Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Danes. Bled. Kafič zraven obale. Črna Ninja. 600 menda. Bela čelada, blond, KR registracija. Brez besed.

 

Je pa res morala narediti vtis, če si čutil, da se moraš registrirati in z nami podeliti tale literarni izbruh. :grim

Popravljeno . Popravil dlicen
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule je ful yeba, ker so grozne kolesnice od kamionov na sredini... je treba res pazit, če zapelješ čez. Za tiste (motoriste), ki ne poznajo lokacije zna bit škakljivo. To je ostalo še od gradnje AC, če se spomniš, ko so tisoči težkih kamionov po cele dneve vozili šoder iz Gunt na gradbišče AC.

 

In še vedno ni porihtano. Zidar - SCT je crknil (še prej pobasal denar, sedaj pa je dobil amnezijo, verjetno revež sploh ne ve več, da je njegova firma delala :) ), sedaj pa se slikaj in rihtaj na svoje stroške.

Krivda pa je na strani občine, ker ni zahtevala takojšnje sanacije.

če si se včiraj v nalivu peljal domov okoli 19.30, si tiste dodatne luči naštelaj, tolk so me zaslepile, da nisem mogel točno videt, kaj to je, edin po boku se mi je zdelo, da je bil nek rumen motor, bilo pa je v križišču pr Delta team, pojdi na tehničnega, pa ti bodo pobje nastavli reflektorje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res morala narediti vtis, če si čutil, da se moraš registrirati in z nami podeliti tale literarni izbruh. :grim

Huda k kajenski poper. Literarno znam še bolj izbruhnit, če mi pošlje sporočilo. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si se včiraj v nalivu peljal domov okoli 19.30, si tiste dodatne luči naštelaj, tolk so me zaslepile, da nisem mogel točno videt, kaj to je, edin po boku se mi je zdelo, da je bil nek rumen motor, bilo pa je v križišču pr Delta team, pojdi na tehničnega, pa ti bodo pobje nastavli reflektorje :grim

 

Dej si sonče špegle gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@karmen vceraj videna 2x mislim,prvic proti mercator centru salara okoli 14.30 in pa mimo svete nedelje kasno urco kasneje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmm, dvakrat v enem dnevu :P ?

Midva imava vedno iste poti, ali pa je Koper res tako majhen, haha :)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha..v salari smo lih cakali v koloni za proti inde-ju,in pol smo sli iskat nevesto v sveto nedeljo..(sem bil v avtu na poroki od prjatla) pac ni dosti zensk z fz6 in taksno bundo ko mas ti ,pa hitro pades v oci :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boste kdaj prišli na Obalo na kavo in me ne boste našli, vprašajte Cikota, on vedno ve, kje sem, haha :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 3je v Beltincih pri Murski Soboti...rumena honda VFR, njenega lasnika sm še srečal :D potem xt660r KR registracija če se ne motim....in še črn Z750...

Torej....a ste bili vi trije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En kmet včeraj po Stonehengu včeraj s ktmjem ril. Ali si bil ti?

post-18923-0-52209300-1437976527_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 11ure viden se mi zdi da HyperJack pod Lascami(Dvor-kocevje) na ovinku :)

 

Kje za boga si pa ti mene vidu, pa nism bil sam :P...sem pa res en tak cajt bil na dvoru =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje za boga si pa ti mene vidu, pa nism bil sam :P...sem pa res en tak cajt bil na dvoru =)

Mickenu pod lascami smo se srecal...vidva sta se glih proti prvem ovinku pr pelala (unem prvem 180stopinskem) jst sm pa iz ovinka su vn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boste kdaj prišli na Obalo na kavo in me ne boste našli, vprašajte Cikota, on vedno ve, kje sem, haha :P.

če se boš kdaj izgubila ga loh pokličeš pa  vprašaš where the fak i am ?  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra ideja, glede na to, da se kar rada izgubim   :P.

 

 

haha...kaj ti dam tel :ninja:

...dej ne seri... pol te bo pa hudić babji za vsak drek klicu....... kam zdaj... kam pol.. kje sem... kje si....  :slap:

 

... raj ji dej 500€ za GPS, pa maš pol mir...   :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaha, nehajte hecat, ker me ne bo hotel poiskat, ko se bom naslednjič izgubila v Kopru :P :p :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!