Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

Danes popoldan sta dva neznana motorista nekaj rogovilila okoli prikolice v AC v Premanturi...

Ali sta bila vidva?

Tud jaz sem ta dva neznanca vidu  :grim

11013103_1597779900481545_40119943426052

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sm se vštric peljal z enmu črnmu športakam od ljubljane (šentvid) pa do kranja (zahod) po AC....registrske KR NJ 47 

 

A si bil ti??? a greva še enkat :D :D?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sm se vštric peljal z enmu črnmu športakam od ljubljane (šentvid) pa do kranja (zahod) po AC....registrske KR NJ 47 

 

A si bil ti??? a greva še enkat :D :D?

... po mojem si ga prehitel ??? :) :) :)

... da si tko želiš reprize ??? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem skoraj 100% da je bil OSA Rider z lepso polovico prejnjo nedeljo v Idriji na sladoledu med 14:15 in 14:30. Jaz s fazerco, moja moska prijateljica pa s skuterjem. Kasneje smo se srecali se pri Divjem jezeru na parkingu. Sej, ce nebi imel na motorju napisan OSARider, nebi vedla : D

Popravljeno . Popravil maxxa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem skoraj 100% da je bil OSA Rider z lepso polovico prejnjo nedeljo v Idriji na sladoledu med 14:15 in 14:30. Jaz s fazerco, moja moska prijateljica pa s skuterjem. Kasneje smo se srecali se pri Divjem jezeru na parkingu. Sej, ce nebi imel na motorju napisan OSARider, nebi vedla : D

:grim  :grim  :grim  NE PRIZNAM  :P  

Drugič pa pocukat za rokav in za  :kava:  dat (dam)  :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... sem že mislu, da sem ta vikend ene dva vidu ...

... pa sem vse pozabu ... :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... sem že mislu, da sem ta vikend ene dva vidu ...

... pa sem vse pozabu ... :(

ja, srečanja so bila res bolj bežna :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KRanjski TDM, ki se je (verjetno) peljal z MAJO iz KRanja z brutalnim zvokom in so ga ustavili v nedeljskih večernih urah na Planini? Kdo od tukaj?

 

in pa

 

LJ BIBA ... je blo kr vroče danes, ha?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldan sta dva neznana motorista nekaj rogovilila okoli prikolice v AC v Premanturi...

Ali sta bila vidva?

 

A si jima čevape na izteku uporabe al une gurmanske speku :krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... po mojem si ga prehitel ??? :) :) :)

... da si tko želiš reprize ??? :)

 

kaj pa :D ornk družbe nikol ni preveč :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bo kr držalo. Ti si bil na hondi?

...ne... v civilu...   :P

 

..pa sej bi te ogovoril.... pa imaš rdečo Yamaho. Ampak to bi še nekako prenesel.... ampak si imel poleg še kamarada na neki zeleni pokwaki..... to pa gre že čez mejo vsakega okusa....   :P

 

.... evo mene...  :P

post-26622-0-86095000-1437564892_thumb.jpg

 

... je pisalo SOTP ... pa sem moral ustaviti.... Burger kriza moje žene in tamale.....

post-26622-0-89322600-1437564906_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si jima čevape na izteku uporabe al une gurmanske speku :krneki:

.. ne... rabljene kondome sem zjutraj pobral po plaži... pa sem jima jih ocvrl....

... pa še vprašala sta me " a so jadranski?"

 

... jaaaa.

 

... od atlantika do tu bi verjetno že prepareli

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

..pa sej bi te ogovoril.... pa imaš rdečo Yamaho. Ampak to bi še nekako prenesel.... ampak si imel poleg še kamarada na neki zeleni pokwaki..... to pa gre že čez mejo vsakega okusa....   :P

 

 

fasu boš :angry:

 

nism biu js :jezik: ...

 

p.s.

Gkeko ... upiš ga :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je delal neke prkrške, to nisem mogel biti jaz... :oops:

Zanimivo je to, da nikjer nisem omenjal prekrškov :D

Kriv ko črnc :D

Popravljeno . Popravil builder
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule je ful yeba, ker so grozne kolesnice od kamionov na sredini... je treba res pazit, če zapelješ čez. Za tiste (motoriste), ki ne poznajo lokacije zna bit škakljivo. To je ostalo še od gradnje AC, če se spomniš, ko so tisoči težkih kamionov po cele dneve vozili šoder iz Gunt na gradbišče AC.

 

In še vedno ni porihtano. Zidar - SCT je crknil (še prej pobasal denar, sedaj pa je dobil amnezijo, verjetno revež sploh ne ve več, da je njegova firma delala :) ), sedaj pa se slikaj in rihtaj na svoje stroške.

Krivda pa je na strani občine, ker ni zahtevala takojšnje sanacije.

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skalaprava se je pol urce nazaj nehote izdajal za policista, ko je parkiral modro-bel motor ob cesto pred hotel v Dolenjskih toplicah. 

 

Črnomaljec, pa še "farben blind", jao jao  :grrr .......modro-srebrn, kolega, modro srebrn je moj motorin!  .)

Drugače pa bil na terapiji desnega zapestja v Dolenjskih. Jebiga, če preveč navijaš plin na bemfli, potem dobiš t.i. "bemflasko zapestje". :kva1:

A misliš da je to zato, ker se je letos obrnilo že blizu 22.000 km?  :ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bliska, bliska vedno modro-belo!  :OK:

 

Sicer pa se mi zdi, da imaš samo kufer srebrn ... Vedno tako švigneš mim, da človek težko oceni barvne finese tega prefinjenega modro-srebrnega(!!!) motocikla.  :ninja:  :grim

 

 

Zapestje pa le zrihtaj! Imaš sindrom karpalnega kanala? To je sigurno od tega, ker preveč goniš miško na šihtu ... ne more biti od motoriranja. še posebno, če žena vpraša!  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bliska, bliska vedno modro-belo!  :OK:

 

Sicer pa se mi zdi, da imaš samo kufer srebrn ... Vedno tako švigneš mim, da človek težko oceni barvne finese tega prefinjenega modro-srebrnega(!!!) motocikla.  :ninja:  :grim

 

 

Zapestje pa le zrihtaj! Imaš sindrom karpalnega kanala? To je sigurno od tega, ker preveč goniš miško na šihtu ... ne more biti od motoriranja. še posebno, če žena vpraša!  :kva1:

Ponavadi ovira promet,me kar čudi daje švigal :-P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!