Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

drgač pa sm danes vidu okul 9.30 u NG enga suzuki VN800 zadej pa fazer rdeč oba KR registrska. Keri od naših?

RAvnokar se pogovarjam sam s sabo in ugotavljam,d a sem bil ravno v tistem času kvalitetno odsoten. Je možno, da sem se takrat tam vozil? z obema? Samo upam, da ga ni ego kaj preveč krivil z VNjem, ker bom čist popizdil. Fazer mi ne leti ravno kaj dost več kot 260... Vn je pa skira, to je pa znano...

Skratka, če sem bil, bi se prosil, da mi ne uhajam več, kajti to postaja malce moteče. Kaj če bi me kdo iskal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tut mene noben nikol ne vidi....verjetno smo (mi neopaženi) prehitri. :D

ne jest sm najbrš prepočasn in za to ne zanimiv :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem v MB videl gručo cca. 20 motiristov, dobro naloženih s prtljago, verjetno namenjenih na obalo. Samo verjetno so bli kakšni tujci (nisem jih videl od zadaj) .... v glavnem ... najraje bi šal v tistem trenutku tistih par sto jurjov kolk še do motorja manka od nekod potegnil, pa se s njimi peljal :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeri (čet) sta me na cesti Kočevje-Dvor prehitela gsxr-1000 pa cbr 1000, kot da sm stau(120)...kok je blo lepo vidt "ravnino" založeno do konca :notworthy:

Pa Fz6 na isti cesti, že dva dni zaporedoma :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAvnokar se pogovarjam sam s sabo in ugotavljam,d a sem bil ravno v tistem času kvalitetno odsoten. Je možno, da sem se takrat tam vozil? z obema? Samo upam, da ga ni ego kaj preveč krivil z VNjem, ker bom čist popizdil. Fazer mi ne leti ravno kaj dost več kot 260... Vn je pa skira, to je pa znano...

Skratka, če sem bil, bi se prosil, da mi ne uhajam več, kajti to postaja malce moteče. Kaj če bi me kdo iskal?

:? kaj si hotu s tem povedat? Sej lahko rečeš na enostaven način: Js, nism bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne šel cez Kalce skozi Idrijo in naprej. Je bil kakšen od naših na tisti cesti? Okrog treh popoldne.

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj (16.8.) sem se proti večeru peljal na Ljubelj. Pri taborišču je bila neka skupina z eno sneto sekiro. Je bil kdo od tukaj?

Očitno sem bil preglasen na vrhu, ker so mi nazaj proti Tržiču smrkci postavili zasedo, na srečo blendanje z lučmi rešuje denarnico - ali pa lovlenje mačke z mišjo. Upam, da nisi potem ti za mano padel vanjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bojč, si bil ti u NG na semaforju :rolleyes: točno 15 do 15h- torej 14:45? Sm mahu u kombitu ku matast, pa si se samo dalje pelu. No sej mogoče d tudi nis bil ti :P sam kombinezon pa čelada in seveda moped popolnoma enako tvoji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeri (čet) sta me na cesti Kočevje-Dvor prehitela gsxr-1000 pa cbr 1000, kot da sm stau(120)...kok je blo lepo vidt "ravnino" založeno do konca :notworthy:

Pa Fz6 na isti cesti, že dva dni zaporedoma :yea2:

Yo, Frankie, zdaj ko sem si ogledal tvoj motor v galeriji motosvetovcev, pa vem koga večkrat srečam na supermotorinu na cesti Dvor - Kočevje. :OK:

Jaz sem na FZ6, mogoče si mene videl.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na Ridah nad planino videl rumenega BMW (ne vem točno kateri model).

Ma podoben je kot motor od -IBA- mogoče sem vidu njo/njega??

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj popoldne cesta Velenje-Arja vas-Sempeter, srecal oz. prehitel zeleno Kawo in Tdm-ko ter Fazerja, potem pa sva se s slednjim peljala skupaj do Sempetra, slucajn kdo poznan???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?

Včeraj (jaz sem bil na štirih kolesih) srečal enga črnega HUSOTA z mal drugačnim zvokom. Aja; okrog 17. oo med Bovcem in Kobaridom. Proti Kobaridu je šel, ravno pri semaforju, kjer odstranjujejo plaz na cestišču.

No, kdo od motosvetovcev???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes srečal mali milijon motoristov na relaciji mb-celje-mb po stari cesti. očitno je lepo vreme priklicalo na plano zelo veliko število motoristov, in zaradi tega si tudi nisem mogel posebej koga zapomniti, saj nas je bilo "preveč" na cestah :D

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je dons strašil v begunjah z novo xt mit zwei akrapovich auspuff ror? :D prov fajn sva se zakadila proti lescam :OK:

pa hvala vozniku cbr 900,letnik verjetno '03 ki me je v kamni gorici opozoril na policaje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se je gdo danes žgal po dravskem mosti na ptuju al pa bil na avto show-i na ptuji?

Verjetno sem to bil celo jaz! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobec' date='29 Aug 2004 @ 19:14'] danes srečal mali milijon motoristov na relaciji mb-celje-mb po stari cesti. očitno je lepo vreme priklicalo na plano zelo veliko število motoristov, in zaradi tega si tudi nisem mogel posebej koga zapomniti, saj nas je bilo "preveč" na cestah :D

LP :yea1:

jaz.. med drugimi :yea2:

p.s. Noise data, sem te mogoče v petek ob kakšnih 16:30 videl na relaciji Sl. Konjice - Sl. Bistrica :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. Noise data, sem te mogoče v petek ob kakšnih 16:30 videl na relaciji Sl. Konjice - Sl. Bistrica :?

Jup... se mi je kar zdelo, da si bil ti na tistem R-u... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) Aj nju it! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!