Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Sem pa opazil da si zapišejo kontrolirane motoriste in tablice in očitno če si prevečkrat na seznamu padeš v nemilost ker nekako vedo da si stalni gost.

to isto počnejo tudi, če te ustavijo z avtom. so me cca. 14 dni nazaj ustavili s službenim avtom in so me tudi popisali. so me pa vstavili tudi včeraj, ko so imeli radar, vendar nisem bila prehitra... pač pa samo kontrola, pa so me tudi popisali.

hvala pa vsem motoristom, ki ste včeraj opozarjali na radarje. jih je bilo ko dreka!

pa še en motorist... med novim mestom in šentjernejem... bodi srečen, da se ti je moj fant umaknil na bankino, ko si pri visoki hitrosti prehiteval avto, ravno takrat, ko sva se mi2 pripeljala nasproti. :headbang: omejitev je tam 50 km/h!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dopoldne malo pred pol dvanajsto videna na transfuziji v LJ čelada v čakalnici in Yamaha fazer ob stopnicah pri pločniku :yes: . Je lastnik prisoten tu na forumu :hmm:B) ?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem bikerjom iz današnje skupine cestakov, na relaciji kočevje-ribnica želim vsem najlepše življenje in ostanite živi. Vendar to kar ste delali danes, ne kaže dobro. Da se nisem odmaknil, verjetno tvoje glave ne bi več našli, res žalostno, da greste prehitevat v škarice. Ti na beli R1 brez tablic in tvojimi 130kg, upam, da te policaji čim prej najdejo, očitno danes niso imeli sreče in te niso dohitel, za naslednjič se pazi.

K**rbarija kaj me razpizdijo takšne stvari... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem bikerjom iz današnje skupine cestakov, na relaciji kočevje-ribnica želim vsem najlepše življenje in ostanite živi. Vendar to kar ste delali danes, ne kaže dobro. Da se nisem odmaknil, verjetno tvoje glave ne bi več našli, res žalostno, da greste prehitevat v škarice. Ti na beli R1 brez tablic in tvojimi 130kg, upam, da te policaji čim prej najdejo, očitno danes niso imeli sreče in te niso dohitel, za naslednjič se pazi.

K**rbarija kaj me razpizdijo takšne stvari... :(

Ena CBR 1000 Repsolka pa lep beu ( mensezdi da tut Repsol ) kombinezon, mim prepiha ena 5× gor dol :D Ma sm tut sam čakau da boš letu vn :D Si mi pa popestru kosilo definitiuno :)

Pred tem pa mim Prepiha en lepi GSX-R, črn, pa tak velik Akrapovič da sm nalepko na 150 metrou vidu xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena CBR 1000 Repsolka pa lep beu ( mensezdi da tut Repsol ) kombinezon, mim prepiha ena 5× gor dol :D Ma sm tut sam čakau da boš letu vn :D Si mi pa popestru kosilo definitiuno :)

Pred tem pa mim Prepiha en lepi GSX-R, črn, pa tak velik Akrapovič da sm nalepko na 150 metrou vidu xD

Pa največja fora je bla, da sm bil v avtu in se le stežka kam odmakneš, če cela skupina na silo prehiteva.

Bli pa so v skupini, Daytona-Oranžna, Zelen ZX-10, bel kombinezon, pa še mislim da repsolka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes vas je pa bilo videnih.... ufff... veliko... ste mi kar lušte naredl.

na trojanah nekaj po 16h na parkirišču moder sv in zraven še en moder motor, samo ne vem kateri.

pripeljala sta se tudi 2... eden na modri r6, ki je potem telefoniral. zraven pa je bil nekdo v sivem wintex (?) kombinezonu na črnem motorju.

potem pa na poti proti celju, malo pod trojanami nasproti še en motorist, katega bi prehitevajoči avtomobil skoraj,... rajšni ne povem,... motorist že ve.

