Skoči na vsebino

predelava aprilie sr50??


gkolin

Priporočene objave

zanima me ce se mi splaca dat polini kit na mojo aprilio sr 50. blokade mam ze uzun pa ta nova resonanca arow titanium je gor. odkar sm menju avspuh motor noro vlece do 50km/h pol pa slabo do 65km/h pol pa spet zvisa obrate pa spet fajn do koncne hitrosti. a bo polini kit izbolau tisto lukno od 50 do 65? kulk bom meu pa pol priblizn koncno ce jo mam zdej 90km/h? so kaksne zajebancije pol s polini predelavo?...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me ce se mi splaca dat polini kit na mojo aprilio sr 50. blokade mam ze uzun pa ta nova resonanca arow titanium je gor. ..

Pred leti, nekje v eni reviji, ki se mi valja nekje sem videl da nabutajo okoli 14 ps na tem modelu, kolk bi pa to potegnlo pa ne pise, ostali mopedeki so imeli pa od 4,5 do 8 ps cca LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nove valcke dam noter kr iste teze kot so zdej?

ka pa na sploh se s polinijem kej pregreva al pa kej takega?

hvala

Ce bos isto tezo dal not nebos nic izbolsal......

Sicer pa spet bom tecn ampak vseno UPORABI ISKALNIKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mnejej kit +frgazr pol bos mev realno 90km/h-100km/h ne pa zdj.pospeški bojo bolši. za lukno v pospeških se menja pa vario.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš Di-Tech pusti raje vse namiru ce si pameten, drugace pa menjaj cilinder itd. Aja ce mas Di-Tech kupi Polini 70 z elektroniko ce ne nebo nic, je pa zlo drago okol 60k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka ce menjam pa sam bat pa cilinder pol bo tista lukna zginla al je nujno treba menjat se variator. ker variator je tam okol 20 k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi se rad samo lukne znebil, najprej probaj z valčki, če ne pa se za to nabavi variator, če boš kupo kit 70ccm (bat+cilinder), ki pride več ko variator boš mel v bistvu vse bolše, samo lukna bo vrjetno ostala... .) , pa nakup kita za sabo potegne še dosti drugega, tak da premisli predn nabaviš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz sn mel skoz lukno, odkar sem dal avspuh gor, pa nisem mogo z valčki nič nardit. Ko pa sem dal variomat gor pa jermen širši, pa je lukna zginla pospeški so bli ful dobri, pa še šou je v končni za 10km/h bol. Ful sn bil zadovoljen v glavnem! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

evo jst mam pa en velk problem iz mojo aprilio k je stara 1995 al pa 6 letnik pa ja oblika stara in se enim zdi "grd" čeprov ni tok. zdej pa k stvari. men ni važn tok kuko mutor zgleda bl mi pumen da ga žene čimbolši srček(mašinca) in mi gre ( po števcu) SAM 70 kr je zame premav k sm dons lovil enga iz sopotnico na skuterju pa ga nism ujel in bi red dobil čimveč informacij o možnosti predelave moje italjanke da bo pičila (tut po eni gumi :OK: ) gor mam trenutno avspuh sito plus(wtf??) pa drugač pa nč ne vem a bi blo predelen(fotr sestavlu pred 1 letom) pa sm slišu za eno blokado u variomatu pa nwm kuko bi se jo dal vn uzet, razmišlu sm tut o športnem filtru in še kej če kdo ve kej za predelavo nej PLIS čimprej napiše u temo k bi rd to zrihtu preden grem na morje ker potem nebom imel veliko časa.

P.S: podatki iz prometne sledijo jutri!!

LP Blaž

P.S: red bi dal tudi ketno namesto jermena bi šlo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ne motim ma to minarelli mašino! To lahko spedenaš v nulo..20konjev in končna cca 130kmh! menjat pa moreš popolnoma vse v motorju..ležaje prenose glavno gred,variator,sklopko....vse! em..ketne nemoreš dat namesto jermena ker jermen je zato da potuje po jermenici gor in dol odvisno pač kolko daš gas..ketna tega nebi mogla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh....odvisno kaj bo nabavu če bo hotu ;)

lohk da bo dal 200, lohk 50, njegova stvar .)

am sm že naroču za to aprilio dele, tko da ni za bat :) .)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spravi se delat poleti..navarčuj enih 500k in pol skup z polinijom nabavita dele :D

eh....odvisno kaj bo nabavu če bo hotu ;)

lohk da bo dal 200, lohk 50, njegova stvar .)

am sm že naroču za to aprilio dele, tko da ni za bat :) .)

jst že hodm delat in mam že neki čez 100 pršaranga sam bom do dav za bolši komp k ga bom rabu za sql. 500k je pa velik preveč drugač bom pa pol predelu bl prot koncem počitnic k takrt bo majveč keša pa še vezu se nm tok k bo hitr premrzlo.

btw kaj si naroču??

lp Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!