Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Rumenicestak + 1 pa Suzuki, črni kal, na klopcah. A sta bla vidva :):P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Mariboru na Koroški cesti ob 12 uri, videl dve r6-ki letnik 2007-2008, prva belo/rdeča s sopotnikom in druga modra.

Se kdo prepozna :D ?

Ste se fajn pelal :kva1::OK: :trance_27_notworthy: !

Popravljeno . Popravil Izek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se spomnim Rdečega Vragca v Logatcu - si mel mojo najljubšo številko x 3 še kr na šipci spredaj nalepljeno, pa te ni blo težko prepoznat. Sicer pa nekaj vas je kr blo, zapomnu si vas pa preveč nism :rolleyes: Še kr mi ni všeč, da mi tisti, ki si ne upate zalagat, sekate po mojem pasu nasproti, pa se bom očitno moral jz navadit, ker vi se očitno nikol ne boste. Sicer pa še en na Shiverci v Zidanem Mostu, z RegenBekleidung, hehe si dobr zgledu, k rumena napihnjena žaba :P

ajd

Res sem bil jst, s tistole lepo številko spredaj :evilgrin: Nisem imel še cajta dol odlepit do sobote. Zdej je pa ni več gor, tako da sem spet povprečni anonimnež :whistle: Pa hvala vsem, ki ste opozarjali na radarje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

hahaha, res je - včeraj Burnout z družbo in Tomažinjo s kolegom pri Vikiburgerju na Črnem kalu; brankom z družbo na klopci v Slivni ;)

in še mali milijon drugih motoljupcev, ste gomazeli povsod, hvala vsem ki ste opozarjali na inkasante!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko motoristov opazil na relaciji Portorož- Črni kal in potem še ko sem se vozil pred dragonjo. Biu kdo od tki? Jest sm biu na zeleni ninji, zelen kombinezon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja bom kr taprav hehe čak kje si bla pa ti smile.gif

Si naju prehitu glih pred semaforjem preden si zavil proti avtocesti. Sva bila za boljšo polovico na enem u izi prevažanju naokol na plavem gsxrju pa rdeči R6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si naju prehitu glih pred semaforjem preden si zavil proti avtocesti. Sva bila za boljšo polovico na enem u izi prevažanju naokol na plavem gsxrju pa rdeči R6

Jaja se spomnm :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko motoristov opazil na relaciji Portorož- Črni kal in potem še ko sem se vozil pred dragonjo. Biu kdo od tki? Jest sm biu na zeleni ninji, zelen kombinezon.

Se mi zdi, da nas je blo kr dost, da bi se ti vsak pisal gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons ob 10:30 sm bil jst doma... :P

joj wix sori, ma tebe skoz zamešam, mislil sem na mausa ;) koji kreten ja :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da viden trojan v škofji loki, bil je tak streetfighter kot tvoj :)

Ja sem biu jst :).

Ena motoristka, ki je mela manjšo nesrečo prav tako v Šk. Loki-upam da se je vse srečno izteklo.

Pa siva Jawa 350 okoli 19.30 v Medvodah na bencinski. Sor identična moji-sam z nalepkami. Kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistemu KRETENU, ki je pripeljal po mojem pasu, pred Grčarevcem iz smeri Postojna sporočam, da mora to še vedno mal potrenirat, ker si me KRETEN faliu. Še posebno ti sporočam, da pejt to trenirat na cesto, kjer je veliko šleperjev... verjetno ti bo ratalo in boš koga zadel - čelno. Ali si bil TI ????

Jezn sm bil tok, da bi najraj obrnu in te ujel, ter porinu u grabn :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe jst sm biu na skuterju pri nami, pa se mi je zdel znan motor (spremljam forum že dolgo časa samo šele sedaj malo sodelujem ter kupil prvi skuter :) )

lep streetfighter, v živo sploh :)

aja, kje je pa imela nesrečo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistemu KRETENU, ki je pripeljal po mojem pasu, pred Grčarevcem iz smeri Postojna sporočam, da mora to še vedno mal potrenirat, ker si me KRETEN faliu. Še posebno ti sporočam, da pejt to trenirat na cesto, kjer je veliko šleperjev... verjetno ti bo ratalo in boš koga zadel - čelno. Ali si bil TI ????

Jezn sm bil tok, da bi najraj obrnu in te ujel, ter porinu u grabn :angry:

Tud če je bil kdo od tuki,se zih nau javu :P Kretenov je pa itak povsod dost,tko da s eni za bat,da jih bo zmanjkal.Še dobr,da si jo srečno odnesu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus si biu ti danes na Zasavski, en motorist me je prou presenteu ceu cajt se je za mano pelu pa bi me lahko kadarkol šišnu sam je biu zelo kulturen, pa se mi je zdelo da sem v retrovizorju vidu tvoj motor maus, sam nisem ziher, tak da mozno da sem se zmotu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en cepec :trance_27_notworthy: dns na vrhniki 19:50,...v glavnem križišču v smeri proti lj pred semaforjem ko je bla zelena,komaj speljem si poču :eek: mim kolone in mene da sm komej razloču da gre za črn gsx-r,na drugi strani križišča v smeri proti postojni pa je bil nekdo na beli r6 pa še en.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en cepec :trance_27_notworthy: dns na vrhniki 19:50,...v glavnem križišču v smeri proti lj pred semaforjem ko je bla zelena,komaj speljem si poču :eek: mim kolone in mene da sm komej razloču da gre za črn gsx-r,na drugi strani križišča v smeri proti postojni pa je bil nekdo na beli r6 pa še en.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mau bl u izi ;)

hehe sm že bremzu prot križišču, k je bla še rdeča, sam se je pa vmes že zelena pržgala, tko da sm pohodu...ampak nism meu občutka da je tok hitr zgledal :D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj wix sori, ma tebe skoz zamešam, mislil sem na mausa ;) koji kreten ja :wallbash:

maus pa že ni keten... :evilgrin: .......... aja zase si mislu...no pol pa bodi mal prizanesljiv do samega sebe... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve yamahi R1 na bs žlebič ... pokramljali na hitro , potem sta se odpeljala v smeri ribnice...kdo od tukaj ??? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistemu KRETENU, ki je pripeljal po mojem pasu, pred Grčarevcem iz smeri Postojna sporočam, da mora to še vedno mal potrenirat, ker si me KRETEN faliu. Še posebno ti sporočam, da pejt to trenirat na cesto, kjer je veliko šleperjev... verjetno ti bo ratalo in boš koga zadel - čelno. Ali si bil TI ????

Jezn sm bil tok, da bi najraj obrnu in te ujel, ter porinu u grabn :angry:

Kaksen moped je bil maus?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en cepec trance_27_notworthy.gif dns na vrhniki 19:50,...v glavnem križišču v smeri proti lj pred semaforjem ko je bla zelena,komaj speljem si poču eek.gif mim kolone in mene da sm komej razloču da gre za črn gsx-r,na drugi strani križišča v smeri proti postojni pa je bil nekdo na beli r6 pa še en.

ja res je, tale psihič v križišču je prletu k sneta skira sam enkrat ga bo sreča pustila na cedilu, nasprot tebe pa jest pa moj pijatel na harlejutrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!