Skoči na vsebino

Tecnigas Next R izpuh


Priporočene objave

Tukaj na strani ga res nimajo, vendar sem prepričan da bi se 100% dalo dobit tudi next r, ker oni zrihtajo tudi takšne dele kot jih npr.vidiš na scooter-attack ..... Mogoče bo _Roba_ vedel ker je bolj v kontaktu s njimi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bo _Roba_ vedel ker je bolj v kontaktu s njimi :hmm:

Sem se vse pozanimal in so rekli da ga nimajo na zalogi ce da RS70 gor nebo nic narobe..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob menjavi izpuha s sportnim je priporocljivo menjat tud zracni filter in dizo, da ne pride do spiranja karterja! .)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti čvekaš? :unsure:

menjaj sam auspuh... ...in cez eno leto bos vedel, kaj imam zdaj v mislih... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avapuhe ti lahka js zrihtam, ker je namrec scooterkit.com oz. marson moj sosed ki jih uvaza in prodaja, pa tudi vse ostale stvari za predelavo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjaj sam auspuh... ...in cez eno leto bos vedel, kaj imam zdaj v mislih... :D :D :D

in kaj naj bi se zgodilo čez eno leto ? kdo ti pa ve kje bo skuter končal v enem letu... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on misle da bi tarad tega ker nebi menjov filtra in dize da bo prislo do izpiranja kraterja!s tem bi se cilinder uniču in verjetno ribnu ampak jst se od nobenga nosem slisal pa tud sam mam sem mel navaden filter gor pa ni prislo do nobenih okvar!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da citiram samega sebe iz neke druge teme:

vsi ti kao sportni izpuhi so bolj odprti, t.j. imajo vecjo propustnost plinov, in ko das tak auspuh na cist originalen scoot, se tlak v izpusnem sistemu zmanjsa, tako da se pretok plinov poveca, in ob izpusnem taktu gre v izpuh vec plinov, in to je to - spiranje karterja - ni vec dost plinov, ni vec dost olja, motor laufa bolj "na suho". tako da ce menjas izpuh, moras obvezno dat vecji uplinjac (recimo 17.5 mm je ze kr konkretno vecji :P , pomaga pa tud sportni filter + ustrezno vecja šoba). to je se en razlog, zakaj majo vsi motorji z majhnimi uplinjaci tak kur*eve auspuhe. :P :D tomosi, recimo. :)

zato recimo pri tunerjih velja, da ce mas odprt izpuh, mors odpret se uplinjac.

edited: aja, se to: masina ti ne bo kr tak, za brezveze zaribala ce mas drug izpuh, ti bo pa recimo ob hladnih jutrih pred potjo v solo z veliko tezavo vzigala, najvecja moc in hitrost pa bosta padli. to se najveckrat dogaja tud pri tunanih APNih, ki imajo se originalne uplinjace, priznam, tud pri meni je prislo do tega. :cry:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
Avapuhe ti lahka js zrihtam, ker je namrec scooterkit.com oz. marson moj sosed ki jih uvaza in prodaja, pa tudi vse ostale stvari za predelavo!!!

ej dej ce lahka plis men zrihtas tecniugas next r ce pa ne pa ce kdo ve kje ga u slo dabit???????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno pri skuterkit lahko kupiš...oni majo te tecnigase

ja sam tm je sam rs 70 nikjer ne pise da je next r pa jz mam sym-a tak da bo vretn tezi to u slo dabit?????????pa za kog ga prodajajo????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam tm je sam rs 70 nikjer ne pise da je next r pa jz mam sym-a tak da bo vretn tezi to u slo dabit?????????pa za kog ga prodajajo????

Pisi na info@scooterkit.com in ti bodo vse pojasnili ce se da dobit ali se ne da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tecnigas next R Izpuh se da miljon procentno dobit pr scooterkitu.

Pa za tiste k majo še tomose avtomatike se da tut tecnigas next r izpuh dobit.

Za tanovejše frčeke pa še to: kit,uplinjač,lamelni ventil,pa še je stvari ki se jih da dobit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Dobr dan

A po pravte da se da to dobit tut u sloveniji.lepo to

Jst mam parilijo sr50 pa bi si dou gor unga R-ja gor pa a bi blo kej narobe ci bi ga dou gor dej PuVEJTE cim hitrejs prosm !!!!!!!!!

Lp

:? :? :?

post-8793-1126441369_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr dan

A po pravte da se da to dobit tut u sloveniji.lepo to

Jst mam parilijo sr50 pa bi si dou gor unga R-ja gor pa a bi blo kej narobe ci bi ga dou gor dej PuVEJTE cim hitrejs prosm !!!!!!!!!

Lp

:?  :?  :?

dj gor zx-a (leovince) al pa gianellija...;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nevem tist mi je tko mau lepsi pa ze na kurac mi grejo ti leovinceji pa gianneliji pa bi meu rt tega gor a pol ne bi blo nc narobe ce bi ga dou gor

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nevem tist mi je tko mau lepsi pa ze na kurac mi grejo ti leovinceji pa gianneliji pa bi meu rt tega gor a pol ne bi blo nc narobe ce bi ga dou gor

:hmm:

ja tko...auspuh ti je auspuh, bistvene razlike ne boš opazil, razn, če bo razlika v ceni 30 čukov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!