Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Kakšno uro nazaj v Tuhinjski dolini pred Pod Skalco vas je bilo veliko :) Kdo od tu?

jest!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes postojna omw okol pol3....pouno folka u bifetu..kdo od tle?:P

si bla mogoče včeri v družbi honde cbr ter morda er-6 oz nekaj podobnega. Uglavnem sledil sem tem motorjem vse do postojne kjer so nato zavili na omw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si bla mogoče včeri v družbi honde cbr ter morda er-6 oz nekaj podobnega. Uglavnem sledil sem tem motorjem vse do postojne kjer so nato zavili na omw

am ne u čeri pa nism šla u to smer....pa možn da smo se dons srečall..kej tm pr rakeku..:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes cca ob 13.30 na relaciji Slovenj Gradec - Mislinja 20+ komadov :D kak je ziher od tu ;)

drgač pa s koroške do lj via zasavje plehovja malo morje danes popoldan ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rumeni proti logatcu okol treh :) pa thumper tudi na tomosu, thumper jst ti rumen kombinezon prodam pa ti nav treba odsevnika nost ;), pred pol ure pa cez dob 4 z r1-nkami, kako lepo je bobnelo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, to bi bila pa lahko jaz....rdeča Cbr-ka in modra SV, ja?

si bla mogoče včeri v družbi honde cbr ter morda er-6 oz nekaj podobnega. Uglavnem sledil sem tem motorjem vse do postojne kjer so nato zavili na omw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ebony . . . .videna na omv-ju . . . . .k je kavni mlinček točila!!!!! :naughty:

thumper . . . . viden v postojni . . . . . mat si šu tok hitr z tisti kavnim mlinčkom .. . . upam da se ti odsevni rezrokavnik ni rastrgal. . . . . k si tok hitr pelu

. . . . . skor si se vame zaletu . . . . . :headbang: jst pa ti mahu k nor. . . . . ti pa . . . . resn k otrok na kahlci, nč vidu! :headbang:

pa še ena skupinca motorju . . . . . skozi postojno . . . .dost znanih . . . . . a vsi ste bili . . . . nekam full resni . . . . . :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz gorenjskega konca prot obali (Piran) pa se je danes peljala malo večja skupinica 20+ strojčkov...->Gorenjska motosvet sekcija (smo naredili eno furico za zaključek sezone)...

drugače pa danes opaženih, videnih velikooo motoristov... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj videna punca na motorju SV 650 na poti v Vipolže na zbor. Na hrbtu je imela pritrjenega psička. Nekaj malega sva spregovorila na semaforju v Ozeljanu, nato pa sem te dohitel še malo pred motozborom v Brdih in tudi prehitel.

LP Robert

P.S.: Pes je bil v obliki nahrbtnika :grim , ni bil živ :grrr .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rumeni proti logatcu okol treh :) pa thumper tudi na tomosu, thumper jst ti rumen kombinezon prodam pa ti nav treba odsevnika nost ;), pred pol ure pa cez dob 4 z r1-nkami, kako lepo je bobnelo

Sm se res neki vozu tam naokol ;)

Srečanih res cela gora motoristov, Trumper, Dant3, Ebony, Maus, Svobodnaptičica in jvalant s spremstvom, Omega, Dinamik, Gregor in Nejc z družbo, RCjuniorZET, ...........................:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se res neki vozu tam naokol ;)

Srečanih res cela gora motoristov, Trumper, Dant3, Ebony, Maus, Svobodnaptičica in jvalant s spremstvom, Omega, Dinamik, Gregor in Nejc z družbo, RCjuniorZET, ...........................:D

Pa 2x al pa 3x byker77 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej res: v soboto okol 14h na vrhniki na Petrolu... Mimo sta peljala Omega in Dinamik? Se ne motim, ne? Pa sm vaju hotu takoj za tem ujet pa ni slo ... ni blo lih po predpisih, ne? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rumeni proti logatcu okol treh :) pa thumper tudi na tomosu, thumper jst ti rumen kombinezon prodam pa ti nav treba odsevnika nost ;), pred pol ure pa cez dob 4 z r1-nkami, kako lepo je bobnelo

kombinezon ni zame pr mojih letih .. se pol ne smem zredit...

ebony . . . .videna na omv-ju . . . . .k je kavni mlinček točila!!!!! :naughty:

thumper . . . . viden v postojni . . . . . mat si šu tok hitr z tisti kavnim mlinčkom .. . . upam da se ti odsevni rezrokavnik ni rastrgal. . . . . k si tok hitr pelu

. . . . . skor si se vame zaletu . . . . . :headbang: jst pa ti mahu k nor. . . . . ti pa . . . . resn k otrok na kahlci, nč vidu! :headbang:

pa še ena skupinca motorju . . . . . skozi postojno . . . .dost znanih . . . . . a vsi ste bili . . . . nekam full resni . . . . . :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

na omv sm letu ... na kofe ... sej jst pozdravm vsakega ... če mi kak avto ne mečka pred mano.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus a sva se midva srečala pr ta lepih ovinkih med logatcem in vrhniko ob 18:20 dns ?

nism registriral k me je zeblo :surrender:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus a sva se midva srečala pr ta lepih ovinkih med logatcem in vrhniko ob 18:20 dns ?

nism registriral k me je zeblo :surrender:

Sem se ti, od mraza, kr prikazovau :lol: ... nism biu jes, kakšn drug čudak je bil :P

U nedeljo pa sreču ogromno motoristov ... vsem hvala, ker ste me pozdraulal, js sm usakmu reku "dober dan", sam ne vem, če so me slišal, k so tok diujal mim mene :lol:

:music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej res: v soboto okol 14h na vrhniki na Petrolu... Mimo sta peljala Omega in Dinamik? Se ne motim, ne? Pa sm vaju hotu takoj za tem ujet pa ni slo ... ni blo lih po predpisih, ne? :evilgrin:

Ja motiš se :headbang: , pa če bi ju že hotu ujet tudi ti ne bi bil glih po predpisih, ne!!!! :evilgrin:

Popravljeno . Popravil rumenicestak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RVT viden pr Tuš-u na kavi sameval okol 16.30h, a si slišu troblo sm eneparkrat potrobu s kombijem :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej res: v soboto okol 14h na vrhniki na Petrolu... Mimo sta peljala Omega in Dinamik? Se ne motim, ne? Pa sm vaju hotu takoj za tem ujet pa ni slo ... ni blo lih po predpisih, ne? :evilgrin:

Midva sva bila v Brdih na motozboru popoldan :D:P ...... :headbang: bo treba špegle zamenjat :evilgrin:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva bila v Brdih na motozboru popoldan :D:P ...... :headbang: bo treba špegle zamenjat :evilgrin:

Sorćy punćy, I'm only human, right?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu Thumpera v Trzinu. Hvala za :kava: prjatu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!