Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Zakaj nisi šel kar na policijo? Bi ga prijavil!! Veš kako kazen bi on fasal, pa še prepoved!! Waaa, veš kak bi se fajn počutu...... :headbang: (Sarkazem )

Pa kaj teb ni jasno? SI LAHKA ŠE BOLJ ŠKODOŽELJN? :BUA: :BUA: :BUA: Pa kje je teb pamet ostala?

Kar se zgodi na CESTI OSTANE NA CESTI, me sploh ne zanima kdo je bil in kaj se je zgodilo,.. če se odnese cela koža, ni treba razlagat celem svetu in mu delat škodo.

Prav zagotovo pa to ni bilo zanj prvič in kot je že omenil Simonsi, če je dovolj prostora je varno, seveda spet stvar občutka vsakega posameznika.

In mimo grede, ne piše SE V AFEKTU, prvo premisli in se skuliraj, preden greš tle gor jamrat in jokat..

Brez zamere, ampak to moraš pri sebi razčistit.

Lp

priporočam mogoče obisk avtošole ali pa tečaja varnje vožnje( mislim da si tako ze vrjetno glede na razmišljanje dobil kakšno povabilo domov :rolleyes: )

aja da ti še razložimo določene zadeve

naprimer priporočam za ležerno popoldansko branje ZVCP :whistle:

mogoče si slišal za tole, ampak mislim da si potreben dodatnih inštrukcij

Moja povezava

da že lahko zaradi minimalne varnostne razdalje dobiš kazen 300€ :whistle: saj vrjetno še veš kaj pomeni minimalna varnostna razdalja in kako se izračuna, če se odloči nekdo da bo sunkovito zavr, ker se ti voziš njemu na zadnjem braniku

aja danes ob 13 na AC domžale pod mostom vedril motorist, kdo od tule

deževalo pa je res na polno

lp

Popravljeno . Popravil Eol
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ravno nazaj s furice.

Danes po dolgem času ena furica do Postojne in prijetno presenečenje. Na planinskih ridah policijska kontrola in itak da so me ven potegnil. Policistka zelo korektna se pogovarjam z njo in ji pač obrazložim da nisem prišel polagat ovinkov gor pač se malo normalno peljem do Postojne ker sem se res. Kljub temu da imam še iz nazaj podrsane kolenčnike, gumo pobrano do zunanjega roba, tablico skoraj vodoravno, bele žmigavce pa še Akrapoviča brez dušilk ni zaradi teh malenkosti nič komplicirala, čeprav bi me lahko solidno oglobila. Mi razlaga da je pač namen da so tam da se ne hodi dirkat na ride in če se s tem prepreči vsaj en padec je dovolj. Še celo razlaga mi da Slovenija res potrebuje dirkališče pa bi bila situacija sigurno boljša. Kontrola dokumentov in srečno. Moram rečt da sem bil prijetno presenečen glede na to da sem smatral da če si ustavljen na planinskih ridah si skoraj sigurno dobro oglobljen.

Sem pa opazil da si zapišejo kontrolirane motoriste in tablice in očitno če si prevečkrat na seznamu padeš v nemilost ker nekako vedo da si stalni gost.

Je pa vsaka vožnja res loterija. Pridem naprej do Postojne in se spuščam v mesto, vozim res počasi, vidim avto v križišču z moje leve strani, me gospodična z rdečim Renault 5 čaka nato pa v trenutku zavije pred mene tako da v kolikor bi bil malo prehiter bi se ji direktno v bok zaletel. Nekaj krili ker je mela slabo vest pa jo prehitim pa ji malo požugam pa se ji je tako fajn zdel da mi je še ko sva se v krožnem križišču razšla potrobila.Ha ha.

V glavnem dovolj adrenalina za danes.

Popravljeno . Popravil MOBIKING
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno si potem tisti listek kamor zabeležijo registrsko izmenjujejo med seboj :rolleyes: Ne toliko bojazni no :closedeyes: Zapišejo, ker ko pridejo na postajo napišejo o vseh stvareh poročilo in tja vpiše tudi tvojo registrsko, v poročilo, da so te ustavili-kontrola prometa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač, da še obrazložim ostalim. (Za Eol in Thrumper-ja)

Ne vem kaj tukaj sodite meni ali komurkoli, če me (ga) sploh ne poznate. Sam sem brez prekrškov, nikoli z alkoholom na cesti in se več kot dovolj spoznam na CPP in ZVCP.

Želel sem samo povedati, da je potrebno ljudem odpuščati in ne za vsako stvar skakati v zrak. Niso vsi talenti in se ne držijo pravil, zato pač moramo njihove napake popravljati sami.

