Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

pero 182 viden lih iz ta lepga ovinka na relaciji senožeče -kozina :evilgrin:

maus pa slišan ene 4x,sori ker nismo mogli dostavt sendvičev :surrender:

a nas je kdo vidu v hruševju na avtobusni postaji smo vedril :blush: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svobodnaptičica ob sedmih zjutraj skozi Logatec :D

Pozdravček tudi tebi WumWuuuum ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva si šla dans midva miha27 nasprot na vrhnkitrance_43_wavetowel2.gif

Čak to si bil ti? Motor se mi ni zdel taprav :? A nimaš več tistih nalepk gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak to si bil ti? Motor se mi ni zdel taprav trance_11_confused.gif A nimaš več tistih nalepk gor?

Ja jst sm bil. Če mislš tiste na šipci sm jih odstranu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črna yamaha r6, več ali manj za po pisti, danes mimo Zmajskega mostu. Matr se ti to dere, si mi takoj polepšal dan :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsem ki ste opozarjal na radarja na relaciji idrija - tolmin hvala :worship: :trance_27_notworthy: vas je blo kr nekaj med 10 in 12 :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ena voznica cbr-ke, je vozila pred nami, od labor pa do krožnega pri naklem, pos si se nekej ustavla, pa naprej pelala in zavila za smer duplje :)

Kera od tuki :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj dopoldne videna Irenčko pa še ena road shadow-ka v Červarju....matr si me kr ogrela, ko sm te vidu v jakni in škornjih....čez pol ure je mene čakala gratis savna :)...aja in v petek popoldne na relaciji postojna-razdrto prehitel spet 2 pripadnici istega kluba....ena na r6...druga pa me je spominjalo na kak er5...kateri od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes zjutraj malo pred osmo mi je lušte naredila ena luštna motoristka, ki je zapeljala na avtocesto pri grosupljem na srebrnem er6, s črno belim first kombinizonom in srebrno schubert čelado. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 8.40 na avtocesti od Novega mesta proti Trebnjem, srebrn BMW (mislim da je bil R1200 RT)...šofer je mel srebrno čelado pa jakno clover, če sem pravilno razbral....mogoče kdo od tukaj???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj dopoldne videna Irenčko pa še ena road shadow-ka v Červarju....matr si me kr ogrela, ko sm te vidu v jakni in škornjih....čez pol ure je mene čakala gratis savna :)...aja in v petek popoldne na relaciji postojna-razdrto prehitel spet 2 pripadnici istega kluba....ena na r6...druga pa me je spominjalo na kak er5...kateri od tuki?

jaja vse smo ble dol na zborčku, s tem da dve sva šle že v četrtek dol, druge dve pa v petek :), kopale smo se pa u červarju ja... drugič kr pocuki za rokav ane... :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svobodnaptičica ob sedmih zjutraj skozi Logatec :D

Pozdravček tudi tebi WumWuuuum ;)

sem mela šiht v Bovcu, pa je blo treba bl zgodi štartat. Ampak budnico sm pa naredla :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans pa videni Skofk, Mičo in SharpNinja ob 16.25 na Ridah, 18.50 v Postojni na OMWju Maus in tamala rumena TZRjka, Rumenega ni bilo nikjer videt , potem sva ga pa našla malo pred Grčarevcem na taveliki rumeni Hondi:naughty:

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SharpNinja od podbrezij do nakla v kranju. Možno?

A ti si bil un s sesalcem za nama :hmm: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 4ih en z Milko v Rakeku , tm k je un semaforček (al je tist na Uncu, nkol ne vem :whistle:)......na ridah ene dva z brenclčki pa še ene dva z mal večjimi stroji, sm nism benga poznala......mal čez pol peto pa Snoopy na Planinskem polju (nezgrešljiv s cestarskim trakom)......pa še enih par sm srečala, sm nben znan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

maus mal pred osmo med Kalcami in Logatcem - si mahal ko predsednik republike ;)

nekaj minut kasneje pa zaloteni Tarumen, MTEByker, Pajkica in še ena dečva med lizanjem pri Gabronu :naughty:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans pa videni Skofk, Mičo in SharpNinja ob 16.25 na Ridah, 18.50 v Postojni na OMWju Maus in tamala rumena TZRjka, Rumenega ni bilo nikjer videt , potem sva ga pa našla malo pred Grčarevcem na taveliki rumeni Hondi:naughty:

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!