Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

za mano so vozli ene 3x pa mi hotli dat kazen za zmigavce pa nosilec tablice..policaj omeni da more bit tablica pod kotom 90 na vozisce ? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policaj omeni da more bit tablica pod kotom 90 na vozisce ? :eek:

Bi prav rad dobil tako kazen.

Me zanima, na kateri člen bi se sklicevali, ko bi ti napisali položnico.

 

"Tablica more bit pod kotom 90 ker je torek"

Popravljeno . Popravil Aynach
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En dukatist s sopotnico mel problem na AC z eno kretensko voznico crnga passata ki se ni in ni hotla umaknt. No enkrat se ti je umaknla sam je potem na voznem potegnla do ene 200 sam ti dukati ni vec ocitno potegnu. Jst sm s svojim 4kolesom mim padu (ce si tle se bos spomnu srebrnga audija), no potem sva jo pa oba zasula s sredinci. Hahhahaha.

 

full pohvalno ...  :OK:  :OK:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:

Ni res. Mora biti tako, kot je to predvidel proizvajalec.

načeloma mora biti tako kot je predpisano... in homologirano... ni nujno da ima isti motor za različna tržišča nosilec tablice pod istim kotom..

 

js sem mu odgovoril da pod 90 ima tablico samo kasen tomos i choper..

kako si to izmeril - na štenderju ali ko je obtežen? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nocoj ob ene 8h v Laibachu, na križišču pri Karlsbrucke. Motorja nisem uspel ujet ker me je zaslepil odblesk s pokromanega švabskega helma. Sej verjetno mnogi že veste kdo je bil ta rajder...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nocoj ob ene 8h v Laibachu, na križišču pri Karlsbrucke. Motorja nisem uspel ujet ker me je zaslepil odblesk s pokromanega švabskega helma. Sej verjetno mnogi že veste kdo je bil ta rajder...

Nimamo pojma  :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimamo pojma  :kva1:

 

Nagradni sklad resničnostnega šova "Z motorjem sm ter tja" podeljuje nagrado v višini treh polpenzjonov pri dinkotu tistemu, ki dokaže katera oseba je bila na določenem mestu, v določenem času in pod določenim šlemom...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes tam nekje ob 8:30 malo nad Zavodnjami nad Šoštanjem zaslišim hrumenje motorjev, sevede me trije korenjaki kamot prehitjo .... sem bil na piciklu :). 100m višje pa je enega v ovinku odneslo naravnost u travnik, zgleda se ustavu pred prikolco ki tam stoji sred travnika. Ravno počasi se niste pelali, tko da je zgleda blo v ovinku le prehitr ker tud ni šudra tam ...... k sreči blo zgleda vse vredi, ker ste me kak km više spet prehiteli :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldan sma se pa dve črni tdm- ki srečali na vrhu gorenjskega klanca, kdo od tuki? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist možno, sej sm tk u Veleju ko bi bil že tam doma :grrr. Js se pa včerej z specjalko 2x pjelu čez Metleče, še par dni nazaj pa z matorju :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr_Jakob spotted v Celju danes točno ob 12:00 in to v kratkih rokavih..kaj se zdaj to pravi?! :P

Lep glas ima tvoj guzzi, res..da je lep, to je pa že itak samoumevno :lol:  :P

Človk hod u službo, itak da ne bom v polni bojni opremi fural 3km po mestu, sej nisem komplet nor.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človk hod u službo, itak da ne bom v polni bojni opremi fural 3km po mestu, sej nisem komplet nor.

Varnost je na prvem mestu!  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej zato si pa predno se na motor vsede kondom natakne pol pa komej štarta ;)

I'm on the weird side of motosvet again... :whistle:  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si zmeda in zvečer pozabiš pogledat vremensko, greš v službo z avtom in vzdihuješ ob vsakem motorju ki pelje mimo :blush:

 

Na uvozu na AC na Vrhniki in potem še na Viču smo se srečali z ***TOMY (Honda; s sopotnico).

 

Itak vas je pa povsod polno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zal nisem. U kafani?

 

Ne srečala sva se par ovinkov pred jezerom, ti si prišel iz smeri Cerknice, sem ti mahal ko zmešan, pa si mel preveč dela z ovinki :P...bil sm z Aprilio...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kero Aprilio?

Shiver, lahko bi pozdravil, ne da si se sam stiskal pri sosednji mizi =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja vidi ti, to sm pa vidu.. pa akrapoviča gor? Ja pizda, sej nevem zakaj nismo skup sedel hehe :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!