Sam bil že večkrat z eno nogo v grobu, pa smo še vedno nekak rešili situacijo ( na mojo srečo ali žalost, ni bila moja krivda ). Pa kaj? Naj bi šel za njim? Ga prijavil policiji?.. Šel sem naprej in pozabil..

Hudo zašlo s teme, tako da, če ima še kdo kakšno pripombo, naj jo pošlje na PM. :topic:

Se opravičujem za vso "kolobocijo". Pika.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od logatca prot vrhniki. Sory te nism opazu k sm bil sklonjen za šipco drugače se ti bi nemudoma umaknu! :whistle: Si bil pa na enm modrm bmw-ju LJ tablca. Sm vozu okol 120 k si me prehitu pol si me pa bremzu v tistih dveh ovinkih k sta. Si mislu da moja jajca ne gredo hitr po ovinkih al kako, sm se ti skor v rit zalepu! :naughty:

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ravno nazaj s furice.

Danes po dolgem času ena furica do Postojne in prijetno presenečenje. Na planinskih ridah policijska kontrola in itak da so me ven potegnil. Policistka zelo korektna se pogovarjam z njo in ji pač obrazložim da nisem prišel polagat ovinkov gor pač se malo normalno peljem do Postojne ker sem se res. Kljub temu da imam še iz nazaj podrsane kolenčnike, gumo pobrano do zunanjega roba, tablico skoraj vodoravno, bele žmigavce pa še Akrapoviča brez dušilk ni zaradi teh malenkosti nič komplicirala, čeprav bi me lahko solidno oglobila. Mi razlaga da je pač namen da so tam da se ne hodi dirkat na ride in če se s tem prepreči vsaj en padec je dovolj. Še celo razlaga mi da Slovenija res potrebuje dirkališče pa bi bila situacija sigurno boljša. Kontrola dokumentov in srečno. Moram rečt da sem bil prijetno presenečen glede na to da sem smatral da če si ustavljen na planinskih ridah si skoraj sigurno dobro oglobljen.

Sem pa opazil da si zapišejo kontrolirane motoriste in tablice in očitno če si prevečkrat na seznamu padeš v nemilost ker nekako vedo da si stalni gost.

Je pa vsaka vožnja res loterija. Pridem naprej do Postojne in se spuščam v mesto, vozim res počasi, vidim avto v križišču z moje leve strani, me gospodična z rdečim Renault 5 čaka nato pa v trenutku zavije pred mene tako da v kolikor bi bil malo prehiter bi se ji direktno v bok zaletel. Nekaj krili ker je mela slabo vest pa jo prehitim pa ji malo požugam pa se ji je tako fajn zdel da mi je še ko sva se v krožnem križišču razšla potrobila.Ha ha.

V glavnem dovolj adrenalina za danes.

tista policistka se je prav lepo smehljala ko sem se mimo peljal proti gor... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes popoldne videna črna multistrada na ridah .... tud trznil ni ko smo mu mahali .... B) mashina - "Ali si bil ti?"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki???

1. Preko Kalc malo ven iz Hotedrščice destination Črni Vrh

2. Pred postojno destination Ride

Si bil ti?

p.s. Sva udarla isto turo, sam v drugo smer očitno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumper viden na ridah s svetlomodrim APN :OK:, te ni blo za zgrešit. Škoda da se mi je mudilo naprej, bi še kakšno več povedal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kom sem se pa jaz danes peljal na ridah (navzgor) tam ob ene petih, morda pol šestih popoldne? Črn motor (ne vem kakšen, vem samo da so bile dvojne luči spredaj), črn leder - obrnil je spodaj na začetku planine in šel nazaj gor (jaz pa tudi). Prav lepo je bilo od zadaj gledat iz avta (bel BMW 3). Sem že pozabil, kako lušno se je za kakim motorjem peljat pa gledat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že vedla zakaj.......:naughty:

ker je tolk cortkan moped ... pa čelado sem mel gor.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes peljal za enim Oplom kabrioletom, pred njim sta bila še dva avta, vozili smo v koloni lepo kakih 80-90 km/h, proti Vrhniki iz smeri Primorske ... jaz držal distanco kakih 40 metrov, nisem nameraval prehiteti. Mimo mene pride en, po mojem Honda CBF? ... začne vozit oplu ene 2-3 metre za ritjo, kr mal živčno ... no, ko je moral oni avto, prvi v koloni ,ustaviti in je zavil desno (sicer dokaj nepričakovano, pa vendar - legalno) desno na neko počivališče, pa je ta motorist, s tablico, mislim da , LJ N0 8C ... ali nekaj podobnega ... nekaj mahal in kazal kao da je voznik/ca onega avta prtišjen.

Mislim, kako butl, kr nerodno mi je blo ...če bi tip vsaj imel varnostno in kako spodobn motor ...

Skratka - mogoče kdo od tu?

Popravljeno . Popravil mashina
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi motorist naked-a in čoparist za tabo, vidva, ki smo se danes okoli 12.30 srečali nekje med Podčetrtkom in Bistrico ob Sotli ... ko si iz ovinka priletel na desni pas, komaj obvozil pred menoj vozečega motorista, nato pa te je dobesedno prineslo vame. ...

Lahko se zahvališ, da si še cel. V zadnjem trenutku, ko sem jaz zavila levo, pa pri tem še vedno ostala na svoji strani cestišča - ti pa si šel mimo po desni in mi pri tem obrnil špegel ter me s svojim še krepko zabil v komolc ....

Glede na to, da nisi ustavil, da nisi niti vprašal, če je vse v redu, rekel oprosti ali pa hvala ... upam, da sam sebi ne praviš BAJKER. Ker to nisi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kom sem se pa jaz danes peljal na ridah (navzgor) tam ob ene petih, morda pol šestih popoldne? Črn motor (ne vem kakšen, vem samo da so bile dvojne luči spredaj), črn leder - obrnil je spodaj na začetku planine in šel nazaj gor (jaz pa tudi). Prav lepo je bilo od zadaj gledat iz avta (bel BMW 3). Sem že pozabil, kako lušno se je za kakim motorjem peljat pa gledat ...

335i??

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki???

1. Preko Kalc malo ven iz Hotedrščice destination Črni Vrh

2. Pred postojno destination Ride

Si bil ti?

p.s. Sva udarla isto turo, sam v drugo smer očitno :D

Hola mojster,

če je blo mal minutk čez deset in na relaciji ride-Postojna čist možno, ker sem takrat šibal na Grobnik, s Črnim vrhom pa danes nisem imel nič :)

FrigoFrops s kolegom na OMV črpalki v Ilirski Bistrici, malo naprej pa še skupinica, ki smo se včeraj srečali v Beljaku pri Lojzu - ej, smo se našli kot bi se zmenili ;) pa brubi46 in Cartman na Gju :P

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bejbi na sportku včeraj, ki je opozorila na radar v Medvodah iz smeri Gorenjske :winkiss:

A zmeraj tam stoji? Viden že zadnjič, ko sem bil na furci v kontra smeri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes popoldne videna črna multistrada na ridah .... tud trznil ni ko smo mu mahali .... B) mashina - "Ali si bil ti?"

To je verjetn bil en drug, jst zmer pozdravim s sredincem trance_30_punk.gif

(ja, valda sm biu jst)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah na ridah sem dostikrat gledal folk k tam stoji, pa se peljem mimo, pozdravim, pa redkokdaj folk odzdravi. Ponavadi najbolj zagnano pozdravijo oni na 125 in 250-tkah. Kaj ne bojo, eni se tko peljejo po ridah, da bi mislu, da so brati kakih Rossijev ipd :naughty:

Ostali zgleda bolj gledajo kak nastop bo naredil mimoleteči. Tako, da v prihodnje ne mislim več gledat a je kdo na počivališču in če bo pozdravil. Ne vem, a če bi se po zadnjem mim peljal, bi pol ploskali? Na splošno mi je dostikrat hecno, ko se gledamo, ko tele v nova vrata, in študiramo "A bo pozdravu? Al čem jest?" :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcer dopoldne v Slovenski Bistrc zravn trgovine z avtodeli, verjetn v lokalcku, strupen 1098...lep..

Proti Bocu pa ena plava r6 al r1, plavo bel astars in en crn Z, s crnim Dainesom (veliki znakec na hrbtu)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah na ridah sem dostikrat gledal folk k tam stoji, pa se peljem mimo, pozdravim, pa redkokdaj folk odzdravi. Ponavadi najbolj zagnano pozdravijo oni na 125 in 250-tkah. Kaj ne bojo, eni se tko peljejo po ridah, da bi mislu, da so brati kakih Rossijev ipd :naughty:

Ostali zgleda bolj gledajo kak nastop bo naredil mimoleteči. Tako, da v prihodnje ne mislim več gledat a je kdo na počivališču in če bo pozdravil. Ne vem, a če bi se po zadnjem mim peljal, bi pol ploskali? Na splošno mi je dostikrat hecno, ko se gledamo, ko tele v nova vrata, in študiramo "A bo pozdravu? Al čem jest?" :surrender:

Ma ko jih jebe kaj se sploh sekiraš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj iz grobnika proti delnicam en kup motoristov

vedno znova me impresionirate kako eni prehitevate v nepregledne ovinke :worship: kamikaze.......

aja malce prej videna honda CBR Minolta plasitke na AC proti mb.... jebemti pa tak dež :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!