Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Jaz sem v Črni gori pred dvema ali tremi dnevi, natačneje v Kotorju videl enih par slovenskih motoristov. Vsi so imeli LJ tablice, bil je eden X9, dva ali trije BMW-ji in še dva motorja se mi zdi. Lastniki so pa bili na pijači. Nisem pa videl motosvet nalepke, ker drugače bi zagotovo pristopil, vendar mogoče pa je le bil kdo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Avatar: Si imel ti parkiran motor danes pred Volta Cafe? Okrog 14:20

@BC: Si se ti kje vozil okoli FRI faxa okrog 8:35

Drugače sem bil z avtom, tako da me niste mogli videt :ph34r:

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs danes sem te videl na mejnem prehodu Babno Polje (gledal iz sobe) ob 16:30, saj si bil ti ane?

Nekam dolgo si se zadržal na hrvaškem prehodu :hmm: Kaj so te tko pregledali al si se malo odpočil za prehodom?

LP Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 15.50 2 motorista na neznanih motorjih(prehitro sta šla mimo) v smeri mb-šentilj po stari cesti, jaz sem šel proti mb. zanima me ča sta priletela na radar oz. tisto kaj je pač izvajal tisti polisict na motorju 4 ovinke naprej v smeri šentilj. sem mahal ko zmešal da bi šla bolj počasi, me zanima če sta videla :hmm:

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs danes sem te videl na mejnem prehodu Babno Polje (gledal iz sobe) ob 16:30, saj si bil ti ane?

Nekam dolgo si se zadržal na hrvaškem prehodu :hmm:  Kaj so te tko pregledali al si se malo odpočil za prehodom?

LP Burnout

Kako pa veš, da sem bil jaz?! ;) :P

Ja, ja, saj sem bil... :D

Policija je malo preverjala, smo se malo pogovarjali, pa se počitek je prav prišel... :P (poglej pod Vtisi z dnevnih voženj).

Sem šel preverit tiste ovinke, ki si jih reklamiral... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa veš, da sem bil jaz?! ;) :P

Ja, ja, saj sem bil... :D

Kako pa nebi vedel :D Tvojga zmaja se ne da spregledat :OK: :yea2:

Drugič se vstavi pr uni velki lepi bajti pred Hrvaškim mejnim prehodom na kavi! :)

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa nebi vedel  Tvojga zmaja se ne da spregledat

Drugič se vstavi pr uni velki lepi bajti pred Hrvaškim mejnim prehodom na kavi!

Hehehe... bo treba izdajalskega zmaja dol dat... ;)

Aha, a ti si med prehodoma?! Šment, ni ti prijetno...:D

Mogoče pa se kdaj, čeprav bi se raje prej najavil... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru in smc? v FE/FRI?

Da. Tudi za SMC lahko potrdim. Kje si bil pa ti? :)

Aja, jaz sem potem odkorakal v DIPLOMSKO SOBO. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym....a si bil ti u nedelo v paviljonu.....pa eno fuul lušno bejbo meu udzad??????

Drugič se PRKLOP!!!!!! :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a, to pa je biu en drug zgleda ;)

Ja sej se je men tut zdel.....sam nekak mi je bil stas in glas podoben......jebaaaaaa

Pa drugič več sreče..........tastar!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm bla. :wacko:

Ne pa nis bla, tolk da veš! :P :P

Ker mi pa vemo, da si ti imela:

Pranje, kuhanje, pospravljanje, menjava posteljnine, službene obveznosti in vse ostalo po spisku na ZAFUKAN NEDELJSKI DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da. Tudi za SMC lahko potrdim. Kje si bil pa ti? :)

Aja, jaz sem potem odkorakal v DIPLOMSKO SOBO. ;)

jaz sem sedel v avli. za tebe sem bil kar siguren, SMC se mi je pa zdela malo drugačna kot na sliki v profilu :wub: (no, saj sta šla prehitro mimo, da bi sploh dobro videl)...

;)

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo nekaj pred dvanajsto uro opoldne na cesti Ljubljana - Vrhnika ... ena črna Kawa ali nekaj drugega z dvema rorjema, Kranjska registrska pa na kufru nalepka Motosvet ... kdo je bil ??? ... morm pohvalit lepo vožnjo ... :D ... če se me spomni -- sem bla z avtom (lih sem šla po motor ... :rolleyes: ) in se mu lepo umaknila ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo nekaj pred dvanajsto uro opoldne na cesti Ljubljana - Vrhnika ...

Nata ..ja sj ... mene si pa komi vidla ... sem te morau skor podret da si me opazla :cry:

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah tebe sem pa po kombinezonu prepoznala ... :D ... pa hvala, da si me peljal pol tja kjer sva spila dober kofe in mal poklepetala ... pa še prav si imel ... ko sem "letela" domov je sonce tko pikalo not v čelado in očke, da sem komaj vidla ... :ph34r:

ah ja ... pa še enga sem srečala na semaforju, ki se je postavil poleg mene .... Yamaha ... črna ... modra čelada ... pa je reku da je na motosvetu - sam sem pozabla kdo je reku, da je ... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 19.50 na križišču nad obvoznico med fužinami in lj-polje en rider na črni endurci ob spremstvu bele spedenane opel astre z modrimi diodami... čez semafor čez rdečo luč z "rahlo zmanjšano hitrostjo"... :? :hmm: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... en rider na črni endurci ob spremstvu bele spedenane opel astre z modrimi diodami...

Si mogoče mislil namesto spedenane - plastificirane?

sam moje mnenje sicer ampak zame je spedenan avto tak, ki je tehnično brezhiben in lep z minimalnimi okraski. ob pogledu na potujočo fabrko plastike mi gre vsakič na smeh.

sori, :topic: grem raje v Nasmeh forum :D

no, da ne bo čist :topic: : že parkrat sem na območju LJ-Rudnik-škofljica sreču enega motorista in me vsakič z nogo pozdravi :blink: Hu Izit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!