Skoči na vsebino

cagiva super city


cagiva super city

Priporočene objave

Po moje najbol,da greš do Zupana (@gidl-a) v Mengeš al pa do Langusa v Podnart,če ti pa ni odveč se pa v italijo zapel en dan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

kdor ima kaj izkušenj s tem motorjem naj mi poroča, ali ima res isto mašino kot mito, kako se kaj obnaša na cesti itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zlo podobno mašino k mito sam da ni tok navita. končna hitrost je tm okol 160km/h, za ovinke je odličen motor pa tud za dolge ture je dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kdo mogoče ve mal več o cagivi super city 50ccm?? ker se ga da dost ugodno dobit, pa me zanima, če se da dobit dele, pa kaka je mašina.. končna pa pospeški, ter še kaj?? hvala..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor ima kaj izkušenj s tem motorjem naj mi poroča, ali ima res isto mašino kot mito, kako se kaj obnaša na cesti itd.

Pomoje je nekej takega kot Yamaha TDR in TZR. Ista mašina, drugačen menjalnik in vse skup ni tolk navito.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

kupujem super city ce kdo ve zanjo naj prosim napise, ce ni druge zagotovo kupim od mircija, ki mi je zelo vsec pa ce ahko malo porocat kaksen je ta motor od njega, po eni strani niti ni tako vazno kaksna je ker jo kupim zagotovo od njega :OK:

Popravljeno . Popravil CagivaRuleS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupujem super city ce kdo ve zanjo naj prosim napise, ce ni druge zagotovo kupim od mircija, ki mi je zelo vsec pa ce ahko malo porocat kaksen je ta motor od njega, po eni strani niti ni tako vazno kaksna je ker jo kupim zagotovo od njega :OK:

kolkr js vem k smo se mal ukol vozil skupi, je zlo ohrann, gre mu ene 160, mau pokur, sam zadnjo gumo boš mogu zamenat se mi zdi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudo sm zvedu da ma porabo samo 5l :OK: pa samo 400tisoč hoče zanjo :OK: zakonnnn, fantje kdaj bo prva tura??? ta tedn bo moja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!