Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Če ste zato, se dobimo v soboto,7.5.2005 ob 14h-15h,in se malo-veliko zapelemo po Mariji Reki,in na vrhu kaj poklepetamo-spijemo,LP

Popravljeno . Popravil SLEPEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste zato, se dobimo v soboto,7.5.2005 ob 14h-15h,in se malo-veliko zapelemo po Mariji Reki,in na vrhu kaj poklepetamo-spijemo,LP

A tule???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste zato, se dobimo v soboto,7.5.2005 ob 14h-15h,in se malo-veliko zapelemo po Mariji Reki,in na vrhu kaj poklepetamo-spijemo,LP

če bo pravo vreme, ni problema :yes: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tule???

Tole je, če se ne motim pri spodnji gostilni ,300m nižje na Trboveljsko stran,dobimo se na vrhu, tam je en bife in lovska koča, al neki tazga,se bomo že našli :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tudi moja malenkost, pa yerryTDM in Tiger smo se peljali cez v soboto med prazniki. Smo bili edini motoristi tam, so pa bili spodaj na koncu Marije reka pred ravnino eni s Kangoojem. :doze:

Zaradi prilagojene hitrosti je mozak v lovski prezi le navelicano :grim

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste zato, se dobimo v soboto,7.5.2005 ob 14h-15h,in se malo-veliko zapelemo po Mariji Reki,in na vrhu kaj poklepetamo-spijemo,LP

No jutr se dobimo ob 14h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil na Mariji Reki in je bila tu pa tam na novo 'pocukrana' s peskom.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil včeraj gor pa je kr neki peska naneslo na cesto tko da previdnost ne bo odveč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej za dons? bo kdo gor ali ne? da ne bom za brezveze hodu... :?

No ja, sej če greš na Marijo itak ni nikol brezveze :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jes sem 2x probal it. Taprve čez Tuhinjsko doline pa me je tam dež dobil pol sem šel pa še čez Trojane pa spet ista pesm.

Zdej k sem pa dam prišel je pa skor brez oblačka. Nej gre nekam vse skup.. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil it gor ob 14h kot smo rekli pa se je ulilo, pa sem šel potem kar z avtom :grim Popoldne se je zjasnilo in skočim na motor in se še enkrat zapeljem gor okrog 17.45h :grim . Srečal pet motoristov ( a je bil kdo od motosvetcev, jaz sem stal na ovinku z rdečo CBRko). Dež je nanesel kar veliko peska, zato zaenkrat previdnost. Bil sem prvič gor in ovinki so nori :kva2: , čeprav malo prekratki. Komač čakam, da bo topleje ta se bom lahk vsaj normalno gor in dol pelav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem bil jaz vceraj gor, ste bili spet vsi pri racunalnikih :krneki: . Vsi ovinki prazni, tokrat tudi policajev ni bilo.

Pri Jagru smo se vstavili na kavi. So tam domacini precej naglas komentirali nas prihod, pa da se bodo vsi pobili....

Najbrz je bila pred kratkim kaksna nesareca tam gor?

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bil gor (včeraj) ob 15.20h bilo mokro malo peska-navzdol, po mojem kmetje vozili nekaj iz hoste tako, da je bila cesta blatna. Ampak, Marijo sem razrajcal, :wub: takratki ovinki so za mene :yea1: zdaj jo je pa treba samo pošteno ....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, marija mi je danes ušla, pa sem veliko ostalih ovinkov prevozil... je časa zmanjkalo, da pridem še tja... ampak ne skrbite, letos bom še večkrat tam... :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, marija mi je danes ušla, pa sem veliko ostalih ovinkov prevozil... je časa zmanjkalo, da pridem še tja... ampak ne skrbite, letos bom še večkrat tam...  :grim  :grim  :grim

Ja ja bomo še natepavali Marijo! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja bomo še natepavali Marijo! :kva2:

oh, ja! pa naj bo čim bolj na suho, prosim, da bo guma fejst ribala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ma kdo kake veze pri cestnem podjetju naj jih spravi gor pesek iz obcestnih kanalov očistit, ker ga vsak dež nanosi nazaj na cesto. Mam pa (za vsak slučaj :( ) njihovo malomarnost že dokumentirano. BANDA! Ko je treba posipavat so pa tako pridni! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja bomo še natepavali Marijo!

... o ja ja.... :grim ... lahko sicer vmes še kakšno drugo... naprimer Golico... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... o ja ja....  :grim ... lahko sicer vmes še kakšno drugo... naprimer Golico...  :yea2:

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!