Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Skalaprava je res bil :OK: ....sam tisti "črn BMW" je bila pa v resnici črna fazerca 600 :kva1: .....ne sekiraj se, ko boš nabavil očala, se ti take napake ne bodo več dogajale :grim

senca z Bmw ga je zakrila :kva2: , pa iz ovinka je blo, na hitro sm videl, Nearrain, sorry, nikol si neum odpustu, sintisajzer sm zamenju za koncertni piano :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JP, v Karlobagu sva se midva srečala. Sem pa na poti domov srečal precej na videz poznanih motorjev in njihovih jezdecev.

V Staremgradu štiri, najbolj je izstopal črn Versys malo bolj za njimi pa še en Tracer. BMW in Fazer sem tudi srečal nekaj km naprej. Pa tudi "vodiča" na Rdečem Blisku, lepo po predpisih no po cest, tam nekje med odcepoma za trajekta na Rab in Pag. Mogoče še koga ampak mi "sive celice" nočejo izdat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga vidu? Enga Tracerja, sm te najprej pr Domžalama prehitel, pol v Logatcu, pol sva pa par km skup odpelala do Jelšan.

pol vidu... Soloriderja, Keiko, DINa, Jožetaxj6, Cartmana, Treborja, Črtico, ... pa še koga vmes...

 

 

Mogoče sm vidu celo Bojevnika88, nekje v Novem Vinodolskem, belo plava R6?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga vidu? Enga Tracerja, sm te najprej pr Domžalama prehitel, pol v Logatcu, pol sva pa par km skup odpelala do Jelšan.

pol vidu... Soloriderja, Keiko, DINa, Jožetaxj6, Cartmana, Treborja, Črtico, ... pa še koga vmes...

 

 

Mogoče sm vidu celo Bojevnika88, nekje v Novem Vinodolskem, belo plava R6?

Nisem bil jaz :D Sem se po obali vozil. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kolk supergarjev, še več kavbojkerjev...sm pr desetem nehala štet :P lepo vas je blo videt ja....

 

 

Pa racmanov in gosi je tudi na cesti spet polno.

 

Pete na tačke, noge fejst narazen in s prsti skor do podna pri vožnji naravnost. Lepo je to videt. Da se noge odzračijo, al?   :slap:

Popravljeno . Popravil stromar-aly
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domina tudi js sm te vidu, sam se ne spomnim kir dan haha :D

Drugace pa ta vikend dami in kmet z boljsimi polovicami, maus, igorkr, rumenicestak v spremstvu micne gospodicne ce se ne motim, bojevnik, motolover ugl prevec poznanih :P

Popravljeno . Popravil Bear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domina tudi js sm te vidu, sam se ne spomnim kir dan haha :D

Drugace pa ta vikend dami in kmet z boljsimi polovicami, maus, igorkr, rumenicestak v spremstvu micne gospodicne ce se ne motim, bojevnik, motolover ugl prevec poznanih :P

Kašen vražji motor vožiš ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domina tudi js sm te vidu, sam se ne spomnim kir dan haha :D

Drugace pa ta vikend dami in kmet z boljsimi polovicami, maus, igorkr, rumenicestak v spremstvu micne gospodicne ce se ne motim, bojevnik, motolover ugl prevec poznanih :P

Kje si me pa ti videl? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ciko86

Belo yamaho fz8n

Bojevnik

Lih si letel mimo vikija ko sm kafetkal

Drugace pa v soboto od 2 naprej sem dezural gor in dol po crnem kalu in kafetkal na vikiju

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako se loh vozis po tolk sfukanem asfaltu :grrr   bruka

 

sj sm nizko letu .. 1 cm nad površino :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včearaj okol 18h od Zbilja mimo Zormana, smer Kranj-- Z 750 In Z 1000, ravno v akciji prehitevanja kamiona......

 

Kdo od tu?

Popravljeno . Popravil Wakasaki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj vsako jutro me na Tržaški (v smeri proti Viču) prehiti in dela skomine en s črno yamaho, s črnim kufrom in črno opremo in čelado - man in black? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj vsako jutro me na Tržaški (v smeri proti Viču) prehiti in dela skomine en s črno yamaho, s črnim kufrom in črno opremo in čelado - man in black? :P

ja kje je problem roko skoz okno in ga za rit zagarabi bo takoj ustavu :D

 

Aja zdej vem kje je problem  nima ducatija :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha mona :P Si predstavljaš da bi ga res - verjetno bi se isti moment zložil po tleh ;)

Al pa ustavil in vrnil "uslugo" :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!