Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Pozdravljena Karmen.

Sem Norc.... Živnorc.

Osvajat te pa ne smem.... vsaj javno ne...   :lol1:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena Karmen.

Sem Norc.... Živnorc.

Osvajat te pa ne smem.... vsaj javno ne...   :lol1:

:P

Nisem mislila sebe, ampak vas :).

Če bi jaz koga prepoznala, bi se predstavila in ga ne bi tukaj spraševala, če je bil on ali ne ;).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pradlagam, da nosimo identifikacijske tablice:

npr: jaz sm DAMI

al pa jaz sam KONJUJEDAN :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pradlagam, da nosimo identifikacijske tablice:

npr: jaz sm DAMI

al pa jaz sam KONJUJEDAN :P

... al pa vsaj na čelu napisan s flomastrom ... :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... al pa vsaj na čelu napisan s flomastrom ... :) :)

itak ti nč ne pomaga, če si MARSOUC :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..no ... marsouca bi pa prec prepoznal....

... če drgač ne... po obriti glavi...

:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak ti nč ne pomaga, če si MARSOUC :D

... ja kaj no, kaj no .... :(

... itak nč ne vem za kaj se gre .... :) :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ste tukaj vsi tako sramežljivi, da se srečujete le virtualno, v resnici pa se niti ne pozdravite in predstavite? Pa saj se ne osvajate naskrivaj :)!

jst sm tih, zadržan in nekomnikativen, bi rabil pomoč ženske osebe, da bi mi pomagala to spremenit :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tih, zadržan in nekomnikativen, bi rabil pomoč ženske osebe, da bi mi pomagala to spremenit :kva2:

ja ja te poznam,sramežljiv kot jaz :-D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja te poznam,sramežljiv kot jaz :-D

jaz priznam, da sem fuka potreben!  :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...viš, Karmen.... Kmet je naredil pri meni točno tako, kot bi naredila ti....

..me je prepoznal.. in se mi je predstavil.

 

... zdej mu je pa žal....  :P

 

... stalno me mora prosit, da kam grem... če pa kam grem z njim, mi mora pa plačevat za jest... za pit... pa prenašat moje nebuloze... itd....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toel gre za enga heroja...Uglavnm, model k je dons okol 12h po južni obvoznci divjou z enim starim oranžnim mislim da kawasakijem (nisem dobro videl), neka vetrovka pa še ena predpotopna čelada, če mislš takole izvajat pa bodisi da se ti mudi al pa iz česarkoli drugačnega razloga si prehiteval med mano in tovornjakom, ter nadaljna 3 vozila z isto foro, upam da tole bereš in niso dons kasnej poberal iz kje tvojih ostankov, zavedej se da zarad takih nas mečeš v slabo luč, še slabše je da bi potencialno lahko sabo odnesu še kako družino z manjšimi otroci in da naletiš na kacga heroja iz kacga podzemlja da ti rebra prešteje, če te že doma al pa kje drgje niso naučil manir in bontona... ;)

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... stalno me mora prosit, da kam grem... če pa kam grem z njim, mi mora pa plačevat za jest... za pit... pa prenašat moje nebuloze... itd....

 

Ja, seveda, ker si prehiter za njega. Potem rabi še nas, drugo ligo, da kaj sem pa tja transportiramo :ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2: Word! :OK:

 

Prej ko spoznas, da se je brezveze obremnjevat z presezki Iq v prometu, pa ga za njihove pojme pobixas po desni, po sredi mimo njih.....leps je life. :whistle:  Ce gre seveda.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vsi vozijo po prehitevalnem voznem pasu,sej drugače ne gre. Opažam da je to nacionalni slovenski šport z miselnostjo zaplankanosti do amena!!!

Povprečen zaplankan slovenček misli da lahko vozi 130kmh po prehitevalnem pasu hkrati pa je motorično tako debilen ,da se nezna vklapljati iz voznega pasa na prehitevalni in obratno.

Logična posledica je da vozi stalno po prehitevalnem in ko ga dohitiš,mu poblendaš in daš smernik,dabi šel mimo ti začne kazat razne znake toda ne tiste cestnoprometne o slednjih se mu ne sanja kaj dosti....

No policija na tem področju zeeeeloooo šepa,pa bi se dal lep denar potegnit za državno malho in tako tudi jaz naredim kakšen obvoz po desni mimo debila ki misli da vozi po pravilih če vozi 130kmh po prehitevalnem pasu.

Če s tem mečem slabo luč na motoriste,potem se naj vpraša vsaj 80% debilov v avtomobilih kaj delajo oni....

Lp

 

Ok...90% posta si falu kaj sm hotu povedat, ampak si posplošvou o slovenceljnih, kar se načeloma strinjam s tabo, samo ne da vozjo 130kmh pač pa 110-120 kmh, in avtomatsko misljo, da če bojo pelal 131kmh jih bo polcaj oglobu za 1000€. Opravičevat, nekoga da prehiteva po desni z 170-180, med tovornjakom in avtom in, da te stisne ob ograjo, ker se bojis da ga bos porinu med gume, pa lahko potem samo še vozmo po kavbojsko in se gremo vojaško pravilo, "Ko je jaći taj tlaći" pa rata totalna anarhija...

Ne razumet napak teh 80% bi jst poslov na dodatno izobraževanje o cpp. tistih 1%, ki pa hujse ogrožajo z nespamteno in zavestno divjanje prek meje pa direkt v gulag! ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok...90% posta si falu kaj sm hotu povedat, ampak si posplošvou o slovenceljnih, kar se načeloma strinjam s tabo, samo ne da vozjo 130kmh pač pa 110-120 kmh, in avtomatsko misljo, da če bojo pelal 131kmh jih bo polcaj oglobu za 1000€. Opravičevat, nekoga da prehiteva po desni z 170-180, med tovornjakom in avtom in, da te stisne ob ograjo, ker se bojis da ga bos porinu med gume, pa lahko potem samo še vozmo po kavbojsko in se gremo vojaško pravilo, "Ko je jaći taj tlaći" pa rata totalna anarhija...

Ne razumet napak teh 80% bi jst poslov na dodatno izobraževanje o cpp. tistih 1%, ki pa hujse ogrožajo z nespamteno in zavestno divjanje prek meje pa direkt v gulag! ;)

Se strinjam,neka meja mora bit! Nisem bil jaz :-P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!