mogoče kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah na ridah sem dostikrat gledal folk k tam stoji, pa se peljem mimo, pozdravim, pa redkokdaj folk odzdravi. Ponavadi najbolj zagnano pozdravijo oni na 125 in 250-tkah. Kaj ne bojo, eni se tko peljejo po ridah, da bi mislu, da so brati kakih Rossijev ipd :naughty:

Ostali zgleda bolj gledajo kak nastop bo naredil mimoleteči. Tako, da v prihodnje ne mislim več gledat a je kdo na počivališču in če bo pozdravil. Ne vem, a če bi se po zadnjem mim peljal, bi pol ploskali? Na splošno mi je dostikrat hecno, ko se gledamo, ko tele v nova vrata, in študiramo "A bo pozdravu? Al čem jest?" :surrender:

Jst zmer pozdravm :D drgač pa kr po zadnjem mem, bomo najbol veseli, da je mal akcije , pol pa še nazaj ustavt da kašna debata pade :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes vas je pa bilo videnih.... ufff... veliko... ste mi kar lušte naredl.

na trojanah nekaj po 16h na parkirišču moder sv in zraven še en moder motor, samo ne vem kateri.

pripeljala sta se tudi 2... eden na modri r6, ki je potem telefoniral. zraven pa je bil nekdo v sivem wintex (?) kombinezonu na črnem motorju.

potem pa na poti proti celju, malo pod trojanami nasproti še en motorist, katega bi prehitevajoči avtomobil skoraj,... rajšni ne povem,... motorist že ve.

mogoče kdo od tu?

tist moder ne vem kateri, je pa hornetka drgač :P

pa krofi so bli dobri ja...drugič pa praš :) no kr zatul čigav je ker motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes vas je pa bilo videnih.... ufff... veliko... ste mi kar lušte naredl.

na trojanah nekaj po 16h na parkirišču moder sv in zraven še en moder motor, samo ne vem kateri.

pripeljala sta se tudi 2... eden na modri r6, ki je potem telefoniral. zraven pa je bil nekdo v sivem wintex (?) kombinezonu na črnem motorju.

potem pa na poti proti celju, malo pod trojanami nasproti še en motorist, katega bi prehitevajoči avtomobil skoraj,... rajšni ne povem,... motorist že ve.

mogoče kdo od tu?

sinji SV je pa brembotov .)

mogoče še dns na torjanah trdonja? okol 15:30 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns u lj na rojčevi 22 prou pred vhodom v blok parkerana črna hornetka :P tuki?

drgč pa motoritk en kup med drugimi tut rdeča cagiva mito na viču :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa največja fora je bla, da sm bil v avtu in se le stežka kam odmakneš, če cela skupina na silo prehiteva.

Bli pa so v skupini, Daytona-Oranžna, Zelen ZX-10, bel kombinezon, pa še mislim da repsolka...

Niso to fanti iz Kočevja? ( ZX-10 od DJa v BSju? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že par sobot zapored videna aprilia tuono mim grada otočec pa še ogromno drugih.... mogoče kdo s tle?

Mi lušte delate na šihtu biggrin.gif

Popravljeno . Popravil skoda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist moder ne vem kateri, je pa hornetka drgač :P

pa krofi so bli dobri ja...drugič pa praš :) no kr zatul čigav je ker motor :D

zmejen :naughty:

sinji SV je pa brembotov .)

vem za drugič :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na ptujski cesti v mariboru modri gsx-r 1000 z yoshimuro 4x gor pa dol mimo omw-ja po zadnem... obvladaš :D

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa največja fora je bla, da sm bil v avtu in se le stežka kam odmakneš, če cela skupina na silo prehiteva.

Bli pa so v skupini, Daytona-Oranžna, Zelen ZX-10, bel kombinezon, pa še mislim da repsolka...

Vsi te fantje mislm, da niso na Motosvetu...So pa doskat po drugih sloveskih pistah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!