Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Danes ko sva se vračala z morja sva pred Kozino pripeljala za dvema motoristoma,za katera upravičeno sklepam da sta "naša".....torej pred kozino okrog 10 ure zjutraj z rdečim kliotam Lj - cerkniške oznake sva zapeljala za dva motorista...prvi je vozil Diverzna drugi pa Tdm 900...oba sta imela Schubert čelade(če se ne motim) po tri kovčke(oz dve stranski pleteni), Lj registracijo (zadnji reg. številko R6-**) zadnji je vozil brez rokavic in oba sta imela IXS opremo temne barve....na kovčku je bila nalepka Motosvet......

peljali smo se skupaj do postojne, kjer sta zapeljala na črpalko......

vozila sta :notworthy:

kdo je bil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerej vidu u Gorici yamaho R1 čisto nova, pobarvana isto kukr od rossija M1 :blink: :OK: :OK: tip je mel tudi podoben kombinezon al sam bundo :hmm: (plav in bel)) registrske pa žal nisem vidu ( GO, LJ, CE???), vem samo d je bil iz SLO in ne IT, kar je kar precej pogosto na našem koncu... ga kdo pozna oz je kdo s tle? Ma je res lep tisti moped :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sta okol 20te ure prpelala dva motorista CE registracije na bencisko črpalko mol v litiji. Eden verjetn ni vedu da je tm full gladek asvalt in se je padu :( Zanima me če je bil slučajno kdo iz kle? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ko sva se vračala z morja sva pred Kozino pripeljala za dvema motoristoma,za katera upravičeno sklepam da sta "naša".....torej pred kozino okrog 10 ure zjutraj z rdečim kliotam Lj - cerkniške oznake sva zapeljala za dva motorista...prvi je vozil Diverzna drugi pa Tdm 900...oba sta imela Schubert čelade(če se ne motim) po tri kovčke(oz dve stranski pleteni), Lj registracijo (zadnji reg. številko R6-**) zadnji je vozil brez rokavic in oba sta imela IXS opremo temne barve....na kovčku je bila nalepka Motosvet......

peljali smo se skupaj do postojne, kjer sta zapeljala na črpalko......

vozila sta :notworthy:

kdo je bil?

Klimbra in Lidija na poti iz Ankarana. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ko sva se vračala z morja sva pred Kozino pripeljala za dvema motoristoma,za katera upravičeno sklepam da sta "naša".....torej pred kozino okrog 10 ure zjutraj z rdečim kliotam Lj - cerkniške oznake sva zapeljala za dva motorista...prvi je vozil Diverzna drugi pa Tdm 900...oba sta imela Schubert čelade(če se ne motim) po tri kovčke(oz dve stranski pleteni), Lj registracijo (zadnji reg. številko  R6-**) zadnji je vozil brez rokavic in oba sta imela IXS opremo temne barve....na kovčku je bila nalepka Motosvet......

peljali smo se skupaj do postojne, kjer sta zapeljala na črpalko......

vozila sta :notworthy:

kdo je bil?

Res je TC........

Ma sem meu skoz en občutek,da se uduzad pele en k uživa v motorizmu.......no nisva glih tišača,pa polagača( :hmm: to sva....k sva kje drge :kva2: ).....pač uživava v dvoje in lepo na izzzzzyyyyyyyyyyyy.

BTW....drugič,k vidš,da se zapele na črpalko v Postojni.....pr nama 100000% pomeni,da bova tut kak pirček popila.....tko,da bi bilo lepo,če se pridružiš.

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 20 min do 7 zvečer na povratku iz Ankarana tik pred rondojem z Lady srečava eno črno dvokolesno zver. Voznik športno nagnjen nad balanco in s hudo resnim, če ne celo nevarnim pogledom je prevažal na zadnjem sedežu osebo, kateri je izpot čelade žarel nasmeh. Za njima je malo manj kot po zadnjem kolesu neki frajer pritišal temno TDM900. Za njima pa na Diveržni deklica, ki je mahala z rokami kot utrgan mlin na veter. Ker sem že prej sumil, da so to izgubljeni in celi dan pogrešani obiskovalci morske obale, Fyftex, Manu, Klimbroid in Naša Lidija sem jim seveda pomahal.

Saj ste bili to vi, kajnede? (ta stavek je potreben, da ne bo :topic: )

PORKAFLEK, MADONA, DUŠ LAVDAN NAGAMOL, KJE STE SE CEL DAN POTEPAL??

Midva z Lady sva mogla pod mus domov :cry: . So otroc dal tako komando. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PORKAFLEK, MADONA, DUŠ LAVDAN NAGAMOL, KJE STE SE CEL DAN POTEPAL??

