Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Dons ob 15.15h crna Fazerca, rdec kombinezon na dolenjki na petrol pol pa na obvoznco, pa prot NM......

Kdo od kle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer na Vrhniki. Ti na tamali Vari.

Spravi si rit v motoristične hlače, ker v kavbojkah tam okrog nule na motorju ne izgledaš smešno, ampak butasto. Če razumeš, kaj je pesnik želel povedati, jasno.

Po pameti,

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, ob pribl. 16:00 sem eno dekl'co pri Texasu, pardon Gali, srečal. Mačka 27, ti?

:grim

yap...bla moja malenkost... :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns pa sam par taljančkov mutil po senožečah... ka j biu res tak mraz? hehe... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena rdeča VTR SP v Ljubljani, dve Fazerki (ena rdeča) na Planini, en sv-650 Cerknica-Grahovo itd itd :worship:

a je bil sv rumen??

Ti k se vozš tlele okol se kdaj pr men ustav na kak kofe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okrog 15:30 je črn Z mislim da 750 peljal proti Senožečam. Iz avta sm mahal, upam da je razumel, da ga opozarjam na laser v Senožečah. Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns na rakeku r1 in neka yamaha sam nahitr vido. Tale z R1 vem da je kle na forumu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns na rakeku r1 in neka yamaha sam nahitr vido. Tale z R1 vem da je kle na forumu :D

itak, tu j biu nš jurko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns na rakeku r1 in neka yamaha sam nahitr vido. Tale z R1 vem da je kle na forumu :D

pol sm pa jz najbrž tebe vidla zdej enkrat ta teden,nekje v okolici rakeka,če maš kombinzon živih farb

nism zihr ma se mi zdi da je blo na relaciji laze-ivanje selo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne- črna fazerca na Kočevje-Dvor in en črn chopper v Ribnici. Anyone ? Upam, da imate ogrevane ročke ker jaz jih nimam so prsti zmrzovali k norc :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se kdo ud tuki včeri vozu po ridah s hondico 125?

Verjetno da se je.... Tam v logatcu je še vozil za mano (krška registracija)nato pa sem se odpeljal naprej... Mraz je bilo pa ko hudič :) nato sem se privlekel do postojne (na OMV) to je bilo okoli treh - v postojni sem debetiral s starejšim gospodom z bordo rdečo VFR800 - no malo sem okleval ali naj grem proti morju ali ne - ker pa se rad vozim in ker sem malo čez les sem se odpeljal v tistem mrrazu še proti morju do pirana.V piranu sem se zasidral ob 4-ih. No ker nisem imel denaraja za privez sem se takoj odfural proti domu... Sem mislil da bom zdržal celo pot do doma po stari cesti vendar me je preveč zeblo v roke in sem v Divači zapeljal na avtocesto - mi je bilo res hudo, ker sem moral tja zaviti. Potem pa gas do doma - kakšne so bile hitrosti na avtocesti pa raje ne govorim, ker imam še danes slab občutek :)

No je pa bila lepa furca ... rabil bi samo debelejše nogavice pa gretje ročic :)

Na poti sem srečal še belo hornetko na vrhniki se mi zdi, dve fejzrci tam nekje pri razdrtem, tam nekje pri senožečah pa še mislim da eno klapo varaderotov ali pa so bili v-stromi ... ne vem me je preveč zeblo. Na poti domov sem na avtocesti srečal še eno Yamaho XJ-diversion to je bilo pa tud vse...

Danes se nisem vozil ker sem se mogel malo odtajat :)

LP ROk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol sm pa jz najbrž tebe vidla zdej enkrat ta teden,nekje v okolici rakeka,če maš kombinzon živih farb

nism zihr ma se mi zdi da je blo na relaciji laze-ivanje selo

nene nimam ŠE kombinezona :D

sm bl kavbojke rajdr. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno da se je.... Tam v logatcu je še vozil za mano (krška registracija)nato pa sem se odpeljal naprej...

LP ROk

aha, k sm bla na ridah, pa se je gor in dol vozu... sm mela bl slab občutek... mrzu asfalt pa tko... ampak vse oki, upm d ga nej prevč zeblu...

se widimo na cesti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns nekdo na črni Yamahi R6 (tanov model) po Postojni gor pa dol okol 14.00h???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa en črn potovalnik na Lj-Kočevje in en črn kawa Z na poti na Rakitno :worship: Mater včeraj in danes sami črni motorji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novo mesto, mim BTCja, 16.00 na uč, CBRka rdeče-črna al pa črno-rdeča....anybody.....vroče ti zihr ni blo, k se ti je tok mudil :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj 17.20, Šmartinka, TDM 900 (se mi zdi da zlate barve, al' je b'la srebrna??), počasi po desnem pasu proti Petrolu. Kdo od forumašev??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!