Skoči na vsebino

dejte mi svetovat kakkšen motor nej kupm


kompaljon

Priporočene objave

fuck kakšna tema :wacko:

najprej nekdo prijavi da bi rad motor pa ne ve kakšnega (jaz osebno ti namesto atx-a svetujem avtomatika...no,pa hayabusa 1300 tud ne bi bla slaba glede na tvoj opis :doze: ) potem se najde en podoben človk ki že 99tič prilepi (pretemno) sliko svojega atxa in se na vse pretege hvali da je zamenjal šrauf za olje,da ga za to ne proda.to pa še ni vse,v naslednjem postu pove da je fuknu teste :wacko: :wacko: :wacko:

jst ne vem atx-dete a si res tolk slep da ne vidiš kuko serješ tle po forumu?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj koga ku*** zanima ce si naredo teorijo al ne.Kaj je naslov sem nardil teorijo oz.jo bom?!?!Mislim da je malo drugacen naslov....atx-man daj umiri se malo prosim...pa upam da se boma cim prej srecala da te bom sam lahko umiril...Ker vidis da gres vsem na zivce...ce hoces pozornost pritegnit je ta poskus tukaj neuspesen....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej se že 2. opravičuješ <_< ne gre glih za to teorijo ampak to,da je najmn 50% tvojih (in še od marsikoga drugega) čist neuporabnih,kr šopate ene smajljije,govorite XXX stvari v YYY temah... dej nej si vsak še enkrat prebere sticky temo 'pravila kategorije skuterji' al pa pravila foruma. ni čudn da se moderatorjem ne da nevem kva ukvarjat s skuter forumom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej se že 2. opravičuješ <_< ne gre glih za to teorijo ampak to,da je najmn 50% tvojih (in še od marsikoga drugega) čist neuporabnih,kr šopate ene smajljije,govorite XXX stvari v YYY temah... dej nej si vsak še enkrat prebere sticky temo 'pravila kategorije skuterji' al pa pravila foruma. ni čudn da se moderatorjem ne da nevem kva ukvarjat s skuter forumom...

Na ta problem sm jes tut ze enkrat opozoru pa so me samo jebat začel ...

Večina bere ta forum zaradi dragocenih informacij ... nekateri pa brezveze svinate (sj nam reku da tut men ne uide kksna neumesna samo use u mejah normale) in pol forum postaja full nepregledn in tezavn za iskat informacije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi rad en motor pa ne vem kaksenga. dejte mi mal svetvat plis

APN 6, brez heca vse stranski moped. Pa še tuning se da lepo na njem delat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater se vam da kregat ej! Pustite ge če ma veselje. Sej se bo navliču no! Brezveze se je kregat če se mu pa ne da dopovedat nč! Sej itak sam sebe u drek tlač! Če bo nehu bo če na pa jst nevem kva je pol s tipom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater se vam da kregat ej! Pustite ge če ma veselje.

zakaj pa mislš da je moderator pustu to temo odprto? zato da bodo tisti ki hočejo srali dalje in se sploh ne zavedali kva delajo in ne bo nič boljše?....a da bo kdo povedal da to nikamor ne pelje in se bo mogoč kšn sralec mal zamislu in za naprej pazil kva dela na formu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pol forum postaja full nepregledn in tezavn za iskat informacije

a se jazst povem, kaj je nepregledno ? da so vse stvari, ampak res vse o enem motorju vržene v eno temo, potem pa išči po njej, hja, ampak ponavad imajo take teme ene 500-1000 alpa se vec objav, potem pa isci po tistem..... vem ja, iskalnik.... samo ko ti naprimer napises vplinjac gilera, vsi pa so v temi uporabljali izraz frgazer, alpa se fergazer, fergazar, frgazr, fergi ipd..... kako bos potem kj nasel.. ?

Aja, pa ravno prejle sem porajtal..... nevem v kateri temi že.... en časa se je debatiralo o enih zmigavcih, ko enemu ne delajo, potem pa kar naenkrat nekaj o blokadah ipd..... zgleda da je nekdo zdruzil teme skupaj.....

Nj proba kdo od moderatorjev it v delavnico pa nj vse žeblje zmeče v eno posodo (pa vspodaj napise, ZEBLJI, 20, 50 100 ipd), vse sravfe pa v drugo posodo in spodaj naj napise (vijaki, 20, 40 50, 90, 100, ipd...) potem pa naj se poloti kaj delat s tem..... Če je vse na enem mestu ni nujno, da je potem pregledno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa dobro sooriii no ce sem pac omenu da teorijo pisem oziroma da sem pado!!SORI!

Sej bo boljše, nea se sekiraj ;) Mimogrede, če te zanima, včeraj sem sral bananine olupke, to bi mogo videt! :) Se je že komu zgodilo kaj podobnega? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kup si ene 15 let starga APN 6, ce se da od kakega ata, ker takrat so bli tomosi se dokaj kvalitetni, kar bi za danasne tezko rekli. tudo poraba je majhna in ce ga ne bos skos po polu gonu ti ne bo kar tko crknu (mislm gestel pa to). fajn je tut k so delli poceni, nafriziras ga za majhen denar .)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!