Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Miha27, a sem tebe srecal danes okoli sedmih malo pred Borovnico?

A si bil ti ane? Na hitro sm vidu ene zebraste vzorce :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes srecanih ogromnu, tudi policistov na motorju 3-je v skupini z fjr-jkami, Rumeni cestak Malo pred Idrijo, najbolj sta mi v spomin zapisala nekdo na fazer 600 z mb tablico, ki je kar nekaj casa vozil pred mano in nekdo na goldvingu ki je vozil za mano !

Sm se res neki po tistih koncih vozu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek in petek videna BMW R1200 CL:hmm: in še en manjši chopper v Sukošanu (HR). Oba sta imela KK ali pa NM tablice; sem pozabil (EMŠO O:-)). Tam sta bila videna tudi rumen GSX-R KP reg. tablic in Yamaha rdeče bele barvne kombinacije LJ registracije. Zadnja dva sta tam izgleda na dopustu, saj sta bila parkirana pri eni od hiš, ki oddajajo apartmaje.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En frajer na duke-u ob 21.50 na viču gor pa dol in gor pa dol, pa spet gor in dol, aja pa gor in dol... :yawn: na pločniku pa mamca po mobiju kepsom razlagala kaj in kje to počne boobies.gif

Pa en dečk z leeeeeeeeepoooo bordo rdeče-ćrno fazerko v baru na konc Brezovce:whistle:. Kdo od tle?

Aja pa ena driska na drugi stran mize :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En frajer na duke-u ob 21.50 na viču gor pa dol in gor pa dol, pa spet gor in dol, aja pa gor in dol... :yawn: na pločniku pa mamca po mobiju kepsom razlagala kaj in kje to počne boobies.gif

Pa en dečk z leeeeeeeeepoooo bordo rdeče-ćrno fazerko v baru na konc Brezovce:whistle:. Kdo od tle?

Aja pa ena driska na drugi stran mize :whistle:

bš vidla ti driska... :fight1: ipod...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem si kaj, da nebi napisal tegale... :evilgrin: Mogoče imam tak dan ali pa je krivo to, ker sinoči dobil ali bohsigaverdi kaj...:whistle:

Včeraj viden Mlakar(tako mu je pisalo na kombinezonu) in še nekdo(po vožnji sodeč prvo ali pa drugo sezono v sedlu) na ovinkih pod Pečno pri Poljanah nad Škofji Loki.

Svetujem vama, da gresta trenirat raje na Grobnik. Ali pa še bolje-na CVV-Vransko... Bosta manj let porabila, da ugotovita, da preverjanje obrabljenost zadnje gume (do roba) ni najpomembnejša stvar, ko se ustaviš... Ja-porabila bosta tudi veliko manj let, da se bosta s SS-motorjem peljala-recimo tako, kot nekdo, ki vozi potovalnik, je bil dva meseca na bolniški in takorekoč prvič letos na motorju... :krneki:

Takšnih ''Mlakarjev'' in podobnih kljukcev je kar nekaj v tem koncu in čisto vsem želim dolgo življenje. Pa ne samo zaradi gole človekoljubnosti ampak predvsem zato, da se komu kdaj slučajno ne pripeti, da bi pri hitrosti projektila snel s ceste kakega kolesarja, mamico z vozičkom ali pa starega fotra v škornjih, ki gre zjutraj po mleko...

Mlakar Anže že par let vozi državno prvenstvo v Spermotu ;) Rdeče bel kombinezon? XD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mlakar Anže že par let vozi državno prvenstvo v Spermotu ;) Rdeče bel kombinezon? XD

A nista letos že dva taka dirkača, sicer ne v SPERMO razredu, pa vendar, na žalost vseh njunih in še koga drugeva odšla v MOTOnebesa?!? Ali bi naj bil naslednji torej ... Včasih se je dobro naučiti kaj tudi s tuje nesreče!

"Pučas, pu glau, pa pu cest"

lp Jest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kala in brembo v piranu na kavi .. B)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo...RAVNOKAR po vilharjevi z nečim belim(je šlo prehitro mimo) NA POLNO BREZ ČELADE !!!! gor in dol ... :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RVT, če se ne motim, oz. njegov motor :notworthy: , viden pred Travmatološko kliniko, ali nekaj takega. Sem skoraj 99%, da je tvoj mopi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova Multistrada, bele barve, danes okoli 12 ure Pri Gornjem Gradu.

Dva vedrila na Jezerskem pod streho, SG tablice okoli pol dveh.

Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob cirka 16ih nov Z1000 v btcju. Voznik brez čelade pa srečo si mel da te ni odvrgl kr sm vidu da ti je v krožnem spredno za trenutek spodneslo. Si mal cviknu a?:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RVT, če se ne motim, oz. njegov motor :notworthy: , viden pred Travmatološko kliniko, ali nekaj takega. Sem skoraj 99%, da je tvoj mopi.

Res je, pa še kr nekajkrat bo zgleda tm :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob cirka 16ih nov Z1000 v btcju. Voznik brez čelade pa srečo si mel da te ni odvrgl kr sm vidu da ti je v krožnem spredno za trenutek spodneslo. Si mal cviknu a?:lol:

ej kolega, a je ta Z oranžno bele barve?? dainese želva in arai čelada katero drži v roki??

če misliva na istega je to moj sosed "lepi" da se ga ja vidi kolk je lep in seveda da ne pokvari frizure z čelado ;)

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kolega, a je ta Z oranžno bele barve?? dainese želva in arai čelada katero drži v roki??

če misliva na istega je to moj sosed "lepi" da se ga ja vidi kolk je lep in seveda da ne pokvari frizure z čelado ;)

LP

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova Multistrada, bele barve, danes okoli 12 ure Pri Gornjem Gradu.

Dva vedrila na Jezerskem pod streho, SG tablice okoli pol dveh.

Kdo od tu?

zebrica danes cca ob pol 8 zjutraj s šmartinke na pokopališko?? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popoldne me je zbudil en prelep zvok... pogledam za hišo in vidim prelepega triumph boneville special.. domžalski grb ... sredi pirana ..kdo od tukaj ??? pokliči za :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem motoristom ki so v nedeljo, nekje v okolici Kozine opozarjal na radar.

Popravljeno . Popravil Gloga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes "slišal" eno, da se nekaj mantra...

si to ti :winkiss:

phhhh...pazi se winkiss.gif

da ne bom čist off topic...danes en moder V-Storm goriške registracije pred mano od BTC do POP TV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ganti,  :worship:  lepo peleš :D

A to si mene mislu? Če ja, hvala, tud ti jo greš dobr skoz ovinke!  :worship: (se pa pozna moč motorja:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!