Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Velik motoristov na cesti Lj-Trojane-Izlake-Gabrovka-Mirna-Trebnje-mimo Bogenšperka v Litijo-Lj sam najbl se spomnm Yamahe MT-01 k sm jo ujeu V Tihaboju pa furu za njo do Mirne. Na cesti do Trojan nekdo s Transalpko (se mi zdi) parkiran k ti je akumulator crknu? Anybody?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdaus sem prav videl, da smo se srečali konec Postojne in na ridah ? :rolleyes:

:hmm: Mogoče... a sm se vozu ko po jajcih? Če ja, sm bil jest :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, nedelja, relacija Dvor-Kočevje & back. En kup motoristov.

PS.: Če se že ganjate, potem imejte vsaj komplet opremo. Ne pa da vidim "pilota" v maskirnih hlačah in teniskah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pa da vidim "pilota" v maskirnih hlačah in teniskah.

Teh je bilo včeraj na relaciji Velenje-Arja Vas precej. Ne vem ali je tam takšna moda ali morebiti samo razkazujejo nove teniske. Pa še zgoraj so si fajn ohlapno jakno namontirali, da so zgledali kot helijevi baloni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeri ob cca. 15h. na Dolenjski cesti...nekoga s črnim V2 (kaka VTR?) za njim pa policaji s sirenami :yea1: Mogoče kdo od kle... upam d ga niso dobil :P

So ga, so ga. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kec, včeraj okrog 14:30 pri Vaških Boysih? :whistle:

Jaz sm bil tut učeri pr "Vaških"eno uro prej pa ni bilo nikogar!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob cca 16.30-17.00, Rogatec......Bandit....in en z "piksno" namest auspuha :whistle: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne priznam... :nono:

Nism biu 100%, da si ti, ker ma en v Kr. precej podobno tvoji :D

No lepo, da sm vsaj enga prepoznov, ko vas je blo tolk na tej relaciji, hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes v Ljubljani pred FE in FRI črn er6 s koprsko registracijo (se mi zdi)

Pri tej temperaturi pa še js z avtom na fax pridem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam ste se vsi skrili??

Sam enga sm na cesti srecal, pa se ta je bil na quadu v Sempetru, No, ja.. sva si pa mahala k mal nora :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes med Ilirsko in hrvaško mejo en na BMW enduro mahala sva si kot norca in en v Ilirski na starejši XT(nisi odzdravil :baa: ). In to bi bilo vse na poti Ljubljana-Kočevje-Delnice-Grobnik-Rijeka-Ilirska-Ljubljana.... Na Planini pa kot ponavadi nihče od "tapravih" :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst vceraj vidu 2 motorista na relaciji ljubljana - kamniska bistrica - tuhinjska - celje. ena na hornetki mimo mene padu pa sva se na kratko pozdravla pa se ena legenda na gixxerju v kamniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst vceraj vidu 2 motorista na relaciji ljubljana - kamniska bistrica - tuhinjska - celje. ena na hornetki mimo mene padu pa sva se na kratko pozdravla pa se ena legenda na gixxerju v kamniku.

Ja ta na gixxerju je imel samo pulover in želvo--- kako naj rečem --- kmet !

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes med Ilirsko in hrvaško mejo en na BMW enduro mahala sva si kot norca in en v Ilirski na starejši XT(nisi odzdravil :baa: ). In to bi bilo vse na poti Ljubljana-Kočevje-Delnice-Grobnik-Rijeka-Ilirska-Ljubljana.... Na Planini pa kot ponavadi nihče od "tapravih" :evilgrin:

Tapravih pametnjakovičev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes en na lackovi v mariboru z aprilio tuono, mogoče vapotek???

en z zeleno ninjo 05/06 letnik na tržaški cesti, ter en kup ostalih motoristov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones en mopedist po slovenski v LJ... predvidevam z ninđo :krneki: (zelenabarvapress)

any-fuc***g-body?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12.3., ob cca 16.20, Ratež - pri gostilni, črna cbf 600 naked plus še 2?

Hudiča,kako urco poznej sm se pa jst tam potikal,srečal pa mal pred kostanjevico eno CBR600 :D Kje si se pa ti klatu?A si tut ti spoznal da je na štajerskim konci za en drek pa si pršu malo na to stran pogledat a? :naughty: :winkiss: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo s črno Goldwingo pred Kranjem okol 16:45 stal v koloni do rondoja, pa Tony na Pržanu po klancu navzdol. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj me je okol 4h prehitel nekdo na rdeči fazerki, cerkniške registracije. Sva se srečala na križišču, ki pripelje iz Unca in se vključi na cesto Planina - Postojna (črna astra karavan)...

potem pa si bil na omv v Postojni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!