Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Danes dopoldne viden črn kawasaki 10 z dolenjskimi dimniki od Gospodarskega razstavišča proti Bavarskemu dvoru. Lepo se dere :worship: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trebor potrobu dns iz trole na tržaški :grim sm šou na faks po dveh mescih s5 :whistle:

Ja, bil sem jaz :surrender: :yes: . Sem pri izvažanju iz postaje pomagal O:-) VW polo-tu zamenjat vozni pas, da sem lahko prišel do brembota :grim .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer že skor v mraku videna trebor in DrJakob v MP za mizo, k sta se s torto pa piškoti basala :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uau dons je bla pa tko lepa furca pa zelo lep dan in pasalo je po dolgem času spet mal na motor.Vidu ogromno motoristov v skupinah.Zakon!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne priznam. :D

A boš priznal, da si se obnašal kot slon v trgovini z jenskim steklom? :evilgrin: :grim Z ritjo rušiš vse, kar ni pritrjeno ali dovolj visoko :P .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus, Nina, Baykerca, Snoopy ... hvala za druzbo, furo, kofe :kava:

Molotov pred Kozino, ven iz Kozine in še v Črnem kalu. Bo kej potopisa? B)

GSR 600 NM tablice, vceraj na OMV Postojna, danes iz Cerknice ven proti domu. Sem hotel vozit za tabo pa sem potem vseeno sel naprej k si bla videt zivcna.

Zivjo se enkrat :yea1:

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En kup plehovja na ridah ob cca 17:05 :P?!

Sharpica ob cca 18h Vrhnika?

PS.: Maus tvoje "zlato" se pa res najbolj od vseh šajna. In Na OMV v Postojni in v gužvi na ridah je izstopal :P

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa največja fora je bla, da sm bil v avtu in se le stežka kam odmakneš, če cela skupina na silo prehiteva.

Bli pa so v skupini, Daytona-Oranžna, Zelen ZX-10, bel kombinezon, pa še mislim da repsolka...

ta frajer na r1 se po ljublani voz z enim piskrom na glavi pa eno rutko okol ust haha neki žešči čoperist bi biu rd al kai haha :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo da se jaz enkrat nekaj sem napišem, cel kup folka na jezerskem :OK: pol k sm šel pa domov pa na slo strani a je kdo od tukaj za mano vozu, damn kapo dol nism ti mogu pobegnt :kva2::yea1:

Lp, Blaž

Popravljeno . Popravil BlaZ1000
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons vas je pa blo ko šodra na cest :P

Najprej okol 10 dopoldan Jvalant pred mano do Labor, ob vračanju iz morja (popoldan) pa Frips v Dekanih, pa mislim da Maus na vrhu Črnega kala (je blo vse tko hitr da nism ornk dojemou), pa SharpNinja mal od Kozine naprej, pol pa še Schmid87 v Logatcu, za češnjo na vrhu smetane pa še Brdaus na začetku Ljubljane... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo da se jaz enkrat nekaj sem napišem, cel kup folka na jezerskem :OK: pol k sm šel pa domov pa na slo strani a je kdo od tukaj za mano vozu, damn kapo dol nism ti mogu pobegnt :kva2::yea1:

Lp, Blaž

Kaj misliš da si Rossi? ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah pozabi, da sem sploh kaj napisal, in ja nism niti R od Rossija :surrender:

Se opravičujem če sem te kako užalil, se ne bom več oglašal v tej temi.

Hvala in Lp, Blaž

Popravljeno . Popravil BlaZ1000
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah pozabi, da sem sploh kaj napisal, in ja nism niti R od Rossija :surrender:

Se opravičujem če sem te kako užalil, se ne bom več oglašal v tej temi.

Hvala in Lp, Blaž

Zakaj pa ne vsaki ima svoje mnenje :OK: zato je tudi forum...zaradi takih malenkosti se ne užališ..

L.P. :D

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah pozabi, da sem sploh kaj napisal, in ja nism niti R od Rossija :surrender:

Se opravičujem če sem te kako užalil, se ne bom več oglašal v tej temi.

Hvala in Lp, Blaž

Ah... takoj jockat...

1. napisal si kot, da si referenca oz. držiš čas za to cesto

2. in vsi vemo, kakšen motor ti voziš in kako zgledaš ti, da takoj vemo kdaj/če smo vozili za tabo

lp

P.S. in ne, jaz nisem tisti :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok ok sej nism bil užaljen sam mal sm bil jezn nate k sm mislu da sm rossi B) vsaj včer ponoč k sm spal :blink: no k pa že glih veš kašn sm me pa v rit brcni k me vidš :unsure:

Lp, Blaž

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A boš priznal, da si se obnašal kot slon v trgovini z jenskim steklom? :evilgrin: :grim Z ritjo rušiš vse, kar ni pritrjeno ali dovolj visoko :P .

LP Robert

Že trenira za slončke očitno, da bo pristen slonček :grim

En kup plehovja na ridah ob cca 17:05 :P?!

Sharpica ob cca 18h Vrhnika?

PS.: Maus tvoje "zlato" se pa res najbolj od vseh šajna. In Na OMV v Postojni in v gužvi na ridah je izstopal :P

Ja en tak cajt, sm se pa res vlekla tm čez, a s bil pr Mantovi al kje, k Mausa sm vidla tm, k se je oblaču al pa slaču (nism zihr) :whistle:

Drgač pa mislm, da sva srečala She včer na Ponikvah proti MP......pol pa še en miljavžnt vsehsortnih na stari cesti prot morju in nazaj, zgleda vsi lovimo zadnje sončne žarke :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja en tak cajt, sm se pa res vlekla tm čez, a s bil pr Mantovi al kje, k Mausa sm vidla tm, k se je oblaču al pa slaču (nism zihr) :whistle:

takrat se je slacu, mal za tem pa spet oblacu:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!