Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Sharpn... danes videna na krožnem v Dekanih.

Pupa na krožnem se vozi in ne klepeta :)(z enim na rdečem BMW se mi zdi)si nam zjebala ritem vožnje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šarpninđa čez ride okol pol 18 če sm prow vidu, ti je oproščeno ker verjetno nisi imela piškote za vse ki so bli tam :krneki:

Bla ja :krneki:.......nism ustavlala, k nism mela ruzaka, a nis vidu (no ja sm ga mela, sm se je pelu v kufrčkih od unga k je bil pred mano, eni smo pač komot :grim).....drgač je pa blo folka na 2 kilesih dns prot morju in nazaj.....že v Ivančni na pumpi na AC sva srečala xyznanixyz-ja, pol na Kozini na pumpi ena lepota od bele RSV4 (sm če je bloo za motor dost, bi blo mnde pa tud za tist grd auspuh zamenat O:-)), na vrh rid Irencko na tulifonu......drugih pa nism identificirala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sharpn... danes videna na krožnem v Dekanih.

Pupa na krožnem se vozi in ne klepeta :)(z enim na rdečem BMW se mi zdi)si nam zjebala ritem vožnje :)

A ti si bil za mano, pa nč ne poznaš c, c, c :nono:, ja možu sm mogla povedat kam nj pele a ne, ne more kr tko neki po svoje, al nismo v Afganistanu :evilgrin:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene par nas je pa blo ja...

ti si bil vrjetno tisti z plavo k4 original avspuhom ki fulll tuli in z crno sipco spredaj :D sm te vidu...jst sm na vrhu moledoval :D haha...pol sm vas vidu spodi v ovinku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si bil za mano, pa nč ne poznaš c, c, c :nono:, ja možu sm mogla povedat kam nj pele a ne, ne more kr tko neki po svoje, al nismo v Afganistanu :evilgrin:

Jah Ninja, najlažje je pa mimo parkirišča v Ridah pelat in nič pozdravt ane... že prou, že prou :whistle:

Za vama/vami se nama z Simonom pa ni dal it...bi mogla ful noret.

Od Rid pa do IOC LOgatec sem vozil za eno bejbo na svetlo modri Hondi. Fajn tempo čez polje. A si bila to ti, Irencko mogoče?

Popravljeno . Popravil MihaJ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah Ninja, najlažje je pa mimo parkirišča v Ridah pelat in nič pozdravt ane... že prou, že prou :whistle:

Za vama/vami se nama z Simonom pa ni dal it...bi mogla ful noret.

Od Rid pa do IOC LOgatec sem vozil za eno bejbo na svetlo modri Hondi. Fajn tempo čez polje. A si bila to ti, Irencko mogoče?

tam iz logatca proti vrhniki sm jst prehitel to bejbo...dobr je peljala....sam ni bla zihr v ovinkih....:D je mela pa hudo postavico kar oddtehta hehe :D ce se mi nebi mudilo bi bil za njo do vrhnike....hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah Ninja, najlažje je pa mimo parkirišča v Ridah pelat in nič pozdravt ane... že prou, že prou :whistle:

Za vama/vami se nama z Simonom pa ni dal it...bi mogla ful noret.

Se mi je zdel ja, da boš tam kampiral, k je Simon reku, da gresta prot morju :whistle:.......sm nis dost mahal, da bi iz tiste gruče ful štrlel, tko d nism ekstra pozdravljala......drgač pa tud če bi šla za nama, bi se dns kulturno vozila sm se mogla lepo obnašat, k sm bla z možem (nčod"dinamične"vožnjepress) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla ja :krneki:.......nism ustavlala, k nism mela ruzaka, a nis vidu (no ja sm ga mela, sm se je pelu v kufrčkih od unga k je bil pred mano, eni smo pač komot :grim).....drgač je pa blo folka na 2 kilesih dns prot morju in nazaj.....že v Ivančni na pumpi na AC sva srečala xyznanixyz-ja, pol na Kozini na pumpi ena lepota od bele RSV4 (sm če je bloo za motor dost, bi blo mnde pa tud za tist grd auspuh zamenat O:-)), na vrh rid Irencko na tulifonu......drugih pa nism identificirala.

