Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Če pijavo gorico proti kočevju dans trojica motoristov, prvi je biu naked, drugi črna r6, tretji pa črna ninja(novejši letnik.

Mal kasnej za njimi pa en na cruiserju za njim pa punca na črnem er6n...

okol 18h pa edn na vfr za njim pa nekdo an rdeči CBF čez tomišelj vrjetno na rakitno... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem videl na Bledu enega z Tomos supermoto 125 ccm z akrapovičem..In pa še enega pred Merkurjem v Jesenicah Yamaha yzf r 125 rdečo bele barve, akrapovič izpuh, kranjska registracija in vinjeta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer ob 18 h iz smeri Črne na Koroškem preko Slemena proti Šoštanju srebrni Varadero registracije CE ... . Dobro si se peljal.:notworthy:

Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modra r1 k9 parkirana na petrolovi benzinski postaji na šmartinski cesti, ob šmartineskem parku oz. pri žalah.

si kdo od tle lasti to modro zverino?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modra r1 k9 parkirana na petrolovi benzinski postaji na šmartinski cesti, ob šmartineskem parku oz. pri žalah.

si kdo od tle lasti to modro zverino?

LP

ej od kdaj so yamahe z oznakami K :closedeyes:.........

danes dosti motoristov videnih cessta idrija logatec... kdo od tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modra r1 k9 parkirana na petrolovi benzinski postaji na šmartinski cesti, ob šmartineskem parku oz. pri žalah.

ej od kdaj so yamahe z oznakami K :closedeyes:.........

k9 po moje kot letnik oz. model 2009

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta yamaha je izgleda od enega izmed zaposlenih na črpalki, ker sem jo že večkrat videl tam parkirano.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej od kdaj so yamahe z oznakami K :closedeyes:.........

danes dosti motoristov videnih cessta idrija logatec... kdo od tukaj

Jp, tle sm se vozu dans... Na ridah lj tablce, nova tenere..sva spregovorla par besed, si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej od kdaj so yamahe z oznakami K :closedeyes:.........

danes dosti motoristov videnih cessta idrija logatec... kdo od tukaj

Sem se vozu tam, ampak nism nobenga Triumpha vidu :grrr ...biu je pa en rumen BMW se mi zdi...

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello,

danes zjutraj v postojni okoli 9ih zjutraj, sva se malo pred/po krožnem križišču pozdravla - Triumph črne barve (mislim, da speed triple). Jaz sem bil na Triumph Street triplu, oranžen... kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 16:50 viden Greeny na Poljanski. Zgleda, da je pazil :hmm: od Darie motor, zraven se pa dolgočasil in zvijal cigareto.

Pri Drami je bilo pa videno dekle na Yamahi Diversion 600. Nato je zavila na Zoisovo in obrnila na Levstikovem trgu nazaj proti Aškerčevi.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons okoli 18:20 videni trije motorji ko so se peljali za Mirno, prvi je vozil kawasaki ninja zx 6 r, drugi honda cbr 600-1000 ccm, tretji ap suzuki gsx 6000-1000 ccm..Pelal so se dobr, so jo tko pržgal po ravnin da.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons okoli 18:20 videni trije motorji ko so se peljali za Mirno, prvi je vozil kawasaki ninja zx 6 r, drugi honda cbr 600-1000 ccm, tretji ap suzuki gsx 6000-1000 ccm..Pelal so se dobr, so jo tko pržgal po ravnin da..

sorry za double post, ampak sm se zmotu :S... tretji je vozil suzuki gsx 600-1000 r ccm..:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17:15 videna Daria in Greeny na Bavarskem Dvoru :yea2:. Ko se je prižgala zelena sta se pa izstrelila proti Gospodarskemu razstavišču :yea1:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

včeraj popoldne okoli šeste smo se nabrali cela jata z Jezerskega dol proti KR, kdo od tle??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je slučajn rdeča cbra?

Eh, nwem kera je bla, sam slišu sm ene parkrat kako je prva prestava pela do konca, zna bit da je ss motor biu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, nwem kera je bla, sam slišu sm ene parkrat kako je prva prestava pela do konca, zna bit da je ss motor biu ...

:whistle: kai si to mularija vse dovol.. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: kai si to mularija vse dovol.. :grrr

As biu ti al kaj?

Drgač fotr dela bliz gospodarca, pa praw da en model skoz nažiga gor pa dol z rdečo cbro... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvčerajšnem, v petek okoli 18ure v parkirni hiši v city centru v celju viden črn ducati monster...madona, takole se ne vozi po garažni hiši :nono::fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

As biu ti al kaj?

Drgač fotr dela bliz gospodarca, pa praw da en model skoz nažiga gor pa dol z rdečo cbro... :P

jst si ne duvolm taki stvari :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl veliko motorje na Mariji reki okoli 16.00, stal sem tam kejr je Marijina kapelca...Videni so bili motorji:

Kawasaki ninja zx 10 r- črne barve, malo starejši dečko na motorju (sam pele se pa ko sneta skira, pa čeprav je mal starejši :)

Suzuki gsx 750 r - modro bele barve, polagal je super, bil je pa tisti nesrečnio padec :(

Honda cbr 1000r rdečo-sive barve, tudi nekaj je polagal in imel na sebi nahrbtnik :)

yamaha yzf r 125 dobro je polagal sam škoda da ni imel kombinezona da bi lahka z ščitniki polagal :)))

.

. In videnih še veliko drugih motorjev :)

.Je kdo od tukaj ?

Popravljeno . Popravil gasy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!