Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Kolega na Gsx750r in njegova baba na ninja600 iz kašarije. Ni nobenga na ms-u.

Pozdrav jih v mojem imenu pa hvala reč :trance_27_notworthy: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

v soboto okoli 18 ure malo pred Boštanjem (iz smeri Mokronoga - tam kjer se začnejo tisti tafajn ovinki :P ) sem dohitel in splašil nekoga na mislim da Hondi, si takoj prešaltal iz LS stila v CMM, smo prav fletno leteli skozi vse tiste ovinkce :OK: na koncu malo pred Sevnico sem zapeljal vštric, da bi ti dal hi-five, ker je blo zares luštno pelat za tabo, pa zgleda nisi razumel kaj hočem... potem si zavil na krožnem v Sevnico, midva pa naprej proti Zidanem mostu... kdo od tle??

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v Kamniku, na obvoznici, okoli 18h, neka rumena zadeva, predvidevam pa da je bila voznica, ker je imela rozno čelado :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v Kamniku, na obvoznici, okoli 18h, neka rumena zadeva, predvidevam pa da je bila voznica, ker je imela rozno čelado smile.gif

mene zraven na cbr si pa spregledal?wallbash.gifwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Približno okrog 11:30 h,videna Snoopy in Vita na Kačjih Ridah (Šla sta proti obali) trance_27_notworthy.giftrance_27_notworthy.giftrance_27_notworthy.gif

ja kje si se pa ti skrival???mater kr poniknu si...nikjer več te ni,seronja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v Kamniku, na obvoznici, okoli 18h, neka rumena zadeva, predvidevam pa da je bila voznica, ker je imela rozno čelado smile.gif

ja ja jest bla...blush.gif v spremstvu cbr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zraven na cbr si pa spregledal?wallbash.gifwhistle.gif

Globoko se opravičujem ... :surrender: Sem videl, da je bil še nek motor spredaj a nisem bil prepričan če sploh spada zraven, ker ga nisem uspel ujeti z očesom. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Spodnji Slemen - Bresternica. Voznik športnega motocikla s sopotnikom reg. št. SG-G7... prehitel kolono in za finale še v ovinek preko polne črte kamion, avto nasproti.

Celotne tablice nisem uspel razbrati, ker je itak bila montirana pod nelegalnim kotom :) Če bi te ustavili plavci, bi ti lahko napisali "esej".

Če si se prepoznal, razmisli kam se ti tako mudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 14h viden streetfighter (lep motorček :worship:) na križišču Metelkove in Masarykove. Se kdo prepozna :hmm:?

LP Robert

En mesec prepozno, sam pomoje sem biu jst. (če je biu črn pa srebrn fighter)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En mesec prepozno, sam pomoje sem biu jst. (če je biu črn pa srebrn fighter)

Bil je neke take barve. Ni mi padlo na pamet, da bi bil lahko to ti surrender.gif .

LP Robert

Popravljeno . Popravil trebor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo pred deseto dopoldne po Zoisovi v LJ honda v movistar barvah proti Aškerčevi. Mimo piramide jo je močno zaneslo, saj je bila mokra cesta, roka na plinu pa preveč odločna, hehe. Isti moped viden še enkrat pri zavijanju iz Povšetove na Kajuhovo ob 12:15.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne okoli sedmih na Vrhniki videni dve cestni (mislim da) Yamahi. Jaz sem bil tisti v rdeči Ibizi, ki ima zelo dober periferni vid. Slednjemu se lahko voznik rdeče-belega cestaka zahvali za to da je ostal na dveh kolesihph34r.gif

Vožnja v mrtvem kotu v rondoju in potem v istem rondoju še prehitevanje (ob dejstvu da rondoje rad hitro odpeljem) je pa top potezatrance_40_thumbup.gif Razumem zakaj sta potem zavila na autobahnbiggrin.gif

Da nebomo sam kurcal...med vožnjo s svojimi 125 jajčki pozno popoldne proti Logatcu videno polno folka v vse smeri, pohvalnocool.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pet pred enajsto belo moder Suzuki gsxr po Njegoševi proti Masarykovi. Na križišču pa gladko skozi rdečo luč :evilgrin: desno proti podvozu. Ob 17:45 tudi Suzuki SV 1000 na Gosposvetski proti Metalki čez rdečo luč na prehodu za pešce :evilgrin:. Dobro, da je vsaj toliko počakal, da so šli pešci čez prehod.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh dans pa kar 3 yzf r125!

Najprej ena črna za mano, rdeča nasproti, rdeča parkirana in to vse na Dunajski cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo od tuki dons na ridah dirkal gor pa dol kljub štirim policajem na parkirišču??? :slap:

Kolk € kazni si dubu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trebor ali si biu ti danes v Štepanjskem na R9??? hahahahaha :yea1:

Tudi meni se zdi, da sem videl mozozačetnika v Yamaha majici :naughty:, za pogon je imel pa kokerenga španjela :P.

Pa ob 16:30 po Litijski črna Yamaha R125 z monster nalepko spredaj.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj zjutraj na AC LJ - NM mal pred Grosupljem kolona ~40 motoristov v spremstvu vojaske policije, na Lj obvoznici pa se kaksnih 20 motoristov isto v spremstvu VP... Kaj je blo to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!