Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

videl enega KTM (LC4 - 640ccm če se nemotim, slušne zmožnosti me zapuščajo, pa tudi nisem ga dobro sliušal) endura, vsi tri torbe zadaj, MB registrska, uštric sva šla vse od elektro univerze pa do hotela Lev v Ljubljani, okoli 22.40, voznik v sivo napraulen, črna čelada....

 

A si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ena hudaaaa črna mačka dons ob petih popoldne pod mojim oknom pisarne na Kamniški ulici ... se mi zdi da z enim rdečim "italjančkom" :)

...ponavadi padam sicer na "blond"

... ampak tole je blo pa res zelooooo hudoooooo za videt ... :) :) :)

rajši sploh ne vprašam, če si bla ti ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ena hudaaaa črna mačka dons ob petih popoldne pod mojim oknom pisarne na Kamniški ulici ... se mi zdi da z enim rdečim "italjančkom" :)

...ponavadi padam sicer na "blond"

... ampak tole je blo pa res zelooooo hudoooooo za videt ... :) :) :)

rajši sploh ne vprašam, če si bla ti ... :)

nism bla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden se je ob 14.30 peljal iz Logatca proti Vrhniki z modro-belo mašino, če se ne motim. Hvala, ker si pomahal, si nam prišparal nekaj evrov :-D Sem potem jaz pomahal policaju z radarjem in mi je pokimal nazaj hehe :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ena hudaaaa črna mačka dons ob petih popoldne pod mojim oknom pisarne na Kamniški ulici ... se mi zdi da z enim rdečim "italjančkom" :)

...ponavadi padam sicer na "blond"

... ampak tole je blo pa res zelooooo hudoooooo za videt ... :) :) :)

rajši sploh ne vprašam, če si bla ti ... :)

ke pa maš ti pisarno? ker js pa to isto videvam že par dni. Hod u lineasnella, a jim kej prodaja al kaj, ker med unimi bunkicami prou izstopa in ne vem kaj rab. lineo ze ne, mogoce snellnega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke pa maš ti pisarno? ker js pa to isto videvam že par dni. Hod u lineasnella, a jim kej prodaja al kaj, ker med unimi bunkicami prou izstopa in ne vem kaj rab. lineo ze ne, mogoce snellnega :)

... sej ne bom več gledu ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr_Jakob spotted v Celju danes točno ob 12:00 in to v kratkih rokavih..kaj se zdaj to pravi?! :P

Lep glas ima tvoj guzzi, res..da je lep, to je pa že itak samoumevno :lol:  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr_Jakob spotted v Celju danes točno ob 12:00 in to v kratkih rokavih..kaj se zdaj to pravi?! :P

Lep glas ima tvoj guzzi, res..da je lep, to je pa že itak samoumevno :lol:  :P

 

Drugič ga okurci kje ima opremo!!! :bum:

Mularija!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr_Jakob spotted v Celju danes točno ob 12:00 in to v kratkih rokavih..kaj se zdaj to pravi?! :P

Lep glas ima tvoj guzzi, res..da je lep, to je pa že itak samoumevno :lol:  :P

u celju pa nč ne javiš..cjoo :BUA: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En dukatist s sopotnico mel problem na AC z eno kretensko voznico crnga passata ki se ni in ni hotla umaknt. No enkrat se ti je umaknla sam je potem na voznem potegnla do ene 200 sam ti dukati ni vec ocitno potegnu. Jst sm s svojim 4kolesom mim padu (ce si tle se bos spomnu srebrnga audija), no potem sva jo pa oba zasula s sredinci. Hahhahaha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelena ninja na vrhu crnega kala,za njo pa vectra,upam da te niso prevec uslatali po denarnici...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem se vozmo po cest (no, maline so ponavad tud nekje bliz), ampak od kje si se pa ti prpelou :eek: ?! Pa ne, da kr po bližnc s Krka :hmm:  

 

post-13666-0-13302500-1433705284_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

 

Res nebi smeli dat vsakmu izpita za motor! :closedeyes:

 

...ja, če pa dobr plača, noo - ga bo pa ja dobiu! :devil:

 

sori za :topic:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelena ninja na vrhu crnega kala,za njo pa vectra,upam da te niso prevec uslatali po denarnici...

 

Jaz pa močno upam da so ga (pa kdorkoli je že bil) ... spomladi je bilo še kar mir po cestah, sedaj so se pa Rossiji kar razživeli-se mi zdi čisto OK, če kateri od njih kaj prispeva v državni proračun. Sorry za off ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!