :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja cim so se plavi pojaul se je pa tole zgodil :wacko:

:BUA:

booom

post-6595-1126900311_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil GHOST RIDER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-8785-1126939960_thumb.jpg

Evo še ena, tokrat v odhodu, nažalost sta se v dolini vstavla  :cry:

Res na žalost?

Duhec z obrazom ...

:yea1:

Popravljeno . Popravil Highlander
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je blo pa SPET prav luštno....sam hudič,ker sem se moral hiter pobrat domov (še en skok do XXX-ev v Ce),da me noč ne ulovi :( najsegrejosolittikratkidnevi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so plavi kaj težil al so sam opazoval? Sem lih spizdu domov,ko so se pojavli......

Ne, vsem odeležencem tokratnega Marija Reka Challenge so z nasmehom podelili posebne diplome za udeležbo in še plakete tistim, ki so drajsali skupaj več kot 3 metre z tačkami ... izbrali so še najbolj kul predelan motor in tistega z najlepšim zvokom ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, vsem odeležencem tokratnega Marija Reka Challenge so z nasmehom podelili posebne diplome za udeležbo in še plakete tistim, ki so drajsali skupaj več kot 3 metre z tačkami ... izbrali so še najbolj kul predelan motor in tistega z najlepšim zvokom ...

a morš ti res vsako temo zasmetit, a maš ti probleme z erekcijo, če ne dodaš svojga komentarja ti tič ne vstane al kaj? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a morš ti res vsako temo zasmetit, a maš ti probleme z erekcijo, če ne dodaš svojga komentarja ti tič ne vstane al kaj? :angry:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ...

...me zanima še replika na ta tvoj post :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a morš ti res vsako temo zasmetit, a maš ti probleme z erekcijo, če ne dodaš svojga komentarja ti tič ne vstane al kaj? :angry:

Ne rabim :) Saj že grem - nisem vedel, da je tema Marija Reka smrtno resna zadeva ... :lol: :lol1:

PS: za erekcijo pa lahko prideš komot preverit ... "on your knees, boy" :D

/JOKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam že polno vetrino razno-raznih diplom in medalj...ne rabim še njihove :P

njihove so mi vedno "dražje" od drugih plaket :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njihove so mi vedno "dražje" od drugih plaket :P

:topic:

pssst... SymRu je policist po poklicu.... to potrjujejo tudi njegove mentalne sposobnosti moraliziranja.... oprostite mu, saj se trudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

pssst... SymRu je policist po poklicu.... to potrjujejo tudi njegove mentalne sposobnosti moraliziranja.... oprostite mu, saj se trudi

Motiš se, tut za policaja nisem dober ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motiš se, tut za policaja nisem dober ...  ;)

Glej glej, kdo bi si mislil. Da so te začeli tako po zobeh vlačiti.

Te bom pa vsaj jaz potolažil. Včasih uganeš kakšno dobro :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me nakup ne zanima. Taboljše si pač skušam zapomniti, na tasmešne se pa dobro nasmejim. A to velja za vse poste na vseh forumih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!