Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Sinoči ob 22:05 na križišču Celovške in Drenikove proti Šentvidu Gladiac in Legvan-ka :P. Sem se že prej tako postavil, da bi lahko šel kakšen motorist mimo, poleg tega pa še odprl okno, da ga slišim, hehe.

LP Robert

Popravljeno . Popravil trebor
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi se pa še enkrat opraviču vozniku aprilie 250 (motosvet nalepka) za mojo burno reakcijo! "srečala" sva se v cerknici. drž se pa zmer desno poglej! :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAUSI viden 2x :P

irenčko ti si ga vidla 2x...jst sm ga mogu gledat eno uro :kva2::kva1:

drgač pa učerej pr vaških spoznal še wix-a,dario ter zelenega :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj okoli 11h 2 modela vsak na svojem motorju. prvi je bil črna ninja (250 se mi zdi), na sebi si imel rumen brezrokavnik, zadaj pa te je spremljal nekdo na xt-ju (sklepam po izpuhih). bila pa sta na relaciji postojna - koper. jaz sem se pripeljala za vama in sem se nekaj časa tudi peljala za vama, vendar se mi je že rahlo mudilo in sem... :whistle:

danes med 7.00-7.30 na avtocesti z rdečo cbr1000rr in v črno drečem kombinezonu... jao... to so ti kreteni. se peljemo v koloni 130 km/h, ti pa po sredini prehiteva. jaz ga zagledam v ogledalu in sem vedela, da me bo prehitel po desni, zato sem takoj po prehitenem tovornjaku počakala na levi še tistih 10 metrov, da me je prehitel... potem pa mi je še nekaj kazal z roko. jao :headbang:

danes tam okoli 14h ena luškana :wub: oprava... bela cbr1000rr, bel kombinezon, bela čelada... v centru ljubljane. kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj en motorist stisnil FAKIĆa enim fantom na avtobusu...kdo od tle? :D hahahaha

počil sem od smeha ko sem to videl.

je pa motorist zavijal desno proti žalam in je laboda pokazal :D

motor nisem prepoznal....mislim da je bil sive barve :P

Popravljeno . Popravil Sky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus si biu ti danes na Zasavski, en motorist me je prou presenteu ceu cajt se je za mano pelu pa bi me lahko kadarkol šišnu sam je biu zelo kulturen, pa se mi je zdelo da sem v retrovizorju vidu tvoj motor maus, sam nisem ziher, tak da mozno da sem se zmotu ;)

nism biu js ;)

maus pa že ni keten... :evilgrin: .......... aja zase si mislu...no pol pa bodi mal prizanesljiv do samega sebe... :P

nikol ne veš... včasih sm

Kaksen moped je bil maus?

Neki rdečga. Niti nisem dobro gledal motor, sem bolj gledu, kako bo šlo mimo, ker je prehiteval kolono vozil v nepregleden ovinek, čez polno črto... še dobro da sem se počasi peljal

MAUSI viden 2x :P

js tut tebe ... mahu k pr norcih :P

irenčko ti si ga vidla 2x...jst sm ga mogu gledat eno uro :kva2::kva1:

drgač pa učerej pr vaških spoznal še wix-a,dario ter zelenega :P

js sm tut tebe vidu :P

p.s. neki zelenga se je za mano vozilo od Črnega kala do Postojne... sva šla kr lepo, a ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kater junak se je danes par minut pred 20h po zadni furu po Tržaški v LJ? Mislm da je bla Ninja zelene farbe :nono: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dvakrat viden tanov BMW 1000rr belo modre barve. Prvič v Logatcu okoli 11h in drugič nekje pri Hruševju tam nekje pozno popoldne. Pa mislim da ni šlo za istega voznika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest VisualID

V sredo:

- malo pred 19h goriška motoristka s prav krasnim rdečim Monstrom v Postojni. Skupaj sva vozila do Rid, fajna umirjena vožnja. Me zanima kaj je bil to zaen model Monstra.

- ob 1445 črn ali temno moder Fazer na Ridah, modra tastara FZR600, in pa siv klasičen Hornet s kufrom,

- nekje ob 1510 zelen Ninja 636 na OMV v Postojni, pozneje si me prehitel na neki ravnici v drevoredu. Potem sem te kljub vožnji po omejitvah dohitel in sva skupaj vozila skozi Senožeče, na koncu katerega si zavil na desno.

- in pa še malo morje ostalih motoristov, ki sem jih srečal med vožnjo in se jih ne spomnim tako več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred pol urcami po Tržaški modra Yamaha YZF125?

Pa da ne omenjam norca na ktm.u smc prav tako po tržaški, brez čelade. groza...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en biker v polni opremi sedi dva računalnika desno od mene, kdo od tu :P?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en biker v polni opremi sedi dva računalnika desno od mene, kdo od tu :P?

Dj... vzdign roko in tul na glas WROOOOOOOOOOM, da vidm, če si tapravi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a še kr mate predavanja ? kdaj pa si prišou na faks da nism videl z-ja?

Danes žgem maraton od 7.00 do 16.00 popoldne, sicer si vmes frej delam ampak bo že ;). Lepotec počiva doma, ga ni dnarja da bi bil parkiran zunaj in bi čakal da se najde kakšen debil ki bi s čikom pustil svoj pečat...

Bila pa zunaj parkirana NINJA 250 že vemo od koga, Pa honda FMX (al nekaj takega) rdeča 600ccm, včeraj pa Rdeča TDR.ka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila pa zunaj parkirana NINJA 250 že vemo od koga

Hehe ja še ene zadnjih vaj letos :beer1: Drgač sm pa vidu k sm pršu so mel tm parkerani motorji ene listke gor kao da ne smejo parkerat na mestih za profesorje :glare:

Drgač pa dons že cau dan zravn črpalke na rakovniku v smeri rudnik pr uni stavbi k je nod32 notr parkerana ena črna er-6 z kufrom. Kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18.30 na Tržaški cesti pri tobačni, sem videl 5 motoristev v skupini. Ena črna Fazerka, 2 zelene Ninje, rumen F800GS (nisem čisto 100%, ampak vem da je bil BMW) in črn Z750. Sami lepi motorji. :)

Popravljeno . Popravil Rubuz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek ena rdeča R6 2001-02 ob enih parkirana pred novo pediatrično, pa mislim da sem vidla še Motolova v Soteski ob mal čez sedem, pa potem še dva motorosta, ki sta vozila za prikolico z naloženim GSRjem čez most. Upam da ni bilo hujšega. Včeraj pa okrog štirih modra R125 v Tržiču.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldan, Zidani most...črni Z, peljal si se za bikezom in mano proti Sevnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus na ridah,malakai po dolgem času spet na motorju :naughty:

igorr na ridah :naughty:

biker77 tudi mogoče ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mogoče bo tole glupo izpadlo ampak me neki zanima. Vsi se neki o enih ridah pogovarjate...kje in kaj je to za hudi... da vem kje bom v torek poziral :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 12.30 opažena motoristka v Zagorju na belem Suzuki GSR600, bel kombinezon, bela čelada,...v glavnem vse belo :-) že parkrat sm te sreču...Si tut tle ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mogoče bo tole glupo izpadlo ampak me neki zanima. Vsi se neki o enih ridah pogovarjate...kje in kaj je to za hudi... da vem kje bom v torek poziral :-)

Kačje ride...cesta pri Planinah-stara cesta proti morju.

Sorry za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!