Skoči na vsebino

Kje najceneja ACU za typhoona?


joza009

Priporočene objave

Zanima me kje se lahko kupi najceneje nov acu, za typhona?

Pred leti sem dal zanj 4ksit zdej morm pa kupit novega

In katere znamke dobis,orginal vem da je bil od fiamia,obstaja se kaksen drugi dober acu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je ze takrat nastopil ko sem noivega kupil 4ksit in mi je majstr reku da ni treba nic filat da ga bo motor

Ampak motor ga ni mogu nafilat ker ocitno tisti aku ni bil pri sebi daj je tistih 12v samo se je posral ko je blo treba prigat motor.

Tako da to me zelo matra ce bom spet kupil nov aku da se bom spet tako zaje*u,ker kmjev ne mislim delat ampak hocem motor samo zrihtat pa verjetno prodat in ce ne bom delu kmjev se aku nebo tolk vzdignu da bi delal tako kot je treba.

Zdej je pa spet problem ce ze dam 4ksit za aku potem ma da je nafilan kot se za gre,ne pa da dobim praznega in mi majstr rece da ga bo filu motor in na koncu bo spet crknu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uporabljaj iskalnik, o akumulatorjih je bilo ze ogromno napisanega, ne samo o skuterskih. pa preberi si pravilnik - odpiranje nove teme s tematiko, o kateri je ze bila obsezna debata, je prepovedano!

sicer pa - kako naj ti pomagamo glede izbora trgovine, ce mas neizpolnjen profil, tako da ne moremo vedit niti od kod si??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem iz lj

drugace predn sem podal novi post,sem tudi uporabil iskanje

in zdaj bi tebe prosil da ga se ti in napisi akumulator pa bos sam videl kaj ti ven vrze.

pogledal sem 3 teme po 200 vprasanj pa samo v eni je nekdo neki omenjal 4 ksit kje kdaj zakaj pa nobeden.

Vprasal sem pa kje se ga da kupit zato ker sam vem kje saom ce je kaka splosno znana stacuna k je kej cenej al pa boljsa firma itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, ti bom serviral na pladnju:

...predjed...

...jedilni pribor (da bos lahko SAM napolnil akumulator)...

...solata...

...glavna jed...

...malo priloge...

...pa repete...

...pa posladek...

...pa ce bi rad se kej za seboj, poglej se kaj je kej TRANSALP pisal o teh zadevah...

...si zdej sit??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala ampak ne hvala

zvedu nisem nic iz teh postov in tocno te sem bral

nisem spraseval kako se fila aku ker moj je unicen in ga znam filat!!!

vprasal sem kje in kako to je blo vse in na linkih nism najdu nicesar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tebe zanima sam kje bi lahk kupu akumulator?? ti, pejd pogledat v mesnico, mogoc jih majo!!

peesda, akumulator stane 3-3 pa pou jurje, razlika je taka da se ti res ne splaca sekirat, kup pac prvega k ga najdes, ne pa da druge sprasujes!

aja, da ne bos reku da nic ne povem: Univerzum Zalec in Univerzum Celje sta lani prodajala skuterske akkuje za 3200 sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr vidm da sem ti na repeka stopil :D malo smajlov da nebo zamere

zanimal me je samo ce kdo ve kje bi v lj kupil najcenejsi/se dokaj kvaliteten aku

sam res nevem zakaj si se razpocu moj naslovni topic je se enkrat

KJE NAJCENEJE acu ZA TYPHOONA

tko da se mi zdi da glih nism dobil odgovora na ta topic tko da ne rabis biti slabe volje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje si prvo porihtaj dinamo da ti bo polnilo, ker kolikor sem razbral iz tvojih postov tebi sploh ne polni. Tak kot meni zdaj po novem :angry:

Idi do enga ko ma tisti meter za elektriko pa naj ti da gor na pola, pa zalaufaj skutera in boš vido če ti polni. Če ti ne raje to popravi in bo star aku. delal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne meni polni sem ze zdavnej delu te meritve!!!

Problem je v tem da sem tak aku dobil in mi je dal un taka neprofesionalna navodila.

Moj prejsni akumulator mi je od leta 96 delal brez problemov pa se radio sem imel gor vezan in sem ga poslusal tudi ko ni delal motor,ker je res delal tist aku.

Ko mi je pa crknil sem sel kupit drugega in prodajalec mije reku da nej ga dam notri in da naj se vozim in ga bo motor nafilal,samo jest sumim da aku ni bil nafilan.Ker tudi motor je 1 x vzgal ampak to je tudi zaradi tega ker je blo v tem akuju se 12v in malenkost file iz fabrke,potem je blo pa konec in jest sem ga takrat filal tako kot je treba in aku ni dal nic vec iz sebe.

Zdej po teh letih cca 3 pa jest izpraznim aku vzemem in ga z areometrom pomerim (elektrolit) in vidim da je notri bla samo destilirana voda in ko je bil aku filan z to vodo je verjetno umru ker so se celice filale namesto z kislino zmesano samo z vodo,samo z destilirano vodo.

Jest pa glih nism hotu aku metat proc in sem ga probal oziveti ,samo poskus je neuspesen,zato bi zdej rad kupil aku za zmerno ceno da nebi sel v kr eno stacuno in tam vrgel 4ksit se enkrat ce je pa kje drugje recimo 3ksit

lep pozdrav

Popravljeno . Popravil joza009
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj za tajfuna?? a niso za vse 50 cc skuterje bolj ali manj enaki??

in zakaj najceneje, ko pa je nihanje v ceni glih 500 SIT??

aja, BTW, kvaliteta akumulatorjev v tem cenovnem razredu je med modeli prakticno enaka - karkoli kupis, ko je skoraj vseeno, sploh pa za skuterja - 50 ccm 2T masine pa res ni tezko zalaufat! .) zivljenjska doba je pa tud pri vseh bolj ali manj enaka - ce bos skrbel zanj, ti bo zivel 4 leta, ce pa ne, ti lahk pa tud najdrazji akku crkne v enem mescu. .)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kot sem ti z v PMju povedal in me zanima se mnenje drugih!

recimo meni je bonzy rekel da je aku cisto nov se ne nafilan in da je treba samo destilirano vodo notri natocit in ga pocasi filat.Stos je pa glih v tem da sem jest ista navodila dobil od prodajalca in k sem postopek izvedel(destilirana voda in filanje)mije kot sem ze omenil aku 1x prizgal motor naslednjic se je ze davil nato pa riknil in to je bla vsa zgodba aku se vec ne zdrami in ga lahko vrzem samo se v smeti.

Zdej ne razumem zakaj bi mogu destilirano vodo notri tocit ce pa aku rabi mesanico zveplene kisline z destilirano vodo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne destilirana voda!! ELEKTROLIT mors not nalit!!! sej ga dobis zravn novga akumulatorja! .)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no vidis taka navodila sm dobil od prodajalca zdej pa se od bonzya.

jest dobro vem da more notri pridt elektrolit ampak do sedaj sem ta odgovor dozivel ze 2ic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je ta akumulator nov kot iz trgovine, potem že vsebuje elektrolit.

In potem je navodilo, da dodaj destilirane vode, pravilno.

post-18-1083195452.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!