Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Ciko, 15,40 za mano v Bertokih? V kratkih rokavih in kratkih hlačah??? Ajej, ta mladina, nič ne uboga danes :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje si me vidu?Ej zjutraj sem prepesacil do prve serpentine :BUA: lepo sencka v gozdu,pol sem se pa odlocil ob 14 h it gledat malo od blizje (start) pa me je hitro skoraj vse minilo od vrocine :glare: ..Smo pojedli odlicne cevape na startu in zgubljali sluh zraven :OK:

 

Jaz sem bil tudi tam na prvi šikani potem drugo rundo čisto pri štartu zraven rešilca ma nakoncu nisem mogel niti zadnjo rundo formul gledat ker me je sonce skurlo da niti čelade ne dam nase  :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janezs sva se midva v soboto srečala v Idriji? In potem smo skupaj z enim bmwjašem stali na semaforju?

Popravljeno . Popravil Keiko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil tudi tam na prvi šikani potem drugo rundo čisto pri štartu zraven rešilca ma nakoncu nisem mogel niti zadnjo rundo formul gledat ker me je sonce skurlo da niti čelade ne dam nase  :BUA:

Sploh nisem vedu da je tako vroce sonce dokler se nisem odpravil proti startu,kjer sem ugotovil da ni bila dobra ideja :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si vidla kako umirjeno vozim :OK:

Ja, in sem si mislila:pa me bo ja prehitel, ali kaj ???

In ti nič. Kar tam za ritjo si se me držal :P.

Ja, no, saj si takoj potem zavil desno :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo v nedeljo sem se priključil moškemu in ženski od Mosta na Soči do kobarida, kjer sta zavila na pumpo. Ženska vozila Aprilijo Shiver za moskega pa ne vem. Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo v nedeljo sem se priključil moškemu in ženski od Mosta na Soči do kobarida, kjer sta zavila na pumpo. Ženska vozila Aprilijo Shiver za moskega pa ne vem. Kdo od tu?

Če je bil moški na grdem oranžnem Versyu je bil HyperJack  in ženka .....mogoče....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je bil moški na grdem oranžnem Versyu je bil HyperJack  in ženka .....mogoče....

 

Zdravo v nedeljo sem se priključil moškemu in ženski od Mosta na Soči do kobarida, kjer sta zavila na pumpo. Ženska vozila Aprilijo Shiver za moskega pa ne vem. Kdo od tu?

 

Ta dva sem tudi jaz srečal na bencinski...tip je vozil lušn moped...KTM SMT...pol sta si pa prvoščla sladoled in ga polizala do konca... :P

vroče je blo pa k svina, se mi je kr kovcalo po dolomitih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo HyperJack pa njegova nista bla. Motorja od moškega si nism ogledu. Ko sem se peljal od Kobarida do Mosta na soči sem se peljal za 2ma rumenima motorjema zopet ženska in moški? Moški je imel malo starejsi motor. Hvala za vožnjo po omejitvah mimo policajev. Kdo od tu

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo HyperJack pa njegova nista bla. Motorja od moškega si nism ogledu. Ko sem se peljal od Kobarida do Mosta na soči sem se peljal za 2ma rumenima motorjema zopet ženska in moški? Moški je imel malo starejsi motor. Hvala za vožnjo po omejitvah mimo policajev. Kdo od tu

 

Ni za kej, s trobentico "letela" proti Idrji, še dobro, da je imela sesut ležaj v zadnji feltni ;)

Popravljeno . Popravil rumenicestak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes @keiko v postojni?...Jany na bivju in vikiju,v vrtojbo nisem prisel ker je carovnica dvignila pritisk :jezen :jezen

 

Potem okoli 9ih te videl na vikiju ma je bla gužva  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj me 15-in16h uro v smeri Jezersko, vas je bilo polno, Si bil-a ti?

najprej sem si še zapomnil nekaj motorjev potem pa je ratalo tega preveč.

 

Spomnim se, da sem vozil mimo logo črpalke za ženko in moškim vsak na svojem cesatakarju, nakar sta malo naprej zapeljala h kraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viden Kmet2 z nitkarco in potem še s sirkovo metlo. ;-)

Lp Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj me 15-in16h uro v smeri Jezersko, vas je bilo polno, Si bil-a ti?

najprej sem si še zapomnil nekaj motorjev potem pa je ratalo tega preveč.

 

Spomnim se, da sem vozil mimo logo črpalke za ženko in moškim vsak na svojem cesatakarju, nakar sta malo naprej zapeljala h kraj.

 

Jaz sem se peljal, samo med 16h-17h .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes @keiko v postojni?...Jany na bivju in vikiju,v vrtojbo nisem prisel ker je carovnica dvignila pritisk :jezen :jezen

 

Če je blo okrog poldne potem ja ;) Kje sva se srečala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes @keiko v postojni?...Jany na bivju in vikiju,v vrtojbo nisem prisel ker je carovnica dvignila pritisk :jezen :jezen

Stoposto si divjal :P!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!