Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

@Burnout...

Sm tvoj profil pogledu, tko da ni pomote .) ....

Sam čupe pa ni več :?  :P  :D ...

Ja žal čupe ni več, je blo treba ostričt, ker so bli čist gotovi. Sej bo čupa spet enkrat, čez en cajt ... :yes:

Ups to je pa že mal :topic: Ne bom več smetil tle.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto okoli 16.30 sem se odpeljal z avtom iz Vranskega proti Žalcu, pa pripiči nasproti en tip na Hyosungu črne barve. Mene je v avtu zebl.... :huh:

A si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa še tale...

Včeraj okoli 13.30 na relaciji Štore - Šentjur en tip na potovalnem motorju (mogoče Goldwing - nisem točno videl ...).

Jst bi tudi....

Se kdo prepozna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto okoli 16.30 sem se odpeljal z avtom iz Vranskega proti Žalcu, pa pripiči nasproti en tip na Hyosungu črne barve. Mene je v avtu zebl.... :huh:

A si bil ti?

Bil, bil.

Takrat enkrat je tudi mene začel hladit, zato sem se peljal proti domu. Sicer bi še raziskoval Savinjsko dolino :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes z avtom na rakitno...srečal motorista na modri Gold Wing v Notranjih Goricah...a si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

pesjan klimbra prišel provocirat pred bajto :angry2: ...da se mi to ne ponovi več :angry2:

počaki da vsaj acu v red spravim :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrog polnoči videl v Koloseju nekoga podobnega Klimbri v družbi vroče, seksi blondinke in še nekega mišičnjaškega jebatorja.

A si bil ti? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na otvoritvi Ducati salona ob Panonniaringu ste bili trije navdušenci.... :o :o :o eden je silovito tudi bliskal in zelo očitno ste bili navdušeni nad linijami hostes.... :eek: :eek: :eek:

S Štajerske, Maribora, Celja? :lol1: Zagotovo z Motomarsa.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Dave, a si se ti danes peljal čez Lj-Vevče? Mislim, da sem videl rumenega triumpha. sva se pozdravla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno da je bil dave... jest sem peljal od logatca prot LJ za enim naslikcimotorjevforumaševpodobnim. V soboto se mi zdi. Al pa nedeljo. Podabu...

Sicer pa danes jih par srečal po mestu... in okolici. En tavelk GS na celovški z velikim polnim energije modelom gor... pa ena 125 zadeva v centru, mogoče TW, pa še eden prot vrhniki. Od 18h do 18.40.

LP

Popravljeno . Popravil strom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dave, a si se ti danes peljal čez Lj-Vevče? Mislim, da sem videl rumenega triumpha. sva se pozdravla.

Ja. Se 80 km, pa bo druga pesem...

@strom: v nedeljo ja, sem te videl, sem mislil da se bos ustavil na Brezovici...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@strom: v nedeljo ja, sem te videl, sem mislil da se bos ustavil na Brezovici...

Bi se čist z veselom na kšnem pivu, sam mi nisi dal kej dost placa za not se zrint k si prehtevu, pa sem mogu še dva avta.... pol sem šu pa mal mim rotarja pogledat pa tromostovja... nikjer nobenga... pol pa sem naredu še par ovinkcov do zaklanca pa nazaj. No ja, pa drugič. Sej te niti nebi porajtu če nebi gledal fotke mopedov forumašev hehe :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi se čist z veselom na kšnem pivu, sam mi nisi dal kej dost placa za not se zrint k si prehtevu, pa sem mogu še dva avta.......

To ne bi smel kak velik problem zate - nisem sel nikol cez sto (ne smem, ulaufavam masino). No sej, pa drugic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kera dva sta se dons mim moje hiše pelala :hmm: , k da jih je kdo naroču, jest mel motor odzun se sonču ko martinček, una dva pa mene rajcata,

dobr, dobr,......ampkak vsen se lahko drugič ustavta...... :OK:

aja ,....kje blo to....naselje Gorenje pri kočevju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ne bi smel kak velik problem zate - nisem sel nikol cez sto (ne smem, ulaufavam masino). No sej, pa drugic.

Dave, ne se sramovat, če ne greš čez 100 :grim Jaz te razumem... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil včeri na bledu in sm sreču nekega majstra na črnem nakedu nism meu cajta vidt katerga ker sm balansiru v koloni in enga modela na sportaku mal starejše izdelave z akrapovičem oba sm pozdravu in oba sta odzdravla... kdo je kdo? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šentjur pri Celju ob ene 14:03

Črna Honda CBF

anybody ???

in ti prideš v naše kraje in me ne pokličeš, da bi šla na kavo?!

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katera budala se vozi po ljubljani, v centru z modro R6... brez registracije.... včeraj brez čelade :BUA:

jaz...

a si želiš it en giro?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!