Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

viden maus ob 21 na kajuhovi pri bauhausu...

mau sm se po zadnem gor pa dol vozu :jezik:

 

u kermu grmoulu si se pa ti skrivou ? :O

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mau sm se po zadnem gor pa dol vozu :jezik:

 

u kermu grmoulu si se pa ti skrivou ? :O

 

:krneki:

na petrolu sem bil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kako si me videl :)? Ja, smo šli na moto srečanje v Preserje.

kam pa si ti šel?

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fazerca in belo roza alpinestar bunda :OK:  Js sem naredu en diret,koper-kalce-godovic-col-vipava-stanjel -koper :ninja: lih nahitro..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek, torej dober dan nazaj, ob 20.20 kaksnih 50 km pred Beogradom, iz smeri Skopja proti Kokoski, me je prehitel en velik stroj z dvema stranskima kovckoma ter LJ tablicami in lepo pozdravil. Sam sem bil v avtodomu. Si bil ti?

Tantadruj

Popravljeno . Popravil Tantadruj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fazerca in belo roza alpinestar bunda :OK:  Js sem naredu en diret,koper-kalce-godovic-col-vipava-stanjel -koper :ninja: lih nahitro..

Hahaha! Hello Kitty jaknica :)!

Lep giret :)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem ziher, ampal mislim da sem videl kmeta in njegovo lepšo polovico na poti z Rakitne?

:OK: in cuciko si pozabu.... :kva1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bibi je bajkerica :)?

Tako je :-D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viden maus in MARJA na ravnini za Ravbrkomando, odpadna skupina Z-jevcev na OMV Postojna, Scarlet prav tako na OMV Postojna, gsxf750 tudi na OMV Postojna. Slišan kmet2 na Ridah, pa zivnorc v neznanem (da ni izkoristil navdušenja nad zmago 93)

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viden maus in MARJA na ravnini za Ravbrkomando, odpadna skupina Z-jevcev na OMV Postojna, Scarlet prav tako na OMV Postojna, gsxf750 tudi na OMV Postojna. Slišan kmet2 na Ridah, pa zivnorc v neznanem (da ni izkoristil navdušenja nad zmago 93)

Sem vidu neki rdečga, ki je mim prletel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nisem ziher, ampak se mi zdi, da je Kmet2 z družbo v soboto z naskokom  zavzel barček ob Cerkniškem jezeru...?  :kava::beer2:  :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nisem ziher, ampak se mi zdi, da je Kmet2 z družbo v soboto z naskokom  zavzel barček ob Cerkniškem jezeru...?  :kava::beer2:  :naughty:

Res je,zakaj si se pa skrival,bi dobu za sladoled  ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič skrival, ampak nisem bil z motorjem - smo peljali naša peska malo namočit v jezero in smo se vrnili do barčka ene 2 minuti zatem, ko ste odbrzeli (ravno da sem vas še slišal). Bo pač za drugič.. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viden maus in MARJA na ravnini za Ravbrkomando, odpadna skupina Z-jevcev na OMV Postojna, Scarlet prav tako na OMV Postojna, gsxf750 tudi na OMV Postojna. Slišan kmet2 na Ridah, pa zivnorc v neznanem (da ni izkoristil navdušenja nad zmago 93)

Ni res in ne priznam.

Sploh pa nisem bil jest. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldan sta dva neznana motorista nekaj rogovilila okoli prikolice v AC v Premanturi...

Ali sta bila vidva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dopoldne pri prodajalni Labod na Seidlovi ulici v Novem mestu nekdo pobiral rumeno aprilio rsv mille na parkirišču, verjetno se je prevrnila :cry: ..kdo od tukaj?

In pa na Otočcu nekdo z gs-om :D Se kdo najde?  :)

 

 

post-41731-0-32686100-1436914987_thumb.jpg

post-41731-0-99077000-1436915193_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj na Vrhniki v križišču ob izvozu na AC en F800GS in potem (mislim da ta isti) na Viču zavil na bencinsko.

 

Padel v oči ker je bil v najlepših barvah :P (belo-moder).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dopoldne pri prodajalni Labod na Seidlovi ulici v Novem mestu nekdo pobiral rumeno aprilio rsv mille na parkirišču, verjetno se je prevrnila :cry: ..kdo od tukaj?

In pa na Otočcu nekdo z gs-om :D Se kdo najde?  :)

Al pa zmer tko parkira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!