Si šla pa tolk počas mem rid da bi lohka še torto umes spekla :P hec .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdel ja, da boš tam kampiral, k je Simon reku, da gresta prot morju :whistle:.......sm nis dost mahal, da bi iz tiste gruče ful štrlel, tko d nism ekstra pozdravljala......drgač pa tud če bi šla za nama, bi se dns kulturno vozila sm se mogla lepo obnašat, k sm bla z možem (nčod"dinamične"vožnjepress) :whistle:

Sva šla potem na Grobnik pogledat, če so že dal nov asfalt( blah!!!). No, ko sem vaju zagledal, sta bila že vštric naju, mahanje tko ne bi bilo ravno efektivno.

Nč dinamične vožnje pravš, pa berem gor da te je stari znanec iz zaklučne taljanske 09 @kala neki preganju, a si se zadržala hehe?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj v Mengšu, prvi bil na rdeči fazerki s fluorescenčnim odsevnikom in mislim da dekle s hudičevimi rožički na čeladi in ostali ... kdo od tle?

Če rabite še koga kdaj za družbo delat na furi, se javim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

ninjaraider s prikolico mal minutk čez osem na parkirišču na ridah, Cartman in brubi46 pa doma na balkonu :naughty: hvala za bezgovec, je bil prima!!

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si bil za mano, pa nč ne poznaš c, c, c :nono:, ja možu sm mogla povedat kam nj pele a ne, ne more kr tko neki po svoje, al nismo v Afganistanu :evilgrin:

Poznam poznam sam če bi tam nenadoma zavil za tabo bi naredil tako štalo da bi bilo gorje drugič bom bol počasi da bom imel časa za reagirat sem pa se ustavu na bencinski z desna proti Portorožu in upal da se boš ustavila ali pa dala pit svojemu žrebcu :)pa nič od tega :(

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si bil vrjetno tisti z plavo k4 original avspuhom ki fulll tuli in z crno sipco spredaj :D sm te vidu...jst sm na vrhu moledoval :D haha...pol sm vas vidu spodi v ovinku :D

Ja, ta ta z original rorom :evilgrin:

Naslednjič se pa kar dol pri uni klopci k si nas vidu ustav, pa kakšno rečemo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na vrh rid Irencko na tulifonu......drugih pa nism identificirala.

uuu pa še res je, ni miru s telefonam še k j človk na dopustu lol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od Rid pa do IOC LOgatec sem vozil za eno bejbo na svetlo modri Hondi. Fajn tempo čez polje. A si bila to ti, Irencko mogoče?

bo držalu, ma siva honda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam iz logatca proti vrhniki sm jst prehitel to bejbo...dobr je peljala....sam ni bla zihr v ovinkih....:D je mela pa hudo postavico kar oddtehta hehe :D ce se mi nebi mudilo bi bil za njo do vrhnike....hehe

to pa nism bla jst :P hehe, sm počivala u zapolju na pjački :) pol pa mahlna nazaj prot idriji :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva šla potem na Grobnik pogledat, če so že dal nov asfalt( blah!!!). No, ko sem vaju zagledal, sta bila že vštric naju, mahanje tko ne bi bilo ravno efektivno.

Nč dinamične vožnje pravš, pa berem gor da te je stari znanec iz zaklučne taljanske 09 @kala neki preganju, a si se zadržala hehe?

Miha, zihr si me slišu prej (vsaj, če si toh ostrih ušes kt polcaji :whistle:), tko d bi se komot prpravu ma tud s transparenti, da me pozdravš .)......kale pa sploh nism opazla, vem, da je bil en za mano na krožnem, sm sm bla preveč zaposlena s čvekanjem....babe pa tu B).....drgač sva mela pa včer familytimefuro :lol1: (se prav, d lepo vozm zadi in se delam, da me zapestje ne srbi, k kaka potencialna vaba pride bliz ......it's so f*** hard, ampk that's :wub:)

Poznam poznam sam če bi tam nenadoma zavil za tabo bi naredil tako štalo da bi bilo gorje drugič bom bol počasi da bom imel časa za reagirat sem pa se ustavu na bencinski z desna proti Portorožu in upal da se boš ustavila ali pa dala pit svojemu žrebcu :)pa nič od tega :(

Sj bo spet kmal intercom laufu, d naum tok nevarna na krožnih .)......ma buh ne dj, d bi mogla tm spet tankat, je dobu že na Kozini :alko:

Aja mislm, kok morm kj tazga pozabt ddddddd ......včer s Planine en žlahtnk od mojga Groma (črn, navadn), pol mem britofa na ravnini spičil naprej, sm štima je bla pa dobra (me je tok mel, d bi se tud jz s ketne strgala aaaaaa).....pa na Vrhnki, en z rdečo tastaro tuno za mano do odcepa za AC....anyone?

