Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

dne 28.8. ob približno 11 uri me je dohitel na cesti Šempeter-Vransko en na starem BMW-ju bokser s polnim oklepom. Skupaj sva se peljala skozi Tuhinjsko dolino do Kamnika, kjer sem jaz zavil desno proti Brniku.

Če si na forumu, te lepo pozdravljam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peesda, poznava se 6 minut, pa že zajebavaš :?

bil, bil O:-) :lol: :D :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes med 13 in 14 uro je prišel v gostišče xy (da ne bo kdo reko da reklamo delam) na pohorju in naročil kokakolo v flaški in veliko laško pivo motorist. sem bil v full vlki gužvi pa ga nisem mogo vprašat če je kaj na motosvetu oz. če je član le tega. je bil kdo izmed vas?

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Poreču je bil pred hotelom Delfin 'skoraj' ves čas vikenda parkiran Virago s KP registracijo! A je bil kdo z motosveta?

Popravljeno . Popravil gic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem se vozil (službeno - z avtom 2x :angry: ) na relaciji štajerska - bled. srečal tono motoristov, me sploh ne zanima kdo je bil, samo sporočam, da sem vam od faušije je*** cele familije po spisku :angry: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj zvecer okrog osme ure v Celju sem okrog kepe mahnu enega skuterasa na rdecem speedfightu II - je bil kak motosvetovc?? :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Močno upam, da ni bil Motosvetovec:

ponedeljek, 06.09.2004:

Črnuče - Trzin, ura: 15.20, relativno gost promet od OIC Trzin proti Domžalam, v ogledalu opazim šviga-švaga, levo-desno med avtomobili Hondo CBR 900 (temnejših barv), "motorist" v opremi: kratke hlače, bela majica in natikači; pred rdečo lučjo na semaforju (križišče za Mengeš) vsem prisotnim pokaže, kako obvlada zaviranje s tem, da se postavi na prvo kolo, ob zeleni luči pa ne spelje, ker ima mnogo dela z občudovanjem agregata na svoji mrcini in ko po hupanju avtomobilov le spelje, to seveda naredi v svojem slogu: po zadnjem kolesu do zožitve ceste v en vozni pas. Potem pa je predstave konec in se lepo umirjeno odpelje do moto servisa "E***a".

... in potem se motoristi čudimo za renome, kakršnega nam pripisujejo ...

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Močno upam, da ni bil Motosvetovec:

A so motosvetovci kaj posebnega :hmm:

Mislim pa, da vem kdo je bil, samo, naj se sam javi, da ga ne izdam! B)

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yes... to sem bil jaz :):) Pa me je en končno opazu :D :D . Danes pa ponovno pridem pred 3M tako, da se prvič pridružim vam, starim mačkom na motorjih :).

Mejte se,

Lord

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugič daj vsaj do konca!

Smo morali popravljati za tabo. :lol1:

a ti sploh veš koliko je blo jih treba, sem kar selekcijo delal :devil:

PS: od ponedeljka do danes ista zgodba, ma....grem drugam :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na cesti Logatec-Laze-Rakek okol 15:30 srečal čoperista. če si MrSovc-hoj še enkrat. Upam, da si užival čez tistih 7 ovinkov, kjer sva se srečala. mene je tist Berlingo zajebu, k sem ga glih pred tanajboljših 7 ujel :angry: in se pol cijazil za njim do prve ravnince. ampak sm zdele nazajgrede not prnesu (sicer nočna, pa vseeno super) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sel z avtom v avstrijo. Banda motoristična mi je že zjutraj začela delat lušte ko sem videl da je pred nami tako lep dan. Ko sem se vračal iz Gradca (po magistralki proti Radljam ob Dravi) me je prehitel voznik srebrno rdeče hodne (sportak) z sopotnico in nadaljeval v zelo umirjenem stilu proti meji. Bil kdo iz motosveta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes blo kar prometno čez mejni prehod Babno Polje(SLO)-Prezid(HR), motorje mislim seveda :yea2: !

Je bil kdo iz Motosveta?

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na Mariji Reki na tistih lepih ovinkih srečala dva motorista, ki sta jo mahala nazaj dol.... mogoče kdo iz motosveta? Ura: cca 15:30 .

In pa, tudi danes.... nekje med Trbovljam in Litijo, nekdo s skuterjem in motosvetovo majčko.. A je bil kdo od motosveta :D ?

pozdravček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto,11.9., na višnjegorskem klancu,smer Novo mesto! En revež je iskal ketno po cesti :hmm:

Upam, da je vse ok!

Heavy metalc ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!