Midva z Lady sva mogla pod mus domov :cry: . So otroc dal tako komando. :wacko:

Sexsallllllllllllllllllllllllll :yea2:

Sem opazil......sam še zdej ne verjamem,d sta bla vidva(to glih tok,d ni :topic: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 16 sta se k zbiljskem jezeru pripeljala CBR600RR & Z750 ..amm ..obadva crne barve.. Z750 je imel LJ tablico CBRa bla pa brez tablice ...kaksen nas mogoce ? <_< :unsure:

Popravljeno . Popravil Miller
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Četrtek popoldne, na route 69, v Ehrenhausnu, ko smo se še odločali, kam bi zavili, nam je za rito pripeljal zelooooooo prijazen motorist- registrska SG, motorja pa sploh nisem uhitela videt( :blink: ), ker je bil od sredine glave navzdol (učk zarad čelade nisem vidla :unsure: ) tok kjutkan ( bi reku Zok)... "Če greste proti Radgoni, kar desno, se je nasmejal in odbrzel".... :rolleyes: :)

ŠIFRA : A se te da tut brez čelade kdaj videt? :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Destinacija KOLPA je uspela...Vmes srečal kar nekaj bikerjov....Pozdravli vsi...Nekdo me je celo prehitel modra R1 tablica lj pa sm se pol zdravn njega ustavu ko sm misliu da je kaj narobe pa je sam enga še čakal;) Tak da če je bil kak motosvetljan B) let me know

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Destinacija KOLPA je uspela...Vmes srečal kar nekaj bikerjov....Pozdravli vsi...Nekdo me je celo prehitel modra R1 tablica lj pa sm se pol zdravn njega ustavu ko sm misliu da je kaj narobe pa je sam enga še čakal;) Tak da če je bil kak motosvetljan B)  let me know

in kje na Kolpi si kampiral? Če ni skrivnost sevede ;)

Z Letečim sva bla v Vinici (v soboto se je pridružil tudi soddplah), pa en skuterist je bil tud tam...

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo z Motosveta ki se z zeleno Ninjo vozo okol 15-15:30 skozi Brezje?

slučajno zeleno-belo ninjo 9 ? jaz sem danes videl enga na taki ninji ko je pri trgovski na mladinski ulici v MB na zadnjo zdigno, pa po celi ulici po zadnji koli nažgal.... <_<

kdo od tukaj?a ja, ura pa je bila okoli pol dvanajstih...

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobec' date='10 Aug 2004 @ 15:39'] slučajno zeleno-belo ninjo 9 ? jaz sem danes videl enga na taki ninji ko je pri trgovski na mladinski ulici v MB na zadnjo zdigno, pa po celi ulici po zadnji koli nažgal.... <_<

kdo od tukaj?a ja, ura pa je bila okoli pol dvanajstih...

LP :yea1:

Tisto si ti videl Vojkota .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj iz šihta grede videl debilkota, ki je od delavskega doma kleče na sedežu po zadnjem proti šiški žgal. Očitno je panično iskal svoj izgubljeni cirkus :?

Saj ni bil nihče od tu, kajne da ne. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

A UDBA še diha !!!!????? :angry:

Manu & Fity

A smo se mi kaj zmenili, da se slučajno letos ne srečamo ?

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A UDBA še diha !!!!????? :angry:

Manu & Fity

A smo se mi kaj zmenili, da se slučajno letos ne srečamo ?

:unsure:

Dragi volk,

če me moj stari in betežni spomin ne vara, sem ti v Žireh sedela skoraj v naročju :P In to letos. Pa še na kosilu sva bla skupaj. Pa še pred ( :kva2: ) tvojim šotorom.

Je pa res, da bom močno delala na tem, da te ta konec tedna v Brežicah uzrejo moje stare utrujene oči in se pomiri moje nemirno srce :)

In potem bom v ponedeljek tukaj, na tem mestu rekla ( da ne bom zdaj ravno :topic: ) :

" A si bil ti?"

:) :D :004

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj v MB videl lušnega dekliča na novi (2003-2004) zeleni ninji 6, lušnega blontnega dekliča na aprili RS 250 in butla na stari belo-zeleni ninji, ki je z sopotnikom (ki je imel kratke hlače in majco pa brez čelade) nažigal čez rdečo pri večeru in se komaj ustavil na naslednjem semaforju.

prvi dve prosim, da se javita na PM :devil: , tretji naj javi ko bo pogreb, da se bom počutil bolj varnega na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi dve prosim, da se javita na PM :devil: , tretji naj javi ko bo pogreb, da se bom počutil bolj varnega na cesti.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi dve prosim, da se javita na PM :devil: , tretji naj javi ko bo pogreb, da se bom počutil bolj varnega na cesti.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

BTW....pa ne kar dve....dej še za koga druzga kej pust.

Modr zr7n.....kočevska reka včeraj popoldne..........

Kok dobr mu poje rorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi dve prosim, da se javita na PM :devil: , tretji naj javi ko bo pogreb, da se bom počutil bolj varnega na cesti.

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se vozil malo po Celju in videl nenavadno veliko motoristov. No, bil sem v kratkih hlačah in rokavih(kar ni hvale vredno, toda bilo je vroče). In se nekaj časa peljem za nekom na KLEju, čeravno je imel zadaj dva avspuha(neka predelava očitno). Mislim, da je gor sedela ženska, ali pa droben fantič. Se peljem za njo, nekam proti Šmartnem v rožni dolini. Okej, deklica vozi zelo počasi, nenavadno počasi. Jaz pa za njo, kilometer za kilometrom. Odločil sem se, da jo prehitim, ker sem potem mislil nekam zaviti, pa še upal sem, da bo videla mojo registrsko in me bo pocukala "za rokav" :grim , ko (če) se naslednjič srečava. Jo prehitim, pomaham, nakar dekle potegne kot noro. Zdi se mi, da je samo čakala, kdaj jo bom prehitel, da potem pokaže svoje čare. Če je bila katera z motosveta, naj mi to sporoči(na pm najbolje). Če je bil to tip, potem pa naj samo pove, okej, js sm bil in asta la vista :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!