Skoči na vsebino

Yamaha FZS 600 Fazer


Ice

Priporočene objave

Odstraniš pokrov ventilov in pomeriš z merilnimi listki. Za natančnejši postopek se obrni na service manual ali pa kaj konkretnega vprašaj. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

imam eno al pa dve vprašanji.

Najprej prvo, mal smešno: imam (par dni) Fzs model 2003 pa me zanima kok se nastav ura? :? niti pod razno mi ne rata.

Zadnjo gumo imam dunlop d220. Pa premišljujem katera guma bi bla najboljša za spredi?? :hmm:

ka pravte....

hvala

Popravljeno . Popravil albin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uro se nastavi tako da oba gumba držiš, reset in unga za naštimat km...pa imej števec Km na skupnih kilometrih...

glede gume, jaz mam spredaj Dunlop Qualifier in zadaj d220, brez težav ali pripomb :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa D208 :D

Ali pa obe michelin pilot. Samo pol rata ful plužen. Obe strani plastike od spodnje špice sem že pobrusu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa obe michelin pilot. Samo pol rata ful plužen. Obe strani plastike od spodnje špice sem že pobrusu :hmm:

... pazi ... sem ti zadnjič povedal katera je naslednja faza ... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, na kaj je treba biti pozoren pri nakupu rabljenega motorja Yamaha Fazer 600

Obstajajo kaksne stvari ki jih je fino "pregledati"?

Mogoce celo odpeljati motor na servis da tam kaj pregledajo?

Kupil bi rad Fazer-ko, a se mi zdi nova malo draga...

:closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da fejzerka nima nobenih posebnih/skritih težav. Pač moraš pogledat iste stvari kot pri vseh rabljenih motorjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberi malo tole temo .) Lahko me kontaktiraš na PM tudi.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A ima kdo mogoče na stari fazerci namontiran GIVI Wingrack nosilec za tri kufre?

Če ima kdo kaj podobnega kot je spodaj bi prosil za kakšno slikco, kako so rešeni problemi z smerokazi, sem nabavil rabljenega, pa mi ni čisto jasno kako bi najlažje vse skupaj zmontiral.

Hvala, Miran.

[attachmentid=96206]

post-1012-1177441897_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, na kaj je treba biti pozoren pri nakupu rabljenega motorja Yamaha Fazer 600

Kupil bi rad Fazer-ko, a se mi zdi nova malo draga...

Kupuješ FZS 600 ali FZ6 ? Če FZ6, potem itak nisi v pravi temi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Zdravo!

jaz moram menat zobnike in ketno pa bi dal pri mašini za en zob manjši zobnik (če se ga da dobit), da bi imel večje pospeške ker mi je že pršvoh! zanima pa me če je kdo že to naredil da vidim kako se to obnese v praksi, pa kakšna je kaj končna!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uporabi kaksnega od programckov, ki jih dobis na netu brezplacno vstavi svoje podatke v programcek ali najdi ze izdelane podatke o svojem motorju in jih malo korigiraj, pa bos dobil vse odgovore na zastavljena vprasanja. en lusten programcek je mislim da geardata s katerim dobis pregledno sliko moci in hitrosti v odvisnosti od prestav in obratov... malo se poigraj.

Zdravo!

jaz moram menat zobnike in ketno pa bi dal pri mašini za en zob manjši zobnik (če se ga da dobit), da bi imel večje pospeške ker mi je že pršvoh! zanima pa me če je kdo že to naredil da vidim kako se to obnese v praksi, pa kakšna je kaj končna!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

jaz moram menat zobnike in ketno pa bi dal pri mašini za en zob manjši zobnik (če se ga da dobit), da bi imel večje pospeške ker mi je že pršvoh! zanima pa me če je kdo že to naredil da vidim kako se to obnese v praksi, pa kakšna je kaj končna!

lp

Jaz imam tako. Prvi zobnik je za en zob manjši. Obnese se 1A, prestavna razmerja se skrajšajo saj se mašin hitreje zavrti v obrate,končna se zmanjša za ene 15km/h po števcu. Sicer pa me končna ne zanima,heh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tundercat je to tud naredu

materjal je nabavu pr simčiču u nov goric,vendar se je tam zaprlo in sedaj sodeluje z vulkanizerjem v cerknici,bojda full ugodno,tko da ti predlagam da se pozanimaš za cene pri njemu vulkanizerstvo tone šega-cerknica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: Trgovina "ex Simčič" še dela v NG. Edino lastnik se je zamenjal, tako je g.S meni potrdil prejšnji teden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

jaz moram menat zobnike in ketno pa bi dal pri mašini za en zob manjši zobnik (če se ga da dobit), da bi imel večje pospeške ker mi je že pršvoh! zanima pa me če je kdo že to naredil da vidim kako se to obnese v praksi, pa kakšna je kaj končna!

lp

jaz sem zamenjal...pospeški so občutno boljši, gre rajši na zadnjo :naughty: ...končna okoli 20 manj.....vleče lepše v klance, v dvoje tudi lepo....tudi 6 prestava je bolj odzivna, kar je zame zelo pomembno, da ni treba toliko menjavat...je pa res da voziš na okoli 1500-2000 več obratih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naročil RK-verižni set z enim zobom manj na sprednjem zobniku (14) in Lucas zavorne ploščice! :D

set: 130€

ploščice: 20€+20€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

vprasanje....

ali obstaja moznost, da bi pri fazerci vzel iz auspuhev ven dusilc ali kaj podobnega?

mislim.... na kaksen nacin bi (ce sploh mozno?) da bi se motor bolj drl, ampak brez menjave auspuha ali kakega rezanja...

obstaja mogoce kak dusilc ki se ga enostavno vzame ven??? in potem spet nazaj notr da, ce je treba?

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!