Popravljeno . Popravil SharpNinja
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........, pol na Kozini na pumpi ena lepota od bele RSV4 (sm če je bloo za motor dost, bi blo mnde pa tud za tist grd auspuh zamenat O:-)),

tegale sem poslusal od ----kaj pa vem---- col?, tam nekje, do parkirisca na ridah. cuden zvok.

pa pelje se tudi cudno. isces zalet?

....na vrh rid Irencko na tulifonu......

sem nekaj podobnega videl; samo ne vem kdo je bila. najbrz/mogoce omenjena decva.

na ridah sem zaradi prenatrpanosti parkirisca raje odpeketal dalje.

polcije pa kot da so imeli "auslauf" v nedeljo. je bil praznik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tegale sem poslusal od ----kaj pa vem---- col?, tam nekje, do parkirisca na ridah. cuden zvok.

pa pelje se tudi cudno. isces zalet?

sem nekaj podobnega videl; samo ne vem kdo je bila. najbrz/mogoce omenjena decva.

na ridah sem zaradi prenatrpanosti parkirisca raje odpeketal dalje.

polcije pa kot da so imeli "auslauf" v nedeljo. je bil praznik?

Tut jst sm ga že parkrat vidu se neki čudn pele... usi pa pravjo da se u "uber" , men ne zgleda no :whistle:

Problem je ker bo sledečo nedeljo res :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 22h na Zaloški v LJ, bordo rdeča R1 04-06 letnik. Prehitel si me pri železniškem prehodu v smeri center.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet viden "lepi" na Z1000 brez čelade. Si me nasmeju dons ej. V črnučah pred ležečim gas nabiješ pa zabremzaš, čez 5m spet gas pa bremza, in to si trikrat ponovu :wallbash:. Maju si se pa k ena lutka, drugič se zavež da te taki pospeški na vržejo z motorja :lol1: Ti se kr igrej na tisti drsalnici. Zgleda da te to prvlač. Že takrat si neki v btcju eksperimentiru na krožnem da si skor fuknu. :P

P.S.:

Pegasus ti veš o katerem govorim.:naughty:

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okol 17.00 videna rdeča r6 03-04 (CE) in erf 6n ( LJ) moder na Golici v počasnem delu....kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet viden "lepi" na Z1000 brez čelade. Si me nasmeju dons ej. V črnučah pred ležečim gas nabiješ pa zabremzaš, čez 5m spet gas pa bremza, in to si trikrat ponovu :wallbash:. Maju si se pa k ena lutka, drugič se zavež da te taki pospeški na vržejo z motorja :lol1: Ti se kr igrej na tisti drsalnici. Zgleda da te to prvlač. Že takrat si neki v btcju eksperimentiru na krožnem da si skor fuknu. :P

P.S.:

Pegasus ti veš o katerem govorim.:naughty:

Ja ene 3 dni nazaj sm ga vidu v centru se je po starem trgu peljal z eno bejbo in seveda z čelado v roki oz. na komolcu :wallbash::headbang:

mora pokazat kolk je lep, ko se bo zalimu nekam ne bo več lep....zdej pa naj se malo zamisli ;)

danes s kolesom čakal na zeleno luč pri zmajskem mostu na (trgubarjevi ulici) in prvo slišal lep zvok Honde CBR 1000 rr (k5-6-7, rdeče bela) s sopotnico in za njem ga je 20-25 letni mulc v BMW M3 provociral s tem da je dodajal gas da se je mašina slišala na polno in zabremzal in spet po gasu. kakšen butl :headbang: :headbang:

Kdo od tle bil ta hondaš ki je ohranil mirno kri in se ni pustil provocirat ;)

respect :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jst sm ga že parkrat vidu se neki čudn pele... usi pa pravjo da se u "uber" , men ne zgleda no :whistle:

jah no, saj tistih pet ovinkov (ali koliko jih ze je) cez ride ima nastudirane........ (se se kdo vidi v tej izjavi? :devil: )

Problem je ker bo sledečo nedeljo res :surrender:

aja? ..................eh, pa res. tukaj tudi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns okol poldne viden "cestar" Snoopy :whistle:, na uni sesuti ozki cestici od Unca proti križišču za Planino, pa mislm da v ženski dvojni družbi (če sm prov vidla), tko d nism nč obračala pa ustavlala :grrr......pa slabo urco prej en triumph na Dvor Kočevje, drgač pa ni blo kake hude gužve ....aja pa na pumpi v Ivančni mal čez osmo en ducati parknen, pa še neki na dveh kolesih, voznikov pa ni blo vidt :unsure:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!