Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Včeraj popoldan nekdo z Yamaho mt-09 tracer, Lj registracija v Slavonskem Brodu vstopal v BIH. Kdo od tu?

Heheh jaz sem bil ,sem se danes vrnil iz turce po BIH in dalmaciji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bila v Divači na krožnem proti Kozini videna Husqvarna Nuda 900R, v spremstvu enga sivega GSa..

Ali sta bila vidva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heheh jaz sem bil ,sem se danes vrnil iz turce po BIH in dalmaciji :)

Sva se ravno na Bosanski meji srečala. Ti si bil verjetno eden od desetih motoristov, ki sem jih srečal po Srbiji in BIH :) Sem potoval po Hrvaški, Madžarski, Srbiji in BIH.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva se ravno na Bosanski meji srečala. Ti si bil verjetno eden od desetih motoristov, ki sem jih srečal po Srbiji in BIH :) Sem potoval po Hrvaški, Madžarski, Srbiji in BIH.

Uff lepa, to pa je kar nekaj km-jev, jaz sem srečal v BIH samo 2 Nizozemca na poti v Sarajevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob cca 16:30 iz Vrhnike proti Ljubljani - pridružil sem se trem motoristom, od katerih je bil eden v fluo rumenem dežjaku. Aja, pa dva sta imela SG tablico (ostalo pa nisem bil pozoren).

 

Fantje, kapo dol za vašo vožnjo! Zelo redko (beri: skoraj nikoli) se mi je zgodilo, da sem naletel na motoriste, ki se znajo tako lepo razvrstiti v cik-cak in se tega res striktno držijo.

 

Ne bi imel nič proti, če bi še kdaj naletel na vas!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob cca 16:30 iz Vrhnike proti Ljubljani - pridružil sem se trem motoristom, od katerih je bil eden v fluo rumenem dežjaku. Aja, pa dva sta imela SG tablico (ostalo pa nisem bil pozoren).

 

Fantje, kapo dol za vašo vožnjo! Zelo redko (beri: skoraj nikoli) se mi je zgodilo, da sem naletel na motoriste, ki se znajo tako lepo razvrstiti v cik-cak in se tega res striktno držijo.

 

Ne bi imel nič proti, če bi še kdaj naletel na vas!

Za našo družbo je to povsem normalen pojav  :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa upam, da se mi enkrat posreči, da se priključim tvoji družbi. :yes:

Jaz se vozim naokoli sam (pomanjkanje ustrezne družbe in tudi tako sem navajen) in se kvečjemu od časa do časa priključim kakšni skupini(ci), kot v tem primeru.

Vse preveč pogosto pa potem ugotavljam, da vozijo tako "razmetano", da me kaj hitro mine, da bi vztrajal z njimi, čeprav gremo v isto smer.

Ampak tile trije so bili pa res svetla izjema in s tako kompanijo je prijetno peljat skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa upam, da se mi enkrat posreči, da se priključim tvoji družbi. :yes:

Jaz se vozim naokoli sam (pomanjkanje ustrezne družbe in tudi tako sem navajen) in se kvečjemu od časa do časa priključim kakšni skupini(ci), kot v tem primeru.

Vse preveč pogosto pa potem ugotavljam, da vozijo tako "razmetano", da me kaj hitro mine, da bi vztrajal z njimi, čeprav gremo v isto smer.

Ampak tile trije so bili pa res svetla izjema in s tako kompanijo je prijetno peljat skupaj.

Ni problema,največkrat se težave začnejo z več motorjev ,sam se vozim večinoma v formacijah 2,3 ali največ 4 motorjev . Ostali so se nam skušali pridružit a imamo visoko intenziven stil vožnje pa nea gre ;)  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema,največkrat se težave začnejo z več motorjev ,sam se vozim večinoma v formacijah 2,3 ali največ 4 motorjev . Ostali so se nam skušali pridružit a imamo visoko intenziven stil vožnje pa nea gre ;)  

Škoda, lahko bi se vam tudi jaz priključil. Od nekdaj sem se hotel peljati v pravi motoristični formaciji, ampak izgleda da moja SR 125 ni zmožna doseči visoko intenzivnega stila vožnje. Tako bom primoran kot vedno voziti z večjimi motorističnimi formacijami - slej ko prej mi vsaka v nekem trenutku izgine iz obzorja (ponavadi po tretjem ovinkuj). Upanje ostaja oz. umre zadnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, lahko bi se vam tudi jaz priključil. Od nekdaj sem se hotel peljati v pravi motoristični formaciji, ampak izgleda da moja SR 125 ni zmožna doseči visoko intenzivnega stila vožnje. Tako bom primoran kot vedno voziti z večjimi motorističnimi formacijami - slej ko prej mi vsaka v nekem trenutku izgine iz obzorja (ponavadi po tretjem ovinkuj). Upanje ostaja oz. umre zadnje.

Evo naše formacije :OK:

11036528_857281977671496_864933799549710

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo naše formacije :OK:

11036528_857281977671496_864933799549710

Uauu .. . Izgleda (po sliki) kot lepa počasna vožnja z občasnimi selfiji in s hitrostjo pod 100km/h, kar bi mi dejansko odgovarjalo. Ali imam prav .... oziroma se rahlo/zelo motim in nimam za burek?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uauu .. . Izgleda (po sliki) kot lepa počasna vožnja z občasnimi selfiji in s hitrostjo pod 100km/h, kar bi mi dejansko odgovarjalo. Ali imam prav .... oziroma se rahlo/zelo motim in nimam za burek?

Tukaj je šlo lepo po predpisih ,imaš prav ,za dobro slikco se tud potrudmo  ^_^

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj okrog 7:15 na Šmartinki v LJ proti centru srečal "soborca" z GS-om, kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videl mnogo motoristov od lj pa do postojne, od postojne pa do črnega kala pa bolj malo :( se vidi kje je sezona :).

Med grižlanjem hamburgerja pri Vikiju se je mimo peljalo dekle na ninji z očetom, ja kasneje sem ju ujel pri posotojni,kdo od tukaj? :) se mi pa zdi da se malo prehitro vozim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj sem se zbudil v postelji ob neki ženski....pa sem pol še malo zadremal.... pol jo pa ni bilo več....ko sem vstal...

Ali si bila ti...  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj sem se zbudil v postelji ob neki ženski....pa sem pol še malo zadremal.... pol jo pa ni bilo več....ko sem vstal...

Ali si bila ti...  :D

no more alcohol for you :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!