Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

dans videna r1ka okol pol8 na streliški.. šou si proti centru :) @TADEJ46 da nisi ti mogoče biu? :OK:

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap.. kje pa si me ujeu? :whistle:

Ej, najprej od pijave gorice, sem pičil v ljubljano z polkombijem ;). Kaj pa ti tudi bil v školi? Sm videl, da si mel torbo gor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, najprej od pijave gorice, sem pičil v ljubljano z polkombijem ;). Kaj pa ti tudi bil v školi? Sm videl, da si mel torbo gor :P

delou delou.. pa sm meu za problečt.

dans videna r1ka okol pol8 na streliški.. šou si proti centru :) @TADEJ46 da nisi ti mogoče biu? :OK:

vohun :D ja če sm prou vidu je bla rs125 belo rčna na tak način k tvoja je po nasprotni strani letela zto nism 99% :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja sam tih bot... ker od kar maš ta novo prdelco se tud ustavt ne znaš več!!! :boobies: Ti si bla tud na ridah videna!

mja č bi vedla d si biu tm bi se, ma sm šla sam tankat u postojno in sm se pol nazaj grede ustavla gor... lh bi mal počaku ane :P

šminkerček :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rumenicestak zopet viden pridno v službi :P pa snoopy se neki matrou z ruzakom na pumpi :)

ja no pa še in još motorčkov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miljon motoristov proti morju in nazaj :D a si biu ti? :P

Hvala vsem motoristom k ste opozarjal na radar pred Kozino :OK:

Prosim :D sm mahu ko budala :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

delou delou.. pa sm meu za problečt.

vohun :D ja če sm prou vidu je bla rs125 belo rčna na tak način k tvoja je po nasprotni strani letela zto nism 99% :)

hheh..drgač k sm te vidu tkrt na streliški sm biu u autu.. :) ne na motorju .) :D sj pol če je bla črno bela..pol sm vrjetn biu jst :OK:;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sm si najbolj zapomnu hondo repsolko-letnik do 05..vrjetn si sou s šihta..zidarska uniforma..pod jakno, k je bla isto repsol :OK: pa mal umazane hlace od jupola :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

pred dobro uro, trije prekmurski motorčki (z lastniki ;) ) na parkirišču na ridah :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2x ducati 998 relacija kranj škofja loka

skupaj sta dala tak zvok kot bombnika :D :surrender:

Če je blo med 17 in 18 uro, sta bla dva 748 namenjena v Žiri in naprej proti Idriji pa na ride...  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videni: rumenicestak na ridah nagor, snoopy nadol, irencko na OMW u postojni (upam da nisi bla mokra, jst sm jo rajš popihu) :P pa še velik drugih...

še en rdeč Ducati 1098 mi je ustov u spominu, okrog 18h na ovinku nad Vrhniko, si prehitevu sredi ovinka in skoraj priletu čelno u naja s kolegom... po pamet, drgač te kmal nav več in še kakšnega...-_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap... Js sm že mimo kontrole k so ustavljali uletu mal bl hitro k ni blo nobenga da bi opozoril kontra (v smeri proti obali) in pol vidim kake 500m, če ne še več tisto spako v grmovju, me je kar zvilo iz prve... pol sm poštekal da meri IZ obale, tko d sm mahu kontra letečim, da ja ne bi kdo bil od zadi naslikan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videni: rumenicestak na ridah nagor, snoopy nadol, irencko na OMW u postojni (upam da nisi bla mokra, jst sm jo rajš popihu) :P pa še velik drugih...

ni sploh nč padalu, sva šla pol na ajdovšno pa taj čez, sam sonček :P tko d zakon :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rumenicestak zopet viden pridno v službi :P pa snoopy se neki matrou z ruzakom na pumpi :)

ja no pa še in još motorčkov :)

Danes videni: rumenicestak na ridah nagor, snoopy nadol, irencko na OMW u postojni (upam da nisi bla mokra, jst sm jo rajš popihu) :P pa še velik drugih...

še en rdeč Ducati 1098 mi je ustov u spominu, okrog 18h na ovinku nad Vrhniko, si prehitevu sredi ovinka in skoraj priletu čelno u naja s kolegom... po pamet, drgač te kmal nav več in še kakšnega...-_-

Sej sm res neki kaskadiru :P

Bremzo viden pred pol urce na .... v .... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videna Yamaha R1, rdeče-bela ma sm 100% da je 25kw k je samo pihalo pa nikamor šlo :D, le kdo od tu?

Tadej da te še enkrat vidim, daš za kafe...

Pa ena dečva na škofljici črn ER6-N, kera od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videni: rumenicestak na ridah nagor, snoopy nadol, irencko na OMW u postojni (upam da nisi bla mokra, jst sm jo rajš popihu) :P pa še velik drugih...

še en rdeč Ducati 1098 mi je ustov u spominu, okrog 18h na ovinku nad Vrhniko, si prehitevu sredi ovinka in skoraj priletu čelno u naja s kolegom... po pamet, drgač te kmal nav več in še kakšnega...-_-

si bil ti včeraj okrog sedmih parkiran ob cesti takoj ven iz Medvod proti Kranju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr dan :)

Če se ne motm, si ti učeri ful rd z zadno bremzu, tko da te je mau zanašal, ja ?!

helou:)

biu sm js ja.. ampak zadne bremze se nism niti dotikov.. vse sm delou s prestavam in sklopko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videna Yamaha R1, rdeče-bela ma sm 100% da je 25kw k je samo pihalo pa nikamor šlo :D, le kdo od tu?

Tadej da te še enkrat vidim, daš za kafe...

Pa ena dečva na škofljici črn ER6-N, kera od tukaj?

Pupa sicer bere občasno motosvet, sam mislm da ni registrerana :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremzo viden pred pol urce na .... v .... ;)

maš res,sva bla že mim s špegli k sm ugotovu da bi biu pa lahko ti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!