Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Snoopy, Polona in njena sestra videni na Rakitni, na sosednji klopci pr brunarc :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

irenčko dons opažena v postojni . . . . . . . z sopotnikom za ene dve glavi višji je biu . . . . . na mopiju od tebe!!!! :kva2::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes že spet opažena Perutka na Backu, ko si je elegantno :worship: utirala pot (sej maš NM, a ne?),

kot ponavadi ene petnajst do 8h mim table Lj.

Si me prav lepo pozdravla, k sem se ti jest tud zelo lepo umaknila :whistle:(v križišču takoj za prvim semaforjem).

Aja, pa Brdaus tud par dni nazaj skozi Medvode ... te človek res ne more zgrešit na tako vpadljivi premičnini :naughty: .

Bo držalo, NM rdeča R6, edino to je Brumčo, z Backom se preganjava samo po pisti. Sem pa prav hvaležna za take voznike in voznice, ki mi tako pijazno naredijo prostor :notworthy: , tako da se tudi vsakemu zahvalim, k mi je polepšal dan (k pridem točno na šiht pa šefe ne zija :P ) Žal je pa zadnje čase več ali manj ta vožnja na šiht in nazaj vse kar presedim na Brumčotu :cry:, upam da bo v kakem tednu že bolje (k nama sam še 900 km manjka do okrogle 100tke, še dobr da je vmes včas čas še na kak morje skočit).

Drugače pa dans ene petnajst do petih na semaforju v Medvodah pri Colorju Dant3 proti Ljubljani.

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns okol poldne viden "cestar" Snoopy :whistle:, na uni sesuti ozki cestici od Unca proti križišču za Planino, pa mislm da v ženski dvojni družbi (če sm prov vidla), tko d nism nč obračala pa ustavlala :grrr......pa slabo urco prej en triumph na Dvor Kočevje, drgač pa ni blo kake hude gužve ....aja pa na pumpi v Ivančni mal čez osmo en ducati parknen, pa še neki na dveh kolesih, voznikov pa ni blo vidt :unsure:.

je res priznam...kriv sem :D

ja sm te opazu..kako začudeno si spet odsevn trak gledala ;)

PS: kt da bi se drgač pa ustavla :P :lol:

Snoopy, Polona in njena sestra videni na Rakitni, na sosednji klopci pr brunarc :)

ti si oni s suzukijem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

irenčko dons opažena v postojni . . . . . . . z sopotnikom za ene dve glavi višji je biu . . . . . na mopiju od tebe!!!! :kva2::lol1:

heh, pa še res je... ket si biu ti? č vidla :P

drgč pa pouno znanih, polona in vita u logatcu, gizmo na ridah-lpo blo poklepetat po parh letih ja :) pa še pa još motorčkov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja prou fajn je blo... in učeri in dans... :D sm malo tamalga brateca na sprehod pelu :)

zdej bo pa spet par let k se bomo spet vidli haha :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kjeri 3-je mojstri so bli u postojni na OMV okrog 7h vsak s svojo MV brutale... prou lepota za videt :kva2:

so bli pred vami na ridah :P so lih dobr šli k ste vi pršl :)

kake tri leta dost, treba mal pogledat u drugi dom vsake tolko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 9.20h v Kranju pri Qlandiji motorist res potrpežljivo počakal za mano pri semaforju....še dobr da sem mela temen vizir, da se ni videlo :blush:

Pa v smeri Kranj-Naklo motoristka na R6!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes črna honda cbr600rr z xenonkami.....sma se malo 'gnala' na cesti radlje-maribor....mogoče kdo od tukaj? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena dečva na (mogoče yamaha naked fazerca) na dunajski cesti okol 15:00 imela črno mat čelado :D

katera od tle?

Popravljeno . Popravil Sky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 13:10 na križišču Litostrojske in Celovške viden Mig72 v ljudski konzervi serije 3. Ne bi ga opazil, če mi ne bi težil s sireno :D . Seveda je ostal zadaj, ko se je prižgala zelena luč :P .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdaus (tokrat sam, da se razumemo, da nau spet kažin, hehe :) ) malo pred Vranskim okoli 19h v črno-rumenem dežcu. Sem sedu s kolegom v piceriji Aida. Sem hotu še neki pozdravlat, pa sem se spomnu, da se ti verjetno tud približno sanjalo ne bi za kaj en tam neki maha ... :)

Popravljeno . Popravil RenoRaines
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdaus (tokrat sam, da se razumemo, da nau spet kažin, hehe :) ) malo pred Vranskim okoli 19h v črno-rumenem dežcu. Sem sedu s kolegom v piceriji Aida. Sem hotu še neki pozdravlat, pa sem se spomnu, da se ti verjetno tud približno sanjalo ne bi za kaj en tam neki maha ... :)

Sm biu slep k kura, pa samo na cesto gledu. Kje je pa Aida, se mi pa tut sanja ne :D

BTW: sm biu sam samo od Celja naprej, prej pa ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V lepem ndeljskem popoldnevu je bilo kar nekaj motoristicnih glav videnih na kacjih ridah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en kup motorju proti kočevju in kontra smer... zapomnla sm si pa edin eno bordo rdečo zadevco na 2 kolesih, čakau je pa na dvoru... ker si biu brez čelade, si mi fuuuul znan... od kje te poznam ???? :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeri brembo u družbi u hotejah... dobr vidš jst navem če bi na tojm mesti, drgč pa koj u uč padu... :notworthy:

pa pole še en kup motorčku čez hoteje, mrbit skofk in mic0 umes :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bil kdo iz tukaj včeraj na Madžarskem, v bližini ketckimet(neki tazga :)), srebrna aprilia futura s stranskimi kufri?

tud jes sem biu na futuri; na zadnjem zicu :), za nama je bila pa še rdeča varaderka.

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm biu slep k kura, pa samo na cesto gledu. Kje je pa Aida, se mi pa tut sanja ne :D

BTW: sm biu sam samo od Celja naprej, prej pa ne ;)

Naprej od Prebolda, za vasjo Kaplja. Lej, tud jest nisem iz unih koncev, tko da tud jes nisem točno vedel, kje sploh sem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!