Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Nekdo s črno Goldwingo pred Kranjem okol 16:45 stal v koloni do rondoja, pa Tony na Pržanu po klancu navzdol. :D

Ja res je ja končno smo se spet srečal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudiča,kako urco poznej sm se pa jst tam potikal,srečal pa mal pred kostanjevico eno CBR600 :D Kje si se pa ti klatu?A si tut ti spoznal da je na štajerskim konci za en drek pa si pršu malo na to stran pogledat a? :naughty: :winkiss: :naughty:

Sej čez eno uro sem se pa vračal iz NM :whistle: Mal za spremembo šel na dolenjsko pogledat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena rdeca vfra lj registracija, pa nasprot en pomoje bandit, sta se srecala pri Laknerju na Kokrici, pa un/a z vfr je peljal/a za mano :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je ja končno smo se spet srečal :OK:

jp hehe. A si biu mogoče pr men? sm mislu da me nisi prepoznov k smo se srečal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal čez tretjo, na obvoznici iz supernove proti zlatmu polju (kranj) en čoper.

Okoli 15:30, na podvinskem klancu, ena rdeča CBF S.

Kdo od tukej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred merkaterjovo stolpnico v Bežigradu LJ videl že ene parkrat parkiranega Triumpha Bonevile. Je lastnik motosvetovec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog 16h na Rakitni (še) ena Africa Twin, ampak črna, z GO registracijo. Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena rdeca vfra lj registracija, pa nasprot en pomoje bandit, sta se srecala pri Laknerju na Kokrici, pa un/a z vfr je peljal/a za mano :)

:naughty:

očitno sva sovaščana. (mlaka). motor večkrat parkiran pred trgovino z oblačili.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj med16 in 17 med Rakitno in Cerknico sem srečal vse skupaj dva motorista. In ravno na makedamu, ki se ga vsi raje izogibajo in na Rakitni raje naredijo ovinek nazaj sem srečal rdečo VFR. Kakšna je to verjetnost Črna iz ene in rdeča VFR iz druge strani na takem mestu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečal nekaj motorjev na relaciji lj-postojna, najbolj sem si pa zapomnil kakih 30 policistov en za drugim na vrhniškem klancu, pa noben od njih ni odzdravil :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp hehe. A si biu mogoče pr men? sm mislu da me nisi prepoznov k smo se srečal ;)

Ne nism bil pr teb ampak tam uzat je bl frej cesta kot Celovška :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, v petek okrog 4. popoldne, imel nekdo s koprsko registracijo na cestaku polne hlače... :rolleyes: . Jakna Dainese.

Fant, drugič ne poskušaj prehitevati avta, ki je na prehitevalnem pasu tako, da bi ga s cestakom prehiteval ob zaščitni ograji. Običajno ne gre. :headbang:

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty:

očitno sva sovaščana. (mlaka). motor večkrat parkiran pred trgovino z oblačili.

lp

a pred bivsimu cekincakm :) ker jest sm 300m stran doma hehe :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dones okrog 16.30 relacija proti Zagorju, me je nekdo ganjal in pred Trbovlji tudi prehitel, Hrastnik registracija, se mi zdi da je bila Varaderka (res pa da nisem kaj veliko videl v ogledalih), se kdo javi???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dones okrog 16.30 relacija proti Zagorju, me je nekdo ganjal in pred Trbovlji tudi prehitel, Hrastnik registracija, se mi zdi da je bila Varaderka (res pa da nisem kaj veliko videl v ogledalih), se kdo javi???

kak to dopustiš, da te z ninjo neka potovalna varaderka prehiteva :